Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
1. feb 2010

aj rodinka moze pomoct, ale mame dost toho nasetrene, tak snad nebude treba 🙂

riana12
1. feb 2010

tak je potom o to lepsie 😉

zuzanockamt
1. feb 2010

a mozno do leta MM aj pracu najde, aj ked tomu uz nejako neverim ... no po nejakom pol roku s malym doma si zacnem aj ja uz nieco hladat a ak najdem, tak bude on na RD a ja pojdem do prace 😀

riana12
1. feb 2010

nahodou, dneska je moderne, ked ostane chlap na RD 😉

zuzanockamt
1. feb 2010

to je jedno, ci je to moderne alebo nie, podstatne je, aby mal aspon jeden pracu 😉

riana12
1. feb 2010

ved hej, to mna len tak napadlo 😉

zuzanockamt
1. feb 2010

no dufam, ze ked sa uz toto podarilo (aspon dufam, lebo zajtra idem na prve sono, tak dufam, ze tam uvidim male a nie nejake nemile prekvapenie 😕 ), tak sa podari aj praca pre MM 🙂

riana12
1. feb 2010

neboj, urcite tam drobcek je 😉 aj ked negrcias 10x za den, nikde nie je pisane, ze by sa drobcovi nemohlo darit 😉 a isto aj muzik pracu najde... tak, ako som naokolo minuly rok pocuvala, ze ten a onen nema robotu, teraz postupne ju zase nachadzaju, dokonca jedna kamaratka je taka expertka, ze ked si pracu najde, par dni pred nastupom alebo aj po nom si povie, ze to pre nu nie je a ide prec... par dni je doma, s nervami v kybli a aj tak zase o par dni o nieco zakopne... 😅

zaira1407
1. feb 2010

Ahojte....co porabate?
dakujem za info ...ja som z toho jelen 😅 ...neviem asi si to pojdem zistit...
jaj normalne by som bola rada keby skoncila uz tato zima..aj ked ten sneh bol pekny ...ale uz sa nudim nemam co robit...ani brigada nie je ziadna...
piekla som jednu torticku...a neviem zajtra nieco musim vymysliet...

zuzanockamt
1. feb 2010

zaira ... a ty si teraz bez roboty, ked sa nudis? ... aj ja sa chcem nudit 😀 ... som sice rada, ze mam pracu, ale uz aby som bola pekne doma
inak dnes od poobedia sa citim hrozne zle ... boli ma kostrc, ze ledva chodim, zaha ma pali a celkovo mi je naprd 😝

riana12
1. feb 2010

ja sa teda vobec nenudim 😀 mam toho vyse hlavy 😝 ale aj tak si akosi neodpustim chvilu na nete 😀 😅 😅

zuzanockamt
1. feb 2010

ani ja si net neodpustim ... zaaavislost ... ale som sa rozhodla, ze veci do skoly budem robit iba v skole a len minimalne doma, este tak cez vikend, ale v ziadnom pripade v case dovolenky alebo nahradneho volna, lebo mam na to svoje dovody ... predtym sme si na prazdniny brali tolko nahradneho volna, kolko v ten den oducime hodin, resp. vsetci pausalne po 5 hodin ... teraz vymysleli, ze musime mat az 7 a pol hodiny, cize tolko, kolko je nas pracovny cas ... takze doma nerobim nic ... v praci som tiez 7 a pol hodiny presne a to co robim navyse sa mi do nadcasu nerata, tak naco budem doma robit zadara

riana12
1. feb 2010

tak, tak, Zuzi... to ako kolegovci maju heslo: "rob len do vysky svojho platu"

zuzanockamt
1. feb 2010

tak keby som sa mala drzat tohoto hesla, tak uz asi fakt len oducim a idem domov 😀

riana12
1. feb 2010

no vidis 😀

anet111
1. feb 2010

Caute baby, mate pravdu, nerobte nic za co vam neplatia. Ja tiez niekdy robim ako kon, papierovacky si nosim domov a potom som nastvana sama na seba, ze naco to robim. Aj tak stravime vacsinu zivota len v praci, tak na co si ju nosit domov, kde sme aj tak len par hodin a potom ideme spat 🙂

riana12
1. feb 2010

ahoj anet 🙂 pravdu vravis, aj ked ja si mozno raz za mesiac-dva nieco prinesiem domov (ako na potvoru tesne pred skuskou) 😝 😅 ale to uz je len nieco take, ako prepisat si to do mailu a ten mail poslat, takze nic tazke a na dlho...

luckam77
1. feb 2010

dakujem baby za rady...no zuzanockamt ja som tiez negrcala pri malom...lepsie povedane mozno 3x ale to vzdy ked som sa vela smiala, alebo som ochorela...ale inak som ani nevedela ze som tehu.. 😀

zuzanockamt
1. feb 2010

lucka ... potesila si ma, lebo ja som nevracala ani raz este
anet, riana ... ja si nosim veci z prace kazdy bozi den 😠

anet111
1. feb 2010

Zuzi, to nerob, urcite nie kazdy den, kebyze som nejaka pravnicka alebo co, ze zarabam tisice na hodinu, tak ok, preco nie, ale takto, ja uz nemam kam vyssie postupit, uz mam nad sebou len dve pozicie, tie najvyssie a fuj to by som nerobila za nic na svete, tak co sa budem doma trapit s papiermi. Niekedy na konci mesiaca, ked uz fakt to treba rychlo dokoncit , tak si to urobim doma pri telke, ale snazim sa co najmenej

zuzanockamt
1. feb 2010

anet ... no snazim sa aj v skole nieco spravit, ale ked sa nakopi pisomiek, tak musim aj doma robit 😝

anet111
1. feb 2010

asi mam novinku, bojim sa to aj napisat, cez vikend som si robila 3 tehotenske testy, vsetky //
nejak tomu stale nemozem uverit

zuzanockamt
1. feb 2010

anet ... to si mala hned napisat 🙂 ... a k lekarovi kedy pojdes?

anet111
1. feb 2010

aj som to chcela hned napisat, ale sama tomu neverim. Ale ked uz to tie testy tvrdia, spravila som si jeden v sobotu, boleli ma krcne stavce, tak som si chcela dat tabletky proti bolesti a neviem co ma to napadlo spravit si test, ze pre istotu, lebo MS som mala dostat az dnes. Tak som si urobila dalsi test, pozit. a vcera dalsi tiez pozit. Neviem kedy pojdem k lekarovi asi pockam este par tyzdnov, ako sa to vyvinie. Citala som, ze tu staci ked sa ide k lekarovi okolo 10teho tyzdna, lebo ultrazvuk sa robi az v 12. tyz. a tu sa ani nevysetruju tie baby, tak som myslela, ze naco tam pojdem. Na Slovensku by som utekala hned zajtra

zuzanockamt
1. feb 2010

tak to hej, v zahranici je to ine, ale ja mam pocit, ze aj moja lekarka uz chyta tieto zapadne maniere ... bola som u nej v 6tt, len ma vysetrila a poslala domov a objednala na krv 10.2. a dovtedy mam ist aj na sono a toho 10-teho doniest vysledok zo sona
no tak teda potichu blahozelam 🙂 😉

anet111
1. feb 2010

no veru, aby sme to nezariekli 😉 v piatok si urobim este jeden test, pre istotu, ze ci to tam este stale bude

zuzanockamt
1. feb 2010

ja som spravila 4 testy a mala som pokusenie este aj dnes kupit pred ym zajtrajsm sonom, ale odolala som, aj tak sa uz konecne dozviem, ci je tam to, co ma byt 😅

anet111
1. feb 2010

jaj, tak drzim palce, ked nam to vyjde obidvom , tak mi budes radit, co a ako, ja sa ta budem vypytovat,ked si popredu 🙂 Len si to neviem predstavit, ze budem este dalsi mesiac v tejto neistote, ja tiez uverim, az ked to tam uvidim

etuska
2. feb 2010

ahojte kocky,
tak ja som dnes mala pokec s "midwife"-v piatok zaciname 24tt-nejak to leti 🙂

Anet-tak tiez potichu blahozelam a verim,ze je vsetko OK 😔

No ja som bola u GP-ka v 5-6tt a jedine co mi na to povedal ked som vravela ze som tehu je:"Congratulations" 😀 -ani krv mi nevzal-az v 11tt ma objednal na sono.

A "zospodu" ma doteraz nik nepozrel-co mi aj vyhovuje 😅 kedze problemy nemam,tak som rada,ze sa nikto vo mne "nevrta" 😅

Zuzi-drzim zajtra prsty 😉

no veru kocky-vyskakovat do vysky platu 😅 -ked to sa obcas dobre hovori... 😅 -ale ja uz tiez kopec pracovnych veci beriem "menej vazne" ako kedysi.
Jaaaj-skusim zaspat-spala som od 19-23.00 tak teraz tu strasim 😀

Bre ranko prajem 😵

riana12
2. feb 2010

ahojte babulky, take neskore dobre ranko zelam 😀 to uz radsej aby som zelala aj dobru chut, uz skoro desat hodin a pomaly na obed aj pojdeme 😕

ja teraz musim popripravovat veci kolegovi na zajtra a stvrtok, oba dni mam tie skusky 😝 zajtra mam konecne osobny pokec s veducim mojej bakalarky, snad ho najdem, bo nie je zo skoly... ale malo byt to byt v pohodke 🙂

nechce sa sem pridat nejaka nesnazilka, ved ja mam normalne depky, ako to tu stehotnieva 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre