Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

luckam77
2. feb 2010

no dievcata objednana som na gyndu ale az 18teho o 20mej...nuz musim pockat dovtedy... 😝

riana12
2. feb 2010

Lucka, no potom daj vediet, ako si dopadla 😉

zuzanockamt
2. feb 2010

Ahojte 🙂

tak som konecne doma ... mame zivy plod a ukonceny 8 tt ... inak na tej fotke to dieta vyzera ako zajac ... potom ked ju odfotim, tak pridam do albumu

riana12
2. feb 2010

Ahoj Zuzi, super, gratulujem 😵 A neboj, o par dni uz ako zajko nebude vyzerat 😉

zuzanockamt
2. feb 2010

pridala som foto do albumu, tak mozete kuknut 🙂

etuska
2. feb 2010

Zuzi-som sa nasmiala,ze "zajac" 😀 -mne tak vobec nepripada

etuska
2. feb 2010

Takto asi vyzera nase "škvrňa" 🙂

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...

V piatok zaciname 24tt.
No idem pisat s Miskou domace ulohy 😉 -mrknem vecer.
drzte sa 😵

zuzanockamt
2. feb 2010

erika ... ty uz mas akeho velkeho cloveka 🙂 ... ja si este pockam par tyzdnov, kym budeme mat take 🙂 ... ja zacinam zajtra 9 tt 🙂

etuska
2. feb 2010

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...

a az teraz mi dochadza ze vlastne zaciname uz 6-ty mesiac 😝 a ani nechapem kde sa to tam to male čudo vopchalo 😀 -lebo brusko nemam az atke obrovske 😀

etuska
2. feb 2010

Zuzi-este jedna uzitocna stranka 😅 a uz bezim od PC 😅

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=5

riana12
2. feb 2010

Zuzi, drobcek uz nevyzera ako zajačik 😉

zuzanockamt
2. feb 2010

erika ... hej, kukla som tam uz predtym ... no tam dali nejake ukazkove na to sono ... my mame take trosku zo zvieracej rise a rozplesnute 😀 ... ale nie, ono z toho vyrastie 😀

zaira1407
2. feb 2010

Ahojte!No ake novinky to tu mame ... 🙂 ...ale pridam sa neskor...aby sme to nezariekli...to by bolo ake mile obe skoro naraz tehu zuzanockamt aj Anet 😵

no ano ja som bez prace...chodim do skoly denne---ked som chcela ist externe zdvihli mi to o 16 000 sk na 35000sk a to by som sama nezvladla aj ked v tedy som este pracovala na 4 zmeny a zarobit sa dalo pekne ,len zmluvu som mala na dobu urcitu... ☹ ...tak som sla denne a 100 000 sk by som tazko zarobila za 2 mesiace... 😒
tak ale snazim sa privyrobit si mam nejake domace aktivity len to zial ide od sviatkov tak cakam na velku noc...mozno bude pracicka...
riana a ty kde pracujes?
prajem dobru nocku idem sa okupat ...

zuzanockamt
2. feb 2010

zaira ... tak ked chodis do skoly, tak to hej ... casom bude aj praca 🙂 ... ja som uz po okupani 🙂 ... uz len na zajtra veci pripravit a mozem panelak kukat 🙂

riana12
2. feb 2010

Babule, tak ja prave veceriam, na tu bolavu hlavu si budem musiet dat aj ibika, myslela som si, ze to prejde aj samo, ale nie ☹

Zaira, robim v BA v spedicke.

anet111
2. feb 2010

Dakujem baby. Zuzi blahozelam, babatko je uuuuzasneee !
Ja som dnes bola trochu vystrasena, mala som take slabsie krce ako pri MS, tak sa trochu obavam, citala som sice, ze je to normalne, ale aj tak ma to znepokojuje. Zacala som brat kyselinu listovu, neviem, ci mam brat a nieco ine ?
Etus, ty si nieco brala na zaciatku tehu ?

riana12
3. feb 2010

Dobre ranko 🙂 Tak mňa už navštívila MS, práve dnes musela začať, ked mám mať skúšku ☹ Čo už, musím nejak prežiť... Anet, kľudne ti stačí kyselina listová, ostatné vitamínky radšej z čerstvej zeleniny a ovocia, netreba umelé.

luckam77
3. feb 2010

tusim aj vy pozerate panelak...ja to teda nemusim ked chcem vidiet IMREHO je to môj sused a je super...fajn chlap,,, 😀

zaira1407
3. feb 2010

Ahojte...tak snes som mala krizu ... asi z finančnej krizi 😕 ....no ...
ja mam zajtra dostat MS ..tak uvidim co sa z toho vykluje mala by to byt moja 3 po vysadeni HAK...ale nemudelo by sa to nejako natahovat , nech pride a hotovo zatial mi meskala najviac 5 dni a bola som v strese 😅 ...ale teraz som kludna ,viem ze nic nebude...myslim bábo... ☹
jaj ma napadlo ze sa vas skusim popytat...odkedy som vysadila HAK mi neskutocne velmi padaju vlasy...az mam z toho strach...zostavaju na satoch ,vo vani,a najviac ma trapi ze aj v kuchyni a ja tak rada experimentujem ,tak mi tam je vidiet iba oci .. 😎 vsetky vlasy musim mat skovate....nemali ste niekto taketo problemy ?uz som si kupila aj zinok ..viaderm beriem asi 2 -3 mesiace je bohovsky mam take nechty ako v zivote nikdy krasne ..ale vlasy...skoda reci

etuska bude to chlapček alebo dievčatko asi mi to ušlo 😅

luckam77
3. feb 2010

zaira...aj mne strasne padaju vlasy aj pocas tehu a po porode padali...ale svagrina je kadernicka a vravela ze mam huste vlasy co mi vypadne to dorastie... nemas niekde plesinku??? 😀 tak sa nestresuj...a hlavne ak mas huste vlasy...

riana12
3. feb 2010

Zaira, no ja by som veeelmi laicky povedala, ze ti padaju vlasy prave kvoli tomu, kedze si vysadila HAK, ze sa takto nejak telo cisti... Este pockaj vklude par tyzdnov, mesiacov... Myslim si, ze ked sa telo precisti, ze aj to vypadavanie sa zmierni 😉

etuska
3. feb 2010

ahojte kocky,

ja som na zaciatku tehu brala len kys.listovu a neskor som zacala aj tehu vitaminky-ale ako pise riana-vyvazena strava nadovsetko 🙂

Zaira-cakame chlapceka-aspon dokina tvrdila 😅

riana12
4. feb 2010

Ahojky babulky 🙂 Tak sa teším, bo aj dnešnú skúšku som urobila a už pomaly idem domov 😵 Dnes si oddýchnem a zajtra začnem s prípravou na ďalšiu skúšku, tú mám v pondelok 😝

zaira1407
4. feb 2010

Ahojky ...prajem pekný dník...
riana -GRATULUJEM 😀 ....to je naozaj fajn pocit ked spravis a vies ,ze to uz nemusis drzat tak silno v hlave a mozes sa sustredit na dalsiu skusku ...drzim ti palce !!!
ja som raz nespravila na prvykrat elektrotechniku a bola to pre mna velka zataz 😒 ...
teraz nam tak pomenili rozvrh, že podla novej "akreditacie" mam zo 7 predmetov - 14 😲 aspon sa istotne nebudem nudit a nebudem mysliet na babätko
som rada,ze ste ma utesili s tymi vlasmi mojimi...luckam77- plesinku zatial nemam... 😀 😕 to sa moze stat??ale nie aspon ma niekdo rozveselil , lebo vcera som mala krizu...ale dnes uz svieti slniecko....
kedysi som mala totalne silno "kucerave vlasy" a dnes len vlnka sem tam...nechapem...z otcovej strany su stale vsetcia kuceravy...len ja som jedinecny exemplar 🙄
etuska to je fajn ...taky malinky chlapcek...ja som vzdy chcela prve dievcatko ale je to jedno hlavne nech je zdrave!
Včera sme s manzelom pozerali JUNIORA chcela som vidiet ako sa bude tvarit pri tom ked bude chlap tehotny a normalne to prezival ...ale niekedy mam taky pocit , ze by nechcel menit nas klud myslim babätko place...bojim sa toho ...co ak to raz pride a nebude sa tesit???

zuzanockamt
4. feb 2010

riana ... aj sa pripajam ku gratulacii 🙂
zaira ... ked to pride, tak sa bude tesit ... len to netreba silit a nechat mu to ulezat v hlave ... mam doma jedinecny exemplar, tak viem o com to je 😉

riana12
4. feb 2010

dakujem 😉

Zaira, nam tiez menili akreditaciu, musela som zmenit aj odbor a pridali nam predmetov, ze este pred par dnami som mala nedokoncenych 10 predmetov... 😝 Terazsom sa ale v tom pohla, tak sa to zda byt o nieco lepsie... "en do toho pisat bakalarku, veduci by chcel vidiet vysledky kazde 2 tyzdne, takze mam o zabavu postarane 😝

zuzanockamt
4. feb 2010

riana ... aky mate rozsah bakalarky? ... este stale je to len 30 normostran, ci vam to uz zmenili?

riana12
4. feb 2010

Zuzi, malo by to byt +- 40stran...

zuzanockamt
4. feb 2010

tak vam to trosku zdvihli ... viem, ze u nas, co koncili Bc, tak mali len 30 ... my sme mali na diplomovku min . 60 stran bez priloh 😝 ... ina sranda 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre