• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
ahoj zaira :slight_smile:

chodim do skoly do Ziliny, bakalarku budem mat o dopravnej infrastrukture v Nemecku, tak uvidime :grinning:
a ty?
25. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Riana....no ta tvoja bc je pre mna :confused: zahada... :slight_smile:
ja chodim do Nr...na pedagogicku...ale pedagog zo mna nebude....ja studujem Bezpecnost a ochranu zdravia pri praci( Bozp) a moja Bc je hygienicke predpisy verejneho stravovania...

a ako sa mame buduce snazilky ? ja sa mam :wink:
Prajem vam krasny dnik ....!
26. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaira, mozem potom ozrejmit, o com to vlastne bude :slight_smile:

ja sa tiez mam, v ramci moznosti to ujde... cakam nedockavo na vikend... :grinning:
26. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

zaira ... to aj take sa studuje na PgF? ... no co uz nevymyslia :grinning: ... u nas v BB sme mali na PgF len klasiku ucitelstvo a soc.pracu
riana ... aj ja nedockavo cakam vikend ... a ja ho budem mat dokonca predlzeny ... volno aj v pondelok :slight_smile:
26. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no ty sa mas, aj ja chcem :astonished: Detiska maju vysvecka, tak sa dalo cakat :sweat_smile:

Fuj, babulky, mna uz vyse tyzdna podbrusko boli, ale idem kvoli jesennej cyste teraz v piatok na kontrolu dokimu, tak mu poviem... snad to zas nebude nejake hnusne drobatko ako v novembri... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mna dnes zacalo boliet podbrusko ako pred MS a este aj krize, tak dufam, ze to nic neznamena :confused:
26. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, vklude zatial, to sa pravdepodobne maternica pomaly roztahuje kvoli drobcovi :wink:
26. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pokial sa len roztahuje, nech sa roztahuje :grinning: ... na ine nech ani nepomysla :grinning:
26. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, bude to v pohode :wink: nic nedvihat tazke a tak, poodychovat, ked brusko poboli a bude to ok :slight_smile:
26. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odychovat teraz nemozem, musim sediet na nete a robit si pripravu na zajtrajsiu zdravotnu vychovu, ale hned by som si isla lahnut, ale chcem si to radsej teraz hned spravit, lebo ked si lahnem, tak zaspim
26. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sedenie za PC este nie je take hrozne, lebo sedis, nenamahas sa fyzicky :wink:
26. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, to je jasne ... chcem ist okolo deviatej spat, nech som oddychnuta ... uz to mam ale o chvilu hotove :slight_smile:
26. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, ja si takto nemozem povedat... hold budem rada, ak si dnes v noci budem moct aspon chvilku pospat :pensive:
26. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kaslem teraz na vela veci pocas tyzdna, co fakt nehori, tak nerobim ... budem dobiehat cez vikend a pocas dovolenky v pondelok a potom este vo februari mam tyzden dovolenky, tak aj vtedy, ak to samozrejme nebude treba skor spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa aj rada teraz na niektoré veci vykašľala, ale nedá sa, lebo v poslednej dobe v práci všetkým všetko súri,akoby mal byť koniec sveta, škola mi tiež zaberá veľa voľného času, treba si rodine aj priateľovi venovať, ale ich vždycky posúvam aj tak na prvé miesto :slight_smile:
26. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma byt, rodina je na prvom mieste :slight_smile: ... to sa snazim aj ja dodrzat, ale nie vzdy to ide :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak... to keby aj motyky a traktory mali padat... :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna byvali casy, ked musel MM ist az na druhe miesto za pracou, ale uz som zmenila nazor a kaslem na robotu, keby mi prinasala tisice, tak si to rozmyslim, ale takto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... i ked vela veci sa obist neda, lebo sa jednoducho musia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja este delim teraz tak, ze troska ma priatel navrch pred domacimi, predsa len mi je vzacnejsi teraz :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ... prvy rok vztahu som aj ja tak vsetok cas davala MM, kedze sme sa tiez len cez vikendy videli, ale rokmi to preslo :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa zase z predchadzajuceho vztahu o nejaky kustok poucila, lebo tam to bolo takmer celu dobu tak, ze aby som nebola aj ja ta, kvoli ktorej je to vidanie sa naprd, tak som vsetkych ostatnych stale len odsuvala, bo co ked nahodou vtedy by chcel byt byvaly so mnou a s ostatnymi som si planovala cas az vtedy, ked som vedela, ze on uz nic nevymysli, ze ma na ten den uz nejaky program :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: blba som bola, juj, strasne :angry: to som si ja potom uvedomila az v poslednych mesiacoch... ale vsak clovek sa uci na vlastnych chybach... aspon to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam velmi s cim porovnavat, lebo vazny vztah som mala len jeden a ten zatial trva :grinning: ... a dufam, ze este aj dlhu dobu bude :sweat_smile:
26. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dufam naucila za tie necele 3 roky viacerym veciam, tak snad sa im do buducna vyhnem :sweat_smile:
26. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidis ... snad si si teraz vybrala zase opacny typ a uz bude len a len dobre ... mala by som ist do vane, ale nechce sa mi absolutne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak zatial citim, vidim, ze teraz je to uplne nieco ine :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile: ... som sa bola konecne osprchovat a o chvilu sup do postele ... MM dostal chut na zemiaky teraz, tak ich uz vari v mikrovlnke ... pokrajal na polovice, hodil do jenskej misy a caka :grinning:
26. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ja som si vcera lahla s Miskou a potom ked som sa zobudila,tak som nemohla zaspat a do 1a.m som citala knihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

idem objednat este tie plienocky cez net-lebo je na nich do konca januara akcia(1+1 zdarma) a neplati sa postovne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.fill-your-pants.com/product/237/91/flip-stay-dry--buy1-get-1-free-

Zaira-jaaaj-tak ja mam vysnivany Phil and Teds-teraz je nan akcia-ale co z toho,ked my potrebujeme "travel system"-cize nieco s autosedackou pre babo,lebo budem kocik casto vyberat z auta a tento je skor vhodny na prechadzky v terene :grinning:

-je kooopec krasnych kocikov-lenze na 1.mieste musim pozerat na to,aby bol prakticky,skladny,aby sa vpratal do auta a najma aby som bola schopna ho sama zodvidnut a poskaldat :stuck_out_tongue_closed_eyes: -no a vneposlednom rade aj cena
26. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
aky ste mali den?
Ja som sa taaak tesila na poobede-bola som nejaka nemastna-neslana uz od rana-ale zbehlo to :wink:
MM vecer piekol kurca-tak idem uvarit k tomu zemiaciky+ryzu a ochutname-nejaky speci recept s cesnakom a citronom-tak som zvedava :grinning:
...a potom ideme sadit kvietky -len som zvedava kam ich dame-mame 2 speci "debnicky"-minimalne do marca musia byt dnu-teda zalezi od pocasia-dnes mame cca 9 C-ale vonku je dost chladno.
pekne popoludnie :slight_smile:
27. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

ja celkom v pohodke, nezvycajne skoro som dosla dnes domov, neboli ani tri hodiny poobede :slight_smile:
teraz oddychujem pri pc, mozno si neskor este riadne pospim, urcite pojdem skor spat a hotovka :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ja som bola doma okolo pol stvrtej a uz som aj okupana, spravim este jednu vec do skoly, ale to ja za pol hodinku a mozno aj skor hotove a budem kukat telku chvilu a nieco na veceru si este spravim ... MM si robil chlebik vo vajicku, ale mne nejako nejde na chut, tak uvidim este, co si nachystam
27. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok