Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
4. feb 2010

no ved ty uz si koncila npar rokov dozadu 😉 vcera pri pokeci s veducim som sa ho aj pytala, ze kolko stran mam jednotlivym bodom osnovy venovat, tak sme to zheuba napocitali, aspon sa budem moct lespie na zaciatok orientovat, co vsetko si mozem dovolit tam pisat, zatial to vyzera celkom fajn 🙂

zuzanockamt
4. feb 2010

no tak super ... ja som tiez zacala tvorit az po vianociach, zzo zaciatku som raz nevedela, co tam dat a potom sa to ppekne rozbelo 🙂

riana12
4. feb 2010

no ja som zacala len minuly tyzden riesit vsetky zalezitosti k bakalarke, to som trpla, ci nedostanem sprdung od niekoho a to ma este prekvapilo par spoluziakov, ze ich to este netrsapi, ze maju casu dost, ze staci zacat aj mesiac pred odovzdanim 😲 😝 😀 😀

zuzanockamt
4. feb 2010

su aj taki experti 😀 ... keby som to mala robit este raz, tak zacnem niekedy koncom novembra alebo zaciatkom decembra ... predsa len by bolo viac kludu

riana12
4. feb 2010

no clovek uvidi, vie zhodnotit, az ked to cele zazije, az ked vie, ako to dopadlo cele nakoniec...

zuzanockamt
4. feb 2010

tak ja som bola vtedy spokojna, ale teraz s odstupom casu by som tam mnohe veci spravila inak ... no uz sa ziadnu diplomovku pisat nechystam ... aspon zatial ... bohvie, co ma este napadne 😅

riana12
4. feb 2010

mozes este nejaku dizertacku alebo rigoroznu, ci take nejake fungiruju este 😀

zuzanockamt
4. feb 2010

ale hej, funguju, ale neviem, naco mi to bude ... mne stacia aj tie tri pismenka pred menom s bodkou, nepotrebujem mat viac 😀

riana12
4. feb 2010

no vsak ked by sa ti cnelo za pisanim 😀 😅

zuzanockamt
4. feb 2010

tak to sa mi isto nebude 😀

riana12
4. feb 2010

ja len kdyby neco 😀

zuzanockamt
4. feb 2010

teraz budem mat ine starosti najblizsie dva roky 😅

riana12
4. feb 2010

no ale keby si sa nudila, da sa nieco poriesit 😀

zuzanockamt
4. feb 2010

ked sa budem nudit, tak sa budem vzdelavat a rozmyslat nad nejakym zamestnanim

riana12
4. feb 2010

ved hej 😉

zuzanockamt
4. feb 2010

inak dnes sa mi snival hororovy sen o porode ... mam normalne paniku z toho 😅

riana12
4. feb 2010

ja nemusim ani snivat, ani byt tehu a mam tiez paniku 😉 a mas este cas, teraz sa nestresuj a ked uz bude cas, aby sa drobec narodil, podla mna isto nebudes panikarcit, len uz budes chciet, aby sa co najskor narodil 🙂

zuzanockamt
4. feb 2010

duuufam, lebo ma picne 😀 ... nejako voslo, nejako aj vyjde 😀

etuska
4. feb 2010

ahojte kocky,
tak ja mam najhorsi den v tyzdni za sebou 😝 -vdaka Bohu prezila som v zdravi... 😀
Uz byvam poobede riadne unavena a buduci tyzden ma vziat na kruzok aj kolegynkinu skupinu,lebo ona cestuje do Anglicka 😝

Riana-blahozelam ku skuske 😵 😵 😵 😵
No moja diplomovka mala 82 stran (v anglictine) len text-som na nu patricne hrda 😅 -len teraz najst aj uplatnenie mojho dlhorocneho snazenia -myslim po financnej stranke 😝
Pozeram si uz nejake nove joby-resp. zvazujem co s tym starym 😒

riana12
5. feb 2010

dobre ranko 🙂

tak ja som dneska uz v praci, ale v pondelok ma zas caka skuska, to uz chodim do roboty ako do holubnika 😀 😀 😅

Etus, dakujem 😵 nuz, teraz si poodychuj riadne, naber sily do zaciatku noveho tyzdna 😉
Zuzi, neboj, uvidis, ze ti bude v deviatom mesiaci jedno, ci to bude boliet, ci nie (ja som ale aka vestica 😀 😅)

zuzanockamt
5. feb 2010

erika ... na mna tento tyzden zacala doliehat neskutocna unava, ledva dnes zijem, som sa vliekla z roboty ako keby som mala 200 rokov a este ma aj ten chrbat boli, tak aj kvoli nemu sa mi zle chodi

luckam77
5. feb 2010

juuuj zuzi este ta len bude boliet chrbat 😉
jednak na teba nieco lezie

etuska
5. feb 2010

ahojte kocky,
Zuzi-ani mi nehovor-ja dnes tiez ledva zijem a este musm ist teraz o 6p.m na jeden "meeting" a bude urcite minimalne do osmej 😝 -hadam tam nezaspim 😕
asi hned potom zalahnem taka som unavena...
pekny vikend kocky

zuzanockamt
5. feb 2010

ja som si uz trosku oddychla, trosku ma aj ponapinalo, ale moja fobia z vracania je silnejsia, tak obsah zaludka ostal tam kde ma byt ... mna boli viac-menej kostrc, neviem preco, ved maternica nie je este taka velka, aby mi na nu tlacila ... neviem, ci ma na to vplyv retroverzia maternice alebo nie ... ale boli ma to uz skoro tyzden 😝

riana12
5. feb 2010

no ja uz som tiez KO, snazim sa premoct este ku kupaniu, ale ani to nepojde asi, este by som zaspala a clupla do vody komplet cela, topit sa mi zrovna nechce... 😅 😅
a nejako som spazrovatela v posledne dni... dneska som ani nie za 10 minut zjedla doobeda celu cokolaku 😀 doma som mala teraz vecer hned za sebou pol kindervajca, 2 take "probiodrinky", kelimok pudingo-kremu, mnamkoveho cokoladoveho a este jeden langos-debreziner... a este ma chvilu aj tahalo, ze si dam druhy 😕 akurat, ze mi teraz chce byt tazko, moc som kombinovala 😀 😝

Etus, Zuzi, sup do postele a netrapit sa pi PC, pekne oddychovat, ved teraz fungujete za dvoch ludi a energiu len za jedneho... Musite sa viac setrit 😉

zuzanockamt
5. feb 2010

riana ... no pekne kombinacie si porobila 😀

riana12
5. feb 2010

ja za to nemozem, Zuzi, ked mi chuti 😅 😀

zuzanockamt
5. feb 2010

ved jasne, daj si, ked ti chuti ... ja som mala na obed buchty na pare a som z nich nejaka napratana a celkovo som nejaka naduta ... mam brusisko a v 5.mesiaci ... no hroza

riana12
5. feb 2010

no a potom sa ja cudujem, ze tak rychlo priberam 😀 😀

nuz a tebe, drobcek si predsa miesto robi 😉

zuzanockamt
5. feb 2010

no ved nech si robi, ale nemusim hned na zaciatku vyzerat ako sud ... to som sice vyzerala aj predtym ... mam depku ... vo vsetkych veciach vyzeram hrozne ... nemam co nosit ... som ako jaternica v crievku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre