• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
ahoj kwatka, vitam ta :grinning:
a svadbu planujete na kedy? ak teda vobec? :wink:
22. feb 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Avojte babky,
Lul, stretko bolo fajn, zlate rozotpasne deturence a babatko, no tak som sa vytesila... :wink: :grinning:
Sa tu zacali vo velkom rozoberat svadby a antikoncepcia, fiha... :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: aj mna pobolieva dost hlava..to je pravda..ale nemyslela som, ze je to z hak. myslela som, ze oslabeny imun. system.
22. feb 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa hlava pobolievala už az pred koncom, ako som ju ešte brala.. no a potom som sa len tak s už manželom dohodla, že už sa nebudem stresovať, či som si nekde keď sme išli na chatu alebo kam, či som si ich nezabudla doma..
22. feb 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, uz ju mame naplanovanú a riadne rýchlo sa nám to blíži 3.5.2008, už skoro všetko máme povybavované, už len ideme v pondelok vybrať obručky, no a potom môžu začať nervy a stres, ja som dosť stresujúci človek
22. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tiez som uz pocula, ze z HAK obcas dost bolieva hlava...aspon teda holky, co uzivali, mi to obcas spominali, ze mali taketo problemy. Z vlastnej skusenosti neviem... :confused:
Nejako mi mrzne net, tak asi padam, a ked sa to zlepsi, sa pozriem, ci tu zijete... :slight_smile:
och, no to je aj moj problem...este ze su na nich napisane aj dni...lebo by som v tom uzivani mala riadny chaoz. :astonished: :confounded:
možno že tie bolesti hlavy sposobuje len určitá značka tabletiek hak-ja som brala logest, a každé 3 mesiace som v lekárni vyťahovala viac a viac koruniek, furt ich zdražovali
22. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx...ake mate pripojenie internetu? cez mikrovlnku?
22. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kwatka..ja beriem mercilon a tiez ich zozaciatku zdrazovali, no teraz sa uz cena nejak ustalila, dufam ze nadlho. :unamused:
22. feb 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda človek sa sem nekukne par minut a vy sa hned rozkecata :rolling_eyes: :grinning:
22. feb 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po svadbe si chceme začať stavať domček, takže s babatkom by sme mali počkať, až dostavame, aby sme boli sami a netlačili sa v 1 malej izbe, ale keď ja už mam 25 rokov môj drahy 30 rokov tak si myslim, že už je najvyšší čas, ja by som chcela aj hneď po svadbe, ale to nevyriešené bývanie, no neviem mam dilemu
22. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba to využiť, keď sme tu všetky tako "naživo" :grinning:
22. feb 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóoo je tu niekto? :confused:
22. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu.. len som bola na objede.. všetky sa voláko vytratili..
22. feb 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pomaly vytratim do prace :frowning2: oriesok kde pracujes? ak to nie je tajne :wink:
22. feb 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedím v kancli a objednávam okná.. a robím ponuky.. podpisujem zmluvy so zákazníkmi..
ty učíš? pokiaľ si dobre pamätám..
22. feb 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak som tu, ide mi to stale pomaly, ale hadam z toho nezdochnem... :grinning:
Miret, mam mikrovlnkovy net, a v podstate som s nim spokojna, ide dobre, len niekedy sa divne spomali a dnes je presne taky den... :angry: :grinning:
Kwatka, vidim, ze riesite presne ten problem, co viacere z nas - babatko by sme chceli trebars hned, ale najprv sa treba zabezpecit... Toz, vitaj v klube... :slight_smile:
22. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že asi už všetky víkendujú.. :unamused: a len aj musím trčať v robote.. :confounded:
22. feb 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim si,ze kazda z nas ktora chodi na konika by babo brala aj hned.my to odkladame max.do decembra(v júni mi bude koncit skusobna doba) :dizzy_face: Inak dnes sa v zborovni rozsirilo,ze niekto caka babo a samozrejme zvalili to na mna :sunglasses: Keby som minuly tyz.nemala menzes tak by som si to myslela aj ja,tolko co ja zjem chipsov a cokolady nezje urcite nikto :frowning2:
22. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucida - ty si ucitelka?
22. feb 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul este do 1.aprila ano :wink:
22. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj.. a potom nastupujes do tej novej firmy, ze? a co ucis?
22. feb 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul presne tak.Ucim anglictinu na základnej.A ty kde pracujes?Ja som zabudla :confused:
22. feb 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak konecne doma.....brrrr
tak takto pred tyzdnom ma ten jeden chlap maximalne vytacal so svojimi poznamkami a komentarmi a vkuse na mna vyletoval a si predstavte dnes bol uplne v pohode adokonca ma zacal balit!!! a davat mi navrhy!!! pritom vie, ze som vydata a on sam je zenaty a to cakaju druhe babo!!!!
no teraz neviem co je horsie?!? chapete? ja vobec :angry:
22. feb 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti tak asi v tom bol pes zakopany,bol to asi jeho sposob ako na seba uputat,ale je to blbec:angry:
22. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam taku hlupu otazku.Dnes som na mikroskope videla krasne paprade,cize mam ovulaciu.A pocas tehotenstva ovulacia nikdy nenastava,ze?
22. feb 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, myslim ze nie, ale fakt nie som odbornik.... :sweat_smile:

a mas pravdu je to blbec!!!
23. feb 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute krasky, zijete? :slight_smile:
To by ma tiez zaujimalo, ako je to s tou ovulaciou v tehu... Teda, nie ze by som to potrebovala nejako surne vediet... :slight_smile:
23. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte buduce snazilky, ako sa mavate?
23. feb 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok