Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
14. jan 2010

ja som odvtedy ako som nasla // este kavu nemala a predtym som zvykla pit ta dve za den 🙂 , ale z toho jedna bola ta sackova 3 v 1 ... teraz som pila len kapucino, ale tiez nie moc casto

riana12
14. jan 2010

babulky, no ja sa idem rozlucit na dnes vecer, este si idem posedkat nad ucenie a tak... tak zatial sa tu majte pekne 😉

zuzanockamt
14. jan 2010

riana, tak dobru noc a nech ti to este ako-tak ide do hlavy a zajtra vsetko dobre 🙂 🙂 🙂 😉

etuska
14. jan 2010

Riana-drzim zajtra palce 😉

zuzanockamt
15. jan 2010

Ahojte 🙂

a dnes este nikoho? ... ja uz som doma z prace 😀

riana12
15. jan 2010

Ahoj Zuzi, som tu na skok 🙂 Tebe ako dobre, že si už doma 🙂

zuzanockamt
15. jan 2010

no veru dobre, ved si zasluzim, zvycajne chodim neskor, ale kolegyna bola autom, tak ma odviezla

luckam77
15. jan 2010

ahoj zuzanockamt....ako to vyzera s tebou ???si tehu??? 😀

etuska
16. jan 2010

ahojte kocky 🙂
my sme dnes boli poobede na plavarni-tak bolo super-len som zistila ze si musim kupit vacsie plavky 😀 😀 😀
Kuk-nova fotka v albumceku-neviem,neviem ako budem vyzerat do maja-brusko mi teda paradne narastlo i ked som zatial pribrala max.3-4kg

luckam77
16. jan 2010

ahoj baby no robila som si testik aaaaa je negativny...z jednej stranky som rada z druhej stranky nie...co uz ideme dalej sa snazit 😀

zuzanockamt
16. jan 2010

Ahojte 🙂

erika ... no pekne brusko mas 😵 ... ja mam tiez riadne, ale nie z tehu 😀
lucka ... no ved sa zadari v dalsich cykloch 😉

luckam77
16. jan 2010

ale menzes staaaaale neprisiel 😀

luckam77
16. jan 2010

etuska...pekne brusko pri druhom uz je to skôr vidiet 😉 😀

zuzanockamt
17. jan 2010

Ahojte 🙂

tak ako vikendujete? ... ja akurat varim obed a poobede ma caka este nejaka praca do skoly 😝

etuska
17. jan 2010

ahojte,
ja len na skok
Lucka-tak nikdy nevies...zalezi aj od citlivosti testu 😉
Zuzi-ako sa citis?Zajtra ides k lekarovi?
my sme boli doobedu v kostole a teraz ideme vonku kym svieti slniecko.Mame 6C tak sa vytesujem,ze o chvilu zacnem sadit kvety-vcera som si nejake kupila 😀 😀

zuzanockamt
17. jan 2010

erika ... ze 6 stupnov 😀 ... aj ja chceeem ... u nas je este chladno ... ja som doobeda varila a trosku upratala a samozrejme ako vzdy opravovala pisomky 😝
zajtra idem k lekarke, tak som zvedava ... citim sa celkom fajn, len vcera mi bolo cely den nejako divne od zaludka a dnes rano tiez, ale potom to preslo a uz je zas fajn 🙂

luckam77
17. jan 2010

zuzanockamt daj vediet zajtra ako si dopadla...u lekara... 😀

zuzanockamt
17. jan 2010

no dam vediet urcite 😉

riana12
17. jan 2010

ahojte babule 🙂

etuska, krasne brusko 😉 😵
lucka, ved si treba aj to snazenie uzivat 😉 😀
zuzi, takze uz ti chcel trosicka zaludok protestovat? 😒

Ja som, klasika, u priatela 😵 Odchadzam az rano... Ja som cely vikend KO, vobec si neviem dospat, co som nespala stvrtok a piatok kvoli uceniu sa na skusku, cely den som stale unavena a dneska mam normalne ze "pyjama day" 😀 😀 😅

zuzanockamt
17. jan 2010

riana ... no zatial je to zaludkom celkom dobre, da sa to zvladnut, nevracala som, len dufam, ze to ostane na takejto urovni a nepojde to do dalsieho levela, aspon nie nasledujuce 2 tyzdne, lebo PN by mi nie velmi vyhovovala 😝 ... aj teraz vecer mi nie je moc dobre, bola som hlada, bolo mi zle, tak som sa najedla a je mi stale zle ... a zase zacinam byt hladna, ale uz jest nejdem na noc

riana12
17. jan 2010

Zuzi, no vidis ja som ti hovorila, ze si treba uzit, kym ti nie je nevolno...

Ja uz idem pomaly spat, zas som KO... 😔

zaira1407
17. jan 2010

Ahojte buduce snazilky!Vyborne ze ste zalozili tuto temu o bud.snazilkach...tak my sme s manzelom spolu od septembra 2009....a chodili sme spolu 3 roky ....zatial sme sa este nezacali snazit 🙂 ale zacneme...no ja by som uz chcela zacat hned teraz 🙂 ..ale nemozem...mam este rok skolu a ked uz som sa dala na to tak to chcem dokoncit...ale mam to uz vymyslene ... koncom decembra 2010 sa zacneme snazit...aby to vyslo na september 2011... (ak nam to vide na prvykrat...)tak v juni asi koncim skolu a mohla by som byt v 6.mesiaci...starí nie sme ...ja budem mat tento rok 23 a manžel mal teraz na zaciatku roka 26...ale vobec by mi to nevadilo keby bolo na svete hned teraz....(myslim babo) aj teraz ako vysiel tan zakon o odrobenych rokoch ...som z toho bola smutna...plan bol najskor taky ze po skole pojdem robit aspon na min 6.mes...alebo max2roky ale zmena planu...sice tristvrte roka mam uz odpracovaneho lebo som isla do skoly rok po maturite...no ale cakat na babo kvoli peniazom istotne nebudem...moja spoluziacka priviedla na svet 12.1.2010 uz svoju druhu krasnu zdravu dcerku a myslim ze je velmi stastna aj ked to zmeni cloveku zivot...myslim ze je to nadherne ked pozries na babo a vies ze je to kusok z teba a kusok z manzela...a je to jedine spolocne co spolu mate...mozete mat peniaze na ucte...auto...dom...ale aj tak si myslim ze je to nieco neopisatelne ...neviem to vyjadrit ...myslim to tak ze dieta nepôjdeme "okukat"do obchodu...ano ma modre oci kupime ho................
chcem aby ten rok presiel tak ako ma ale nech uz je december...je to hrozný pocit ked viem ze chcem babätko...maly ruzovy batôžtek a musim cakat...ale neva...hovori sa, ze vsetko zle je na nieco dobre...

riana12
18. jan 2010

ahoj Zaira, vitaj medzi nami 😉 ten zaver, krasne napisane 😉

zaira1407
18. jan 2010

dakujem riana ...tak sa mozem pridat...? 🙂 super tesim sa.....

riana12
18. jan 2010

zaira, jasne, kludne sa pridaj 😉 ja sa len a len potesim... a isto aj ostatne babulky 🙂

a ja som tu zatial jedina nesnazilka, este to tak asi zopar rockov potrva, kym sa k snazeniu prepracujem 😅

zaira1407
18. jan 2010

myslite,že ked zacnem kupovat detske vecicky do predu prinesie to smolu ? ja uz kupujem od 15... 😕 co uz ked som raz taka ...neda sa odolat... 😀 ale ...myslim ze to nevadi ved nie je pre konkretne babo...len raz ked bude.... 🙂 tak si spravim radost kým budem vyckavat...aby toho nebolo potom vela....ale nejak to neprehanam len raz tak za pol roka ...nieco kupim ....take milucke 🙂

riana12
18. jan 2010

zaira, no zalezi to od toho, ci na povery veris ci nie... ale podla mna nezalezi, kedy detske vecicky nakupujes, lebo vzdy sa moze nieco stat... nuz a este vzdy, aj ked vecicky nebudu pre tvoje babatko, mozes ich darovat, poziciat niekomu inemu 🙂

riana12
18. jan 2010

ja teraz ficim na obed, pridem popoludni este mrknut 🙂

zaira1407
18. jan 2010

ahoj riana a mozem sa spytat od kial si ?ja som z okolia Novych Zamkov....este som si to tu vsetko nestihla precitat ale istotne sa k tomu dostanem...a aby som bola v obraze mexx je este snazilka alebo uz maminka ? 🙂 🙂

riana12
18. jan 2010

zaira, ja som od Galanty 🙂 ved kludne sa popytaj, keby nieco, spatne tych vyse 240 stranok sa precitat neda, nieco vytusis z toho, co tu popiseme, ale myslim, ze ak sa popytas babuliek priamo, ze nebudu mat problem ti odpovedat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre