Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
6. feb 2010

Ahojte 🙂

peknu sobotu zelam ... MM je od rana aktivny, uz umyl riady, kuchynu a teraz vysava 😀

riana12
6. feb 2010

ahojte babulky

mne sa ten vikend zacal vcera tak "uzasne", ale snad sa to uz dalo nejak dohromady... uvidime, este sa nejdem tesit, lebo je skoro...

chvilku pobudnem este na nete a potom sa pojdem daco ucit...

zuzanockamt
6. feb 2010

riana ... a coze sa ti prihodilo? ... nieco neprijemne ... ja mam dnes den naprd ... je mi od rana zle ... stale som hladna a vtedy mi je este horsie ...a to musim zacat nieco do skoly robit, ma vystrie

riana12
6. feb 2010

Zuzi, dam ti do IP 😉

etuska
6. feb 2010

Riana-posli aj mne 😔 -hadam to nie je take vazne...
Zuzi-posli MM aj k nam 😀 😀 😀

riana12
6. feb 2010

Etus, nie je, ale mna to moc mrzelo...
Zuzi, no a to brusko tvoje? 😅

zuzanockamt
6. feb 2010

riana ... este sme nefotili ... snad sa k tomu cez vikend dostaneme 😅 ... teraz sme sa vratili z nakupu a predtym sme boli na prechadzke ... stale mi je od rana zle od zaludka ... a moja kostrc stale boli ... ked sa dlho hybem, tak uz nevladzem ani chodit a neda sa mi ani dobre sediet

riana12
6. feb 2010

Zuzi, ked lezis, je to lepsie? bo spominas len sedenie...

zuzanockamt
6. feb 2010

hej, ked lezim je to lepsie ... ved rozmyslam, ci sa pustit do tych analyz alebo ist do postele, ale zase kedy to potom spravim 😖 ... mam nervy z tej skoly 😠

riana12
6. feb 2010

alebo skus urobit nieco, nejaku cast dnes, ked uz bude moc zle, tak pojdes spat a zvysok nejak doklepes zajtra...

zuzanockamt
6. feb 2010

len sa stale bojim, ze pri tom pisani ovraciam klavesnicu a nemozem sa na nic sustredit

riana12
6. feb 2010

prichystaj si vedla kyblik 😅 alebo si chod radsej pospat a urobis to zajtra...

zuzanockamt
6. feb 2010

no uz som trosku zacala ... ale ma tu MM otravuje, lebo skusa skype na svojom NB a ma tam take zvuky, ako keby mimozemstania pristali ... hrozne ozvy 😀

riana12
6. feb 2010

to ako ked mi na ICQ pise niekto a okno mam minimalizovane, tak to pisti nieco ako "o-ooou" a ked je pri mne mama, ta sa potom stale plasi, co sa robi 😀

zuzanockamt
6. feb 2010

no ale uz to nastastie vypol a kukame na nete mafstory a ja popri tom pocitam body v pisomkach

riana12
6. feb 2010

no ved daj aj muzikovi, nech sa nenudi, ked uz dotestoval skype 😅

zuzanockamt
6. feb 2010

toto nie je robota pre neho, kym mu to budem vysvetlovat, co ma robit, tak radsej si to sama spravim

zaira1407
6. feb 2010

Ahojky ... jaj 😀 hned ako som si totu zapala som sa musela smiat...ale viete ako ...to o tej zmene pocasia tak to bola dobra supa 😀 😀
zuzanockamt aj ja bysom rada videla tvoje brusko...sice aj ked sa nepozname dlho...
no to mate temu...ja na to nechcem ani pomysliet ako budem vyzerat s bruskom... ☹ chcela by som mat pekne tehu brusko...ked ja som nizska ...a hrusticka 😠 to budem mat brucho,cici,rici 😲 jajajáj...
riana kolko ma brasek rokov?
ja mam tiez brata ten ma 15.2 "18" 😕

riana12
6. feb 2010

zaira, ja mam braskov dvoch - 7r. a 16r. 🙂
ked ja budem tehu, tak brusko moc riesit nebudem... teda zatial sa necitim na to, ze by som mala byt z neho sklamana... mne bude ten pocit "byt tehu" uplne stacit 😵 ale ktovie, mozno casom nazor zmenim...

zuzanockamt
6. feb 2010

no ja nebudem mat pekne tehu brusko, lebo nie som stihla, skor tak akurat, ale co uz ... chcela som si dat od januara dietu, ale male ma predbehlo 😀

etuska
6. feb 2010

Zuzi-kazde tehu brusko je krasne-tak nevymyslaj 😉
Teda mne sa stale najviac pacilo to moje,lebo v nom rastie krasne babatko-a najma nase 🙂

zuzanockamt
6. feb 2010

erika ... 🙂 ... no ved jasne, kazde tehu brusko je pekne, ale ja este tehu nemam 😉 ... to bude az o take tri tyzdne mozno, zaciatkom 2.trim 🙂

riana12
6. feb 2010

to nezalezi od stihlosti... myslim si...

zuzanockamt
6. feb 2010

riana ... ale stihle baby, ktore maju pred tehu pekne ploche bruska, tak maju aj krajsie tehu brusko potom, lebo to tam nekazi ziaden tuk

riana12
6. feb 2010

nechodis predsa kazdy den s nahym bruchom pred cudzimi ludmi... a pokial blizky znesu netehu brusko s tukom, znesu aj tehu 😉

zuzanockamt
6. feb 2010

baby, prave mi volala sestra, ze otec lezi na intenzivke s velmi vysokym tlakom ... vraj mu hrozil infarkt 😔

riana12
6. feb 2010

Zuzi, to mi je luto 😔, ale isto uz bude lepsie, doktori ho budu sledovat, prajem mu co najskorsie zotavenie...

zuzanockamt
6. feb 2010

no dufam, ze bude lepsie ... vraj ma zväcsene srdce a este volaco, ale este mu maju spravit aj sono srdca a uz ho volacim napichali, tak sa uvidi ... a dostal uz aj nejake tabletky pod jazyk

riana12
6. feb 2010

hlavne, ze uz ho maju lekari pod dozorom

zuzanockamt
6. feb 2010

no ved to, to je dolezite ... dufam, ze mna do rana neporazi tiez alebo to male

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre