Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
6. feb 2010

hlavne sa snaz nemysliet na nic zle 😉

zuzanockamt
6. feb 2010

ved hej ... len mam dnes nejaku depku alebo co a este ma stale hneva ten chrbat ... ma z toho uz boli aj zadok ... teda iba jeho polovica

riana12
6. feb 2010

mna boli hlava a uz som nemohla citat ucenie, normalne som mala pocit na grcku...

etuska
6. feb 2010

Zuzi-tak hadam bude otec OK 😔 Moj ma tiez vysoky tlak a do nemocky bezi az ked je uz najhorsie.

Mne sa dnes tak napla koža na brusku,tak som hned zneuzila MM nech ho naolejuje 😀 a popritom si vyziadala masaz chrbta i noh 😀 -a maly kopal jedna radost 😅

zuzanockamt
7. feb 2010

erika ... moj otec ani nevedel, ze ma vysoky tlak ... zacala mu nadcha a bolelo a palilo ho za hrudnou kostou, tak si myslel, ze zapal priedusiek a celkovo mu bolo na prd, tak mu mama vravi, ze nech ide na pohotovost, daju mu ATB a bude do pondelka lezat ... no a tam, ked ho prezreli, tak ho dali rovno na interne a odtial, ked spravili EKG, tak hned na JIS-ku a monitorovat az do rana

etuska
7. feb 2010

Zuzi-mas nejake nove spravy?Ale dobre ze je otec v nemocnici pod dohladom lekarov.

MM vcera popremiestnoval nabytok v obyvacke-tak si na to este len zvykam,ale paci sa mi 😅 Vcera posadili s Miskou v zahrade tulipany,lebo uz zacali klicit a potvory-susedove macky ich vyhrabali 😠 😠 😠

zuzanockamt
7. feb 2010

erika ... no nove spravy mam ... uz je na normalnej izbe, zajtra mu maju robit nejaku elektroliecbu alebo nieco take ... neviem presne ... a este nejake vysetrenia ... tlak je stale vysoky, no uz nie tak brutalne ... vraj prisiel v poslednej chvili mu lekarka povedala ... ze by dlho s takymi hodnotami, ake mal, nechodil ... vraj to bola otazka par hodin a malo by to nasledky 😔

etuska
7. feb 2010

Zuzi-tak dobre sa to budu dalej sledovat a liecit 😉

zuzanockamt
7. feb 2010

no snad bude dobre ... treba mysliet pozitivne 🙂

etuska
7. feb 2010

veru.Moj tatko berie lieky na vysoky tlak,ale teda nie tak poctivo ako by mal 😒

Ja mam od vcera nejaku nadchu-to z toho detskeho ihriska 😒 -bolo sice "indoor" ale zapli tam nejake vetranie a bolo tam dost chladno,ale hadam to bude coskoro OK.

etuska
7. feb 2010

akurat si pozeram este nejake tehu veci na nete-minule som zohnala nove tricko Next za 2libry.
Potrebujem akurat plavky,chcem chodit opat na plavaren ak budem OK-najma kvoli chrbtici a tiez silonky 😀 lebo aj XXL ma tlacia na brusku

zuzanockamt
7. feb 2010

ja sa tiez budem musiet po niecom poobzerat, lebo zatial mam este co nosit, ale v jarnych mesiacoch predpokladam, ze budem potrebovat nejake nohavice a nejake tricka s dlhym rukavom ... na leto budem veci dost

etuska
7. feb 2010

ja som si kupila akurat 2ks tehu nohavic-su fakt super-velmi pohodlne.Viac sa mi osvedcili take,co maju na brusku elasticko-bavlnenu cast a nosim ich ako vravim"na Satinskeho" 😀 -cize nad brusko a na to nejake tehu trisko,tuniku...Mam aj rifle,kt. su sice tehu,ale pod brusko a s tymi nie som spokojna 😖

zuzanockamt
7. feb 2010

ja chcem tiez take nad brusko s elastickym pasom, pride mi to pohodlnejsie ... este musim pokupit nejake dlhsie tricka, lebo mam vela takych do pasa a obtiahnutych, co budu uz o chvilu nepouzitelne ... teda uz su nepouzitelne 😅

etuska
7. feb 2010

To poznam Zuzi 😵
Uz som kopec veci odlozila-vopcham sa do nich mozno o rok 😀 😀 😀
nasla som nejake zlavy an nete:
http://www.bloomingmarvellous.co.uk/ProductList...

este si dokupim par triciek a hadam aj plavky a koncim 😀 -mrknem este E-bay

zaira1407
7. feb 2010

AHOJTE
zuzanockamt- prajem skore uzdravenie tatinovi! Neboj istotne to bude uz len dobre daju mu lieciky na tlak a ked ich bude poctivo papat bude dobre...ja som sa tiez bala lebo moj MM mal tlak 160/99 a tep 99 skoro ma natiahlo ☹ ved je este ucho 🙂 mlade...a pani dr.mu povedala,ze musi schudnut...lebo odkedy sme spolu pribral za 4 roky cca 20 kg... 😅

etuska tulipany??? to je jeden z mojich najoblubenejsich kvetiniek 😵 ...chcela som mat velmi tulipaniky na svadbe aj kyticu ...ale nakoniec vyhrali mini ruzicky a frezie a ta nadherna vona 🙂 😵 ...no krasne spomienky na celu svadbu ...
ahojte prajem dobru nocku...

etuska
7. feb 2010

zaira-asi dobre varis 😉 😅
Moj MM sice problem s tlakom nema,no schudnut by mohol tiez 😀
aj ja som mala v svad. kytici mini ruzicky a frezie+nejake ine kvietocky-uz si nepamatam 😅

zuzanockamt
7. feb 2010

zaira ... tak to mal este tvoj manzel dobry tlak aj tep oproti mojmu otcovi 😔
ja som mala v svadobnej kytici tiez miniruzicky 🙂
erika ... ja sa bojim, ze sa uz do mojich veci nikdy nevopcham 😅 ... ale nasadim hned po porode dietu+nejake cvicenie a snad to bude schadzat dole 😅

etuska
7. feb 2010

Heh Zuzi-ze dietu 😅
Tak na to daj sakramentsky pozor-lebo mozes prist o mliecko.Najlepsia dieta je behat okolo babatka,dojcit a chodit na prechadzky a kilecka pojdu dole-nic neboj.Ja som doteraz pribrala velmi malo.-narastlo mi akurat brusko.Pri Miske som pribrala len 7kg za cele tehu- z toho ona mala 3,2kg ,zvysok plodova voda.... 😅
absolutne sa nad tymto nestresujem

etuska
7. feb 2010

Kočky,
prajem pekny tyzden.Idem si prichystat veci na zajtra do prace a pojdem asi skor spat.
bru nocku 😵

zaira1407
8. feb 2010

Prajem pekny zaciatok tyzdna....
ja uz ledva cakam kedy skonci sa totiz hrozne nudim...vsetko som upratala aj co sa nedalo 🙄 od tej nudy...asi budem stopkat ponozky 😲
keby sa aspon v zahradke dalo "pokutrat"...mozem akurat tak sneh odhrabavat... 😖
teraz ideme zaniest maminu do prace...dnes nastupuje 😀 tak je trochu nervozna 😕 ale to sa vstrebe ..potom ideme k svokrovcom aspon nejake tie 2 hodinky zabijem ...a potom musim nieco vymysliet...keby boli aspon nejake brigadicky aj to nejake € by potesilo...
tak sa majte zatial pekne papa

riana12
8. feb 2010

Ahojte 🙂 Ja už mám po ďalšej skúške, idem na ďalšiu až budúci utorok, tak si skúsim v najbližších 2-3 dňoch pripraviť dačo k bakalárke, aspoň knihy nájsť by sa patrilo... Potom zase učenie, medzitým narodeniny 😀 a skúška 😝

zaira1407
8. feb 2010

riana tvoje narodeniny? a kolko mas rockov ?

riana12
8. feb 2010

zaira 🙂 ano, moje... budem mat 22 🙂

etuska
8. feb 2010

ahojte kocky,
Zaira-a ziadna praca sa necrta?V akom obore by si chcela pracovat?Ja mam zase tolko prace,ze by som ti mohla nadelit-myslim resty v domacich pracach 😅 -lebo ked pridem o 3p.m z robotky,dat malej obed ,napisat domace+nejake domace prace a pripravy na dalsi den-a den je za nami-tooolko zehlenia mam ze az-ale kaslem nan-akurat stale vyzehlim len to co prave potrebujem-jednoducho uz tolko nevladzem ....a aj trosku oddychu sa ziada 😅

Riana-blahozelam ku skuske,tak uz ti z tych povinnosti pomali odbuda 😉 Kedy mas narodky?

Zuzka-aky si mala den?

etuska
8. feb 2010
riana12
9. feb 2010

ahojte babulky, zelam pekny den 🙂 aj ked teda u nas je nejak skaredo, skaredo zamracene... fuj 😝

Etus, dakujem 😉 a narodky budem mat tento piatok 🙂
Ked tak citam (a uz som viac podobnych clankov precitala), tak predkovia boli na tom vyborne s vedomostami, napr. stava z citrona a pod. 😵 🙂 Ale celkom na pobavenie je, ze kondomy si vyrabali z criev zvierat 😅

zaira1407
9. feb 2010

ahojky ...babulky !
riana no tak to Ti prajem všetko len to najlepšie ...ale vlastne ved az piatok ...a gratulujem ku skuske 😀
no etuska-praca sa necrta ☹ ale ved uz tento tyzden to prezijem a som si ista,ze ked mi zacne skola istotne budem mat toho viac ako dost...podla novej akreditacie mam o 5 predmetov viac ako som mala... 🙄
no a ak sa da povedat trosicku som vybabrala sama so sebou lebo som mala teraz na Valentina v plane piect medovniky ale nemala som objednavky...len neviem ci to tu mozem pisat ,lebo v svadobnom albume som mala aj fotky a admin ma upozornil aby som to dala prec...a po tyzdni mi album cely zmazali aj tak po mojom odstraneni.... som bola ale velmi 😠 😠 ...
jaj etuska aj by som ti isla pozehlit a poupratovat... 🙂 vazne ...viem si predstavit co to je ,ked som robila na 4 zmeny ...to bolo 2 dni ranna 2 dni poobedna 2 dni nocna a den volno 😖 a mamina bola v nemocnici v BA vsetko bolo na mne a to bolo cez leto tak aj zahradka potrebovala prehrabnut...no ale dalo sa to ...
akurat som dala varit lupany hrach dnes bude hrachova kasa s klobasou 😒 nezdrave...ale chlapci moji potrebuju mäsko 😲 ...jaj aj tatina mam doma z Irska prisiel na dovolenku 😵 😵
zuzanockamt ako sa citis?

riana12
9. feb 2010

zaira, dakujem, no k narodkam potom az v piatok 😀 my to tiez mame s tou akreditaciou, ved som uz viackrat tuto horekovala, ze mi este kopu skusok treby urobit... najnovsie mi zostava 6-7... radsej ani riadne neratam, lebo by ma prekotilo... do toho pisat bakalarku... este k jednej skuske ako semestralku treba urobit podnikatelsky plan na niekolko stran... ak LEN osediviem, bude fajn 😀 😀 😅

zuzanockamt
9. feb 2010

Ahojte 🙂

vcera som tu ani nenakukla, nebolo casu ... prisla som domov o pol siedmej ... mali sme skoro 4-hodinovu poradu o nicom 😠 😠 😠 ... potom sme este boli na chvilocku u svokry, tak som vecer len spravila desiatu na dalsi den, osprchovala sa a sup do postele kukat telku
zajtra idem rano na odber krvi a uvidim, co mi lekarka povie ... zatial sa citim celkom fajn ... primerane veku a stavu 😀 ... zle mi uz nie je ... to si nechame na vikend, vsak preco volno nevyuzit aj takymto stylom 😅 ... len sa zase ozvala kostrc, vcera bol klud, len sem-tam som nieco citila a dnes som uz zase tam, kde minuly tyzden, ze chodim ako stara babka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre