Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
20. jan 2010

ahojte 🙂

etus, no tiez vravim, nech je tu ten vikend cim skor 😀 😅 pojdem s braskom malym do kina, ked bude priatel moct, pojde s nami, ked nie, tak len ja a brasko 🙂

zaira, ja mam teraz 21, buduci mesiac 22.

etuska
20. jan 2010

ahojte kocky,
Uf-dnes sice zbehol ten den rychlo,ale akosi som unavena 😝
idem pisat s Miskou "homework" 😀 ,MM dnes bude dlhsie v praci.
...jaaaj-a uz sa tesim ze cez vikend kupime zeminu, z garaze vyhrabem stare kvetinace a ideme s Miskou sadit kvietky 😀

riana12
20. jan 2010

etus, mne to sadenie kvietkov príde kvôli našej zime este ako veľká exotika 😉 tu sneh, mráz, zima 😀

zuzanockamt
20. jan 2010

veru u nas zatial kvietky fakt nehrozia 😀

riana12
20. jan 2010

este si musime par mesiacov pockat, taky april, to uz by sa dalo nieco s tym urobit... v marci ratam, ze to este bude zima, ako je teraz 😝

etuska
21. jan 2010

Jaaj kocky,ale ja idem sadit zatial len do kvetinacov a vsetko ostane do marca v domceku-az potom vysadim-len uz mam dost zimy-tesiiim sa na jar 🙂

riana12
21. jan 2010

etus, takze len dovnutra, myslela som si, ze uz aj von 😅

zaira1407
21. jan 2010

ahojte 🙂 ....no poviem vam co sa mi vcera prihodilo .....kamoska oproti....co mi byva....mi volala ze ma velky problem...lebo jej kamoska 😀 (KOMPLIKOVANE) musela odist do BA so svojou maminou a maju maleho Mária má 2 mesiace...(no a on je v pestunskej starostlivosti,takze je z detskeho domova)...a nemali ho kde nechat,tak ho zatial zobrali kamaratke a ja som bola u nej cely den kedze aj tak som nemala co robit...a teraz k pointe .... to je nadherný chlapcek,krasny,zdravy a bol to nadherny pocit mat ho na rukach,krmit ho...aj prebalovat 😅 ...no a teraz neviem pochopit ako sa ho mohla vlastna mamina vzdat ☹ ..nebudem ju sudit,neviem aky mala dovod ale ze ma uz 4 deti 😕 ...no a najma to malicke je nadherne a take nevinne ...asi som sa donho zalubila 😵 ...a hovorila som to Tomasovi (manzelovi )a tvaril sa ze 😕 ...tak asi skorej by sa mu istotne pacil ako nie .....jasne ze by sa mu pacil ... 😀

etuska
21. jan 2010

Zaira-my si chceme tretie babo adoptovat-ale to je hudba buducnosti-zatial si setrime este len na vlastne byvanie 😅
..ale pohravam sa aj s myslienkou pestunskej starostlivosti-ale az ked budeme na SVK-hoci aj tu v Sev.Irsku je dost vela deticiek na "foster care"-len tu ma to nelaka az tak a neveim ci by sme vobec ako cudzinci mohli 😝

ja sa vytesujem-dnesny tazky den za mnou-zmakla som aj "English class"-decka boli celkom OK-tak uz len zajtra rano 1 hodina a mam veget 😀

zuzanockamt
21. jan 2010

erika ... ako ti je fajn, ze mas piatky v podstate volne ... ja som sa dnes domov dotrepala az o siedmej 😝 ... a zajtra pridem asi okolo tretej, aspon ze to, aj ked koncim uz o 12-tej, ale z tej dediny ani poriadne spoje nejdu 😝

etuska
21. jan 2010

Zuzi-aj ja sa tomu tesim,lebo uz v stredu amm pocit,ze prezijem najhorsi stvrtok a "padla".
Dnes som mala uz ale poobede fakt dost-a opat mi tvrdlo bruslo,aj ked beriem Magne B6 😕

riana12
22. jan 2010

ahojte babule 🙂

na malu chvilku som sem teraz skocila, roboty vela, kavu dopijam a potom zas robotka... dneska stale len nejake ceny robim, x zakaznikom a uz sa v tom fakt neviem orientovat ☹ uz sa tesim, ako dneska vypadnem z roboty a bude vikend... lebo som uz maximalne unavena ☹

a teraz nieco pozitivne - zajtra idem s maly braskom do kina, na rozpravku 😵 potom by som poobede mala byt uz s priatelom, aj na to sa velmi tesim, ked sa cez prac. tyzden nemozeme vidat 😔
a budem do toho musiet nejak napratat ucenie, v stredu idem na skusku a ja som si na nu spomenula len vcera vecer 😅 bude to "sranda" stihnut sa naucit 🙄 😅

luckam77
22. jan 2010

etuska...aj mne doktora pri malom predpisala magnezium, ale nakoniec som ho nebrala...bola som priliz kludna atd...preco ho musis brat???

etuska
22. jan 2010

Luci-brala som ho aj pri Miske cca od 6.mesiaca-6 tabliet denne!!!!lebo babatko bolo dost nizko a aj som sa asi zacala otvarat.
Teraz som si ho "naordinovala" sama,kedze tu v UK ma od zaciatku tehu nikto zo spodu nepozeral 😲 -tak ani neviem ako na tom som-a jednoducho sa mi zdalo,ze je to v takom stadiu ako v 1.tehu+trosku mi tvrdne brucho-ale beriem len ľ tablety denne+tehu vitaminy

Riana-tak hadam stihnes vsetko 😉

zuzanockamt
22. jan 2010

Ahojte 🙂

erika ... ale ku koncu tehu by sa vraj uz mahnezium nemalo brat, lebo krcok je potom vraj prilis tuhy a tazko sa otvara ... mojej svagrinej to povedali v nemocke po porode, lebo sa strasne dlho otvarala a sestricky sa jej pytali, ze ci brala magnezium az do konca tehu a ona ze hej, tak jej povedali, ze to kvoli tomu ... ja neberiem nic specialne pre tehu, len acidofolan - kys.listova a zelezo a je tam aj nejake B - asi B12 sa mi zda

riana ... to si si skoro spomenula 😀 ... no budes mat co robit

zaira1407
22. jan 2010

ahojte...
riana drzim palce !
jaj...musim sa zacat zaoberat nejakou cinnostou...aby som stale nemyslela na babo ☹ ,mozno by som mala zacat pisat bakalarku 😝 ...len neviem kde zacat xi 😀
Etuska....vy ste v Irsku...?moj tatino tam tiez pracuje ale nie v Severnom....sice je tam 6 rokov ja som tam este nebola...ani moja mamina iba brat v lete na prazdniny-mal ist na brigadu ale este nemal 18 r.tak sa bali o bezpecnost pri praci(mäsiarstvo)tak iba prazdninoval...
ja som bola v 17 v UK....ako au-pair...mesiac...na brigadu...to je dobre ze deturence budu vediet aj jazyk, na deti sa to rychlo nalepi...

majte sa zatial krasne a prajem dobru nocku

riana12
22. jan 2010

dakujem, babulky 🙂

zaira, ty pises bakalarku? ja tiez uz 🙂

etuska
23. jan 2010

ahojte kocky,
vcera som uz vecer neprisla-zaspala som s Miškou 😅
Zaira-ano,sme v Sev. Irsku uz 1,5 roka a na malu sa anglina nalepila velmi rychlo-uz musime viac precvicovat slovencinu 😅

Zuzi-to viem,ze Magne sa nema brat do konca tehu-ja som ho pri Miške vysadila asi v 8.mesiaci a brala som len 2 tablety.nie 6!!!! ako mi nakazali.

Riana,zaira-tak mate aspon spolocne zaujmy teda-myslim tu bakalarku 😅 Ja uz ani neviem kde moja diplomovka lezi 😅 -to bolo taaak davno-ale som na nu patricne hrda.

Vypinam PC-idem varit obed a poobede ideme ku kamoske na oslavu dcerkinych narodenin.
pekny vikendik 😵

riana12
23. jan 2010

Etus, aj na brasku sa rychlo nalepila nemcina, odkedy pozerava nemecke rozpravky... Nie je to ono, ale kym bol mensi, tak sa mu to hodne miesalo so slovencinou a to take mile hatlaninky vznikali 🙂

Ja som si teraz na obed este hodku zdriemla, bo som sla spat v noci pred pol druhou, vstala o pol osmej, tak som to troska musela dohnat 😅 A este by som nedbala ale nemozem stale len spat 😀 😅

zuzanockamt
23. jan 2010

Ahojte 🙂

no veru diplomovka, to boli casy 🙂 ... ja z nej cerpam aj teraz este ked ucim ... spravila som ju totiz taku, aby sa dala vyuzit v praxi a nie len teoreticke kecy o nicom 😀

etuska
23. jan 2010

Zuzi-ved o tom by diplomovky mali byt 😀
My sme prave prisli z oslavy.kamoskina dcerka mala 3 rocky a MM pozera dokument o recyklacii odpadu v Indii-otras 😝
To ma este viac presvedcilo o spravnosti rozhodnutia pouzivat latkove plienky 😔
a nasla som na nete vrchne nohavicky za super cenu:

http://www.fill-your-pants.com/product/109/8/fl...

zuzanockamt
23. jan 2010

erika ... ved hej, o tom by mali diplomovky byt, ale nie vzdy to tak je 😝
tak ja viem, ze je to z odpadmi zle, ale o inej plienkovej alternative nerozmyslam ... ja vlastne zatial o ziadnych detskych veciach a vybavicke neuvazujem, kym neuvidim, ze mi naozaj v tej maternici aj nieco rastie, lebo baby v septembrovkach stale vracaju, je im zle, maju uz aj zväcsene bruska a ja stale nic, uz o sebe zacinam pochybovat, ci je to ozaj pravda, ale ked MS nedosla a 4 testy boli pozitivne, tak snad na tom nieco bude

etuska
23. jan 2010

Zuzi-no je aj kopec zien co nemali ziadne nevolnosti,tak nic neboj 😉

zuzanockamt
24. jan 2010

Ahojte 🙂

zelam vam peknu nedelu 🙂 ... varit dnes nemusim, lebo vcera ma nasi nabalili a mame este nieco aj od piatku, co som ja varila
erika ... a ty sa ako citis?

etuska
24. jan 2010

ahoj Zuzi,
dakujem,moze byt,len akosi nemozem v noci spavat-stale sa "podkladam" vankusmi,aby ma brusko netahalo 😅
Prave pozeram kde je v belfaste Mothercare-chcem ist tam mrknut jeden kocik a ideme do W5

zuzanockamt
24. jan 2010

mne vcera sestra povedala, ze kocik mi da, aj autosedacku, lebo oni idu novu kupovat niekedy v marci, lebo maly je uz dost velky a kocik chce na leto tiez iny

etuska
24. jan 2010

ja ho chcem kupit od kamosky,ktora ma teraz dvojicky,tak musela aj tak kupit iny-vyzera byt kvalitny a predava ho za tretinovu cenu takmer

http://www.mothercare.com/Mothercare-Trenton-De...

viac sa mi sice pacia farebne,no tento je tu v tom dazdivom pocasi praktickejsi

no chcem si ho pozriet aj nazivo,aby ho nemusela trepat k nam

zuzanockamt
24. jan 2010

no vyzera pekne ... sestra ma sedo-zeleny, ale je pekny 🙂

riana12
24. jan 2010

ahojte babulky, co to tu rozoberate? kociky? ja mam vyhliadnute, tie mam v albume, tak snad, ked sa ja raz k babu dopracujem, tak ich budu take este vyrabat 🙂

zaira1407
25. jan 2010

prajem pekný dník...rozoberate kociky ...no to je fatk dobra tema ,ja som uz tiez sem tam pokukovala po nejakych kocikoch...neviete mi poradit nejaku dobru stranku alebo nejake fakt dobre typy kocikov...kedze ja som nizka tak budem potrebovat nejaky nizsi a skor by som dala prednost 4 kolesovemu nejaku trojkombinaciu...o farbe som zatial nerozmyslala...este je cas...ale ved vy mate viac skusenosti ...no keby ste mi poradili bola by som vam velmi povdacna ....

riana a o com pises bc...?kam chodis na vysku do Nr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre