• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no vidis to a ze mlade ucho :grinning:
10. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len co, ked to je len naoko a nie v skutocnosti :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no raz bude aj v skutocnosti
10. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az za par rokov, este si pockam
10. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... no aj ja :grinning:
10. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
No Zuzi-ja mam 30ku v lete a absolutne z toho nerobim problem-ved som mlada,krasna,sexy.... :grinning: :grinning: :grinning:
Jaaaj-tak tu sa bude riadne oslavovat :dizzy_face:
Ja som si dnes trochu oddychla s Miskou doma,poobede si s MM zaskakali na trampoline :sweat_smile: -svietilo cely den slniecko,tak kym nezapadlo nebola az taka zima-teraz uz mrzne.

Zaira-rodit budem v UK-uz ani teraz by som sa na SVK neodvazila letiet.Let trva cca 3 hodky+minimalne 3 hodinova cesta autom.Ja verim,ze bude vsetko OK :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj etus :slight_smile:

ja sa velmi nechystam oslavovat :sweat_smile: uz som nejak za zenitom v tejto oblasti :grinning: mozno ma o par rokov chyti druha puberta, ze budem chystat oslavu mesiac pred, ale teraz ma to nechyta... ja len budem rada, ze si to pripomenieme, nic extra mi netreba :slight_smile:

zuzi, ja si este o niekolko rokov dlhsie pockam :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam oprate oblecko, ja som vyumyvana a uz pomaly zalahnem do postele :slight_smile:

len co sa mi podarilo - nejak som si nevsimla a privrela som rukav tricka do dvierok pracky a ako sa tam to oblecenie vrtelo, rukav sa tak krutil, zatocil sa, az sa odrthol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takze som ho vlastne nechtiac amputovala :sweat_smile: :sweat_smile: ako sprvu mi nebolo do smiechu, ale porozpravali sme sa o tom s mamou a uz sa len na tom smejeme :sweat_smile: :sweat_smile:
10. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som to ja buduca gazdina, ze baby? :sweat_smile:

idem ja uz radsej do postele, tak dobru noc :slight_smile:
10. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dneska zatial nikto?
11. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

riana ... mne sa take ako tebe s tou prackou stat nemoze, lebo ja mam pracku plnenu zvrchu a inu ani nechcem
dnes som zase prisla neskor domov, az okolo pol siestej, ale uz som stihla navarit francuzske zemiaky, nech ma MM na zajtra ... a ledva som vydrzala stat pri drese pri umyvani riadov, kvoli tej kostrci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nemohla som ani MM vyuzit nech pomaha, lebo bol v DeD, chodi uz na prakticku cast pripravy ... dnes bol na poobednej casti - od 15-tej do 19-tej a zajtra ide aj rano aj poobede a este aj v pondelok ... a potom neviem, ci mu uz daju papier :confused:
11. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Zuzi, no mne sa toto stalo prvykrat vobec v zivote a tuto pracku uz mame 7 rokov (plus minus rok).
Aspon mam dovod si kupit nove tricko :grinning: Len to musi byt podobne tomu amputovanemu :sweat_smile:.

Francuzske by som si dala, mnaaam :dizzy_face: Ale vcera som tiez mala fajnove papanie, ked najdem na nete, supnem sem linku nanho :slight_smile:

A muzik teda aj na pripravu uz chodi? A bude len on chodit ci aj ty neskor budes?
12. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-vsetko naj k narodeninkam :slight_smile:)))
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani nemam velmi dneska pocit, ze mam narodky :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: A rano mi ich az mama pripomenula, ked sa ma pytala, kolko kolacikov mi ma zabalit kolegom, dovtedy mi to nejak nezapalovalo :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning:
ani mne moje narodky nejak nikdy "nedochadzaju"!-viac si uzivam Miskine :grinning: -vid album na facebooku :grinning: :grinning: :grinning:
-ja dovaram obed a poobede ideme s Miskou ku kamoske.
pekny vikendik :dizzy_face:
12. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno je to tym, ze som sa narodila az vecer, tak mi to az vecer dojde :grinning: :grinning: Ved naco by som sa mala plasit niekolko hodin pred :grinning: :sweat_smile:
Nuz, narodeninky deti si clovek vzdycky viac uzije, ja si pamatam, ze ked som bola mala, tak som si ten narodeninovy den uzivala jedna radost :dizzy_face: Teraz uz je to len take kludnejsie, to uz len cisla nabiehaju :grinning:

Tak si dneska uzite u kamaratky, tiez prajem krasny vikend :wink:
12. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky,
Vcera sa kočky pekne vyhrali-aj v zahradke boli asi pol hodky kym svietilo slniecko.Vecer sme este doma s Mm trochu upratovali,kedze dnes mame navstevu a potom sme pozerali Janosika-no niektore sceny som ani pozerat nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: -a na "historicky" film tam bolo teda dost erotiky :grinning: :grinning: :grinning:

Vonku svieti slniecko,tak MM s Miskou vyzeniem na trampolinu a ja idem vegetit :slight_smile:
pekny valentinsky vikend :dizzy_face:
13. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

zelam vam peknu nedelu ... ja som rada, ze nemusim nejako velmi varit, rezniky mame, len dorobim salat a polievku ... zajtra som chcela ist k lekarke, ale som zistila, ze musim este odovzdat nejake papiere a zajtra je posledny termin ... tak dufam, ze to nejako prezijem a pojdem v utorok k lekarke ... ak sa mi to zazracne nezlepsi ... ale uz aj v noci ma tie krize boleli, ako som sa otacala
14. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prvom rade....riana vsetko najlepsie k tvojim piatkovym narodeninkam :grinning: ...vsetko len to najlepsie ti prajem! :slight_smile:
Dnes je tak pochmurne vonku...taha ma na spanok ,rano som robila pagace a rozmyslam ci si nedam :confounded: ale asi by som nemala ...nejako som sa v jedeni rozsupla :astonished:
zajta mam prednasku jupi uz sa na nich v skole asi aj tesim po takom dlhom case...a hned nabehnem do agentury ci nie su nejake brigady..aj ked neviem kedy by som tam chodila ked mam celodenny rozvrh :sweat_smile:
ale ...viem co mi velmi chyba SLNIECKO :frowning2: ...uz nechcem zimu :frowning2:
etuska aj kopka babätko poriadne ? :dizzy_face:
zuzanockamt to budete mat prve babo vsak?nejako mi to uniklo,viem ze bude v septembri...
14. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaira ... no bude to nase prve ... a mozno aj jedine :confused: :sweat_smile:
ani ja uz nechcem zimu, uz nech je teplucko vonku
14. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaira-no kopka tak primerane,ale je asi viac vzadu,lebo su to len take mierne kopanceky na rozdiel od Misky,ktora ma tda kopala riadne :grinning:
tak my sme mali vcera navstevu -7dospelych a 6 deti-"full house" :grinning:

Dnes doobedu sme boli v kostole,poobede na prechadzke,mala bola na bicykli a vecer este u bratranca na navsteve.

Zuzi-tak hadam sa to zlepsi... :confounded: ak nie,tak fakt odporucam plavaren-ja som vcera hladala na nete tehu plavky,ale boli dost drahe-hladam nejake zlavy :sweat_smile:
14. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
Takze zase pondelok, ale prijala by som este dalsi vikend hnedky dnes :sweat_smile:

V piatok ma zobral priatel do akvaparku kupkat sa, super bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V sobotu bola na plane disko, ale ze bolo tak hnusne, tak sme nemohli ist :unamused: Tak snad inokedy :slight_smile: A vcera sme boli poobede na prechadzku, bolo celkom znesitelne, slniecko svietilo az do zotmenia (dake fotecky su na FB :wink:)

Zaira, dakujem za zelanie :wink: Kludne si si pagacik mohla dat, clovek by mal vsetko, ked je to s mierou... Ale aj ja som sa nejak rozsupla, vsak kilo za tyzden je nejak moc, nie? :confused:

Etus, no riadne nabity vikend ste mali :confused:

Zuzi, k dokine urcite chod co najskor, nech sa takto nemusis stale trapit s bolavymi krizami...
15. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
my mame este do zajtra polrocne prazdninky-ale nejak o oddychu nemozem hovorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doobedu som upratovalaa kuchynu,piekla palacinky a od 12-6p.m tu bola kamoskina dcera-tak mi dali miestami zabrat -potvorky male.
Dala som si aj magnezium,lebo mi trosku tvrdlo brusko a vcera som sa vazila-tak od zaciatku tehu som pribrala 5kg-celkom OK :sweat_smile:

Riana-idem mrknut fotecky :wink:
15. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

erika ... tak to mas super, ked len 5 kg, som zvedava, co mna caka ... rano boli krize aj kostrc celkom v poho, ako vzdt, ked treba ist do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale teraz vecer uz zase vsetko po starom ... a este ma aj v podbrusku zacalo trosku pichat, tak dufam, ze je to OK vsetko :confused:
15. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-no este 3 mesiace predomnou :dizzy_face: -ale nebojim sa ze nezhodim-pri dvoch detoch urcite :grinning: a uz len ked budem Šimiho dojcit,tak kilecka pojdu dole.

jaaj-inac namotala som sa na dalsiu plienocku-
tu krasnu bambusovu-oranzovu- i ked je to skor dievcenska farba-ale je nadherna :grinning:

Objednala som sice uz tu modru (ma ju teraz kamoska) a pozdava sa jej-ale este sliedim po nete -najma po UK strankach a hladam nejake "sales"-pomaly by som mala zacat chystat najnutnejsie vecicky :dizzy_face:
16. feb 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

erika ... no to zhodis urcite ... ja dufam, ze vela nepriberiem, ale budem mat potom dost pohybu ... a snad budem aj kojit ... dnes som bola v DeD dohodnut prakticku pripravu, tak budem mat buduci dovolenkvy tyzden poriadne nabity, ale aspon to uz bude z krku
MM uz prakticku pripravu skoncil, tak by mal co neviediet dostat certifikat a moze zhanat dieta :slight_smile: ... zajtra ide obzriet jeden minidomcek ... skoda, ze ja nemozem ist s nim, ale ma tam byt na tretiu a to ja len dorazim vlakom na Vrutky ... a ten domcek je na opacnom konci MT
16. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-tak uvazujete o kupe domceka?To je super.
My mame akurat pozemok,ale kedy zozenieme aspon 1/2 penazi na stavbu netusim-ale to aj tak nie je az take podstatne.Hlavne ze sme zdravi a ostatne pride aj potom.

Akurat sme prisli z Miskou z kruzku-bude tam chodit kazdy utorok poobede-je to v miestnom sport. centre-su tam 5-7 rocne decka a dnes sa jej celkom pacilo-aspon sa vyskakala :slight_smile:

Ja som zatial skocila do mesta a v charity shope som kupila taku sadu do postielky-plachta,prichryvka-zvnutra podsita flisom a taka latka co sa dava okolo postielky-spolu za 2,5 libry.A 3ks novych dupaciek v inom obchode za 2 libry-tak sa vytesujem :slight_smile:
16. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... chceme nieco kupit, ale ci teraz sa podari nieco zohnat alebo o rok o dva, tri ... tazko povedat ... az tak vela penazi v hotovosti nemame ... nejako bude
16. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej-tazko to je v dnesnej dobe s vlastnym byvanim-ale aspon snivat mozeme :grinning:
16. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

a coze to tu rozoberate? byvanie?
16. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok