Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. feb 2010

no vidis to a ze mlade ucho 😀

riana12
10. feb 2010

no len co, ked to je len naoko a nie v skutocnosti 😅 😀 😝

zuzanockamt
10. feb 2010

no raz bude aj v skutocnosti

riana12
10. feb 2010

az za par rokov, este si pockam

zuzanockamt
10. feb 2010

😀 ... no aj ja 😀

etuska
10. feb 2010

ahojte kocky,
No Zuzi-ja mam 30ku v lete a absolutne z toho nerobim problem-ved som mlada,krasna,sexy.... 😀 😀 😀
Jaaaj-tak tu sa bude riadne oslavovat 😵
Ja som si dnes trochu oddychla s Miskou doma,poobede si s MM zaskakali na trampoline 😅 -svietilo cely den slniecko,tak kym nezapadlo nebola az taka zima-teraz uz mrzne.

Zaira-rodit budem v UK-uz ani teraz by som sa na SVK neodvazila letiet.Let trva cca 3 hodky+minimalne 3 hodinova cesta autom.Ja verim,ze bude vsetko OK 🙂

riana12
10. feb 2010

ahoj etus 🙂

ja sa velmi nechystam oslavovat 😅 uz som nejak za zenitom v tejto oblasti 😀 mozno ma o par rokov chyti druha puberta, ze budem chystat oslavu mesiac pred, ale teraz ma to nechyta... ja len budem rada, ze si to pripomenieme, nic extra mi netreba 🙂

zuzi, ja si este o niekolko rokov dlhsie pockam 🙂 😝

ja mam oprate oblecko, ja som vyumyvana a uz pomaly zalahnem do postele 🙂

len co sa mi podarilo - nejak som si nevsimla a privrela som rukav tricka do dvierok pracky a ako sa tam to oblecenie vrtelo, rukav sa tak krutil, zatocil sa, az sa odrthol 😅 😅 😅 takze som ho vlastne nechtiac amputovala 😅 😅 ako sprvu mi nebolo do smiechu, ale porozpravali sme sa o tom s mamou a uz sa len na tom smejeme 😅 😅

riana12
10. feb 2010

no som to ja buduca gazdina, ze baby? 😅

idem ja uz radsej do postele, tak dobru noc 🙂

riana12
11. feb 2010

ahojte, dneska zatial nikto?

zuzanockamt
11. feb 2010

Ahojte 🙂

riana ... mne sa take ako tebe s tou prackou stat nemoze, lebo ja mam pracku plnenu zvrchu a inu ani nechcem
dnes som zase prisla neskor domov, az okolo pol siestej, ale uz som stihla navarit francuzske zemiaky, nech ma MM na zajtra ... a ledva som vydrzala stat pri drese pri umyvani riadov, kvoli tej kostrci 😝 ... nemohla som ani MM vyuzit nech pomaha, lebo bol v DeD, chodi uz na prakticku cast pripravy ... dnes bol na poobednej casti - od 15-tej do 19-tej a zajtra ide aj rano aj poobede a este aj v pondelok ... a potom neviem, ci mu uz daju papier 😕

riana12
12. feb 2010

ahojte 🙂

Zuzi, no mne sa toto stalo prvykrat vobec v zivote a tuto pracku uz mame 7 rokov (plus minus rok).
Aspon mam dovod si kupit nove tricko 😀 Len to musi byt podobne tomu amputovanemu 😅.

Francuzske by som si dala, mnaaam 😵 Ale vcera som tiez mala fajnove papanie, ked najdem na nete, supnem sem linku nanho 🙂

A muzik teda aj na pripravu uz chodi? A bude len on chodit ci aj ty neskor budes?

etuska
12. feb 2010

Riana-vsetko naj k narodeninkam 🙂)))
😵 😵 😵 😵 😵

riana12
12. feb 2010

Etus, dakujem 😵 😵 😵

Ani nemam velmi dneska pocit, ze mam narodky 😅 😅 😕 A rano mi ich az mama pripomenula, ked sa ma pytala, kolko kolacikov mi ma zabalit kolegom, dovtedy mi to nejak nezapalovalo 😅 😀

etuska
12. feb 2010

Riana 😀
ani mne moje narodky nejak nikdy "nedochadzaju"!-viac si uzivam Miskine 😀 -vid album na facebooku 😀 😀 😀
-ja dovaram obed a poobede ideme s Miskou ku kamoske.
pekny vikendik 😵

riana12
12. feb 2010

Mozno je to tym, ze som sa narodila az vecer, tak mi to az vecer dojde 😀 😀 Ved naco by som sa mala plasit niekolko hodin pred 😀 😅
Nuz, narodeninky deti si clovek vzdycky viac uzije, ja si pamatam, ze ked som bola mala, tak som si ten narodeninovy den uzivala jedna radost 😵 Teraz uz je to len take kludnejsie, to uz len cisla nabiehaju 😀

Tak si dneska uzite u kamaratky, tiez prajem krasny vikend 😉

etuska
13. feb 2010

ahojte žienky,
Vcera sa kočky pekne vyhrali-aj v zahradke boli asi pol hodky kym svietilo slniecko.Vecer sme este doma s Mm trochu upratovali,kedze dnes mame navstevu a potom sme pozerali Janosika-no niektore sceny som ani pozerat nemohla 😝 -a na "historicky" film tam bolo teda dost erotiky 😀 😀 😀

Vonku svieti slniecko,tak MM s Miskou vyzeniem na trampolinu a ja idem vegetit 🙂
pekny valentinsky vikend 😵

zuzanockamt
14. feb 2010

Ahojte 🙂

zelam vam peknu nedelu ... ja som rada, ze nemusim nejako velmi varit, rezniky mame, len dorobim salat a polievku ... zajtra som chcela ist k lekarke, ale som zistila, ze musim este odovzdat nejake papiere a zajtra je posledny termin ... tak dufam, ze to nejako prezijem a pojdem v utorok k lekarke ... ak sa mi to zazracne nezlepsi ... ale uz aj v noci ma tie krize boleli, ako som sa otacala

zaira1407
14. feb 2010

Ahojte 🙂
V prvom rade....riana vsetko najlepsie k tvojim piatkovym narodeninkam 😀 ...vsetko len to najlepsie ti prajem! 🙂
Dnes je tak pochmurne vonku...taha ma na spanok ,rano som robila pagace a rozmyslam ci si nedam 😖 ale asi by som nemala ...nejako som sa v jedeni rozsupla 😲
zajta mam prednasku jupi uz sa na nich v skole asi aj tesim po takom dlhom case...a hned nabehnem do agentury ci nie su nejake brigady..aj ked neviem kedy by som tam chodila ked mam celodenny rozvrh 😅
ale ...viem co mi velmi chyba SLNIECKO ☹ ...uz nechcem zimu ☹
etuska aj kopka babätko poriadne ? 😵
zuzanockamt to budete mat prve babo vsak?nejako mi to uniklo,viem ze bude v septembri...

zuzanockamt
14. feb 2010

zaira ... no bude to nase prve ... a mozno aj jedine 😕 😅
ani ja uz nechcem zimu, uz nech je teplucko vonku

etuska
14. feb 2010

Zaira-no kopka tak primerane,ale je asi viac vzadu,lebo su to len take mierne kopanceky na rozdiel od Misky,ktora ma tda kopala riadne 😀
tak my sme mali vcera navstevu -7dospelych a 6 deti-"full house" 😀

Dnes doobedu sme boli v kostole,poobede na prechadzke,mala bola na bicykli a vecer este u bratranca na navsteve.

Zuzi-tak hadam sa to zlepsi... 😖 ak nie,tak fakt odporucam plavaren-ja som vcera hladala na nete tehu plavky,ale boli dost drahe-hladam nejake zlavy 😅

riana12
15. feb 2010

Ahojte babulky 🙂
Takze zase pondelok, ale prijala by som este dalsi vikend hnedky dnes 😅

V piatok ma zobral priatel do akvaparku kupkat sa, super bolo 😵 😵 😵 V sobotu bola na plane disko, ale ze bolo tak hnusne, tak sme nemohli ist 😒 Tak snad inokedy 🙂 A vcera sme boli poobede na prechadzku, bolo celkom znesitelne, slniecko svietilo az do zotmenia (dake fotecky su na FB 😉)

Zaira, dakujem za zelanie 😉 Kludne si si pagacik mohla dat, clovek by mal vsetko, ked je to s mierou... Ale aj ja som sa nejak rozsupla, vsak kilo za tyzden je nejak moc, nie? 😕

Etus, no riadne nabity vikend ste mali 😕

Zuzi, k dokine urcite chod co najskor, nech sa takto nemusis stale trapit s bolavymi krizami...

etuska
15. feb 2010

ahojte kocky,
my mame este do zajtra polrocne prazdninky-ale nejak o oddychu nemozem hovorit 😝
Doobedu som upratovalaa kuchynu,piekla palacinky a od 12-6p.m tu bola kamoskina dcera-tak mi dali miestami zabrat -potvorky male.
Dala som si aj magnezium,lebo mi trosku tvrdlo brusko a vcera som sa vazila-tak od zaciatku tehu som pribrala 5kg-celkom OK 😅

Riana-idem mrknut fotecky 😉

zuzanockamt
15. feb 2010

Ahojte 🙂

erika ... tak to mas super, ked len 5 kg, som zvedava, co mna caka ... rano boli krize aj kostrc celkom v poho, ako vzdt, ked treba ist do prace 😝 ... ale teraz vecer uz zase vsetko po starom ... a este ma aj v podbrusku zacalo trosku pichat, tak dufam, ze je to OK vsetko 😕

etuska
15. feb 2010

Zuzi-no este 3 mesiace predomnou 😵 -ale nebojim sa ze nezhodim-pri dvoch detoch urcite 😀 a uz len ked budem Šimiho dojcit,tak kilecka pojdu dole.

jaaj-inac namotala som sa na dalsiu plienocku-
tu krasnu bambusovu-oranzovu- i ked je to skor dievcenska farba-ale je nadherna 😀

Objednala som sice uz tu modru (ma ju teraz kamoska) a pozdava sa jej-ale este sliedim po nete -najma po UK strankach a hladam nejake "sales"-pomaly by som mala zacat chystat najnutnejsie vecicky 😵

zuzanockamt
16. feb 2010

Ahojte 🙂

erika ... no to zhodis urcite ... ja dufam, ze vela nepriberiem, ale budem mat potom dost pohybu ... a snad budem aj kojit ... dnes som bola v DeD dohodnut prakticku pripravu, tak budem mat buduci dovolenkvy tyzden poriadne nabity, ale aspon to uz bude z krku
MM uz prakticku pripravu skoncil, tak by mal co neviediet dostat certifikat a moze zhanat dieta 🙂 ... zajtra ide obzriet jeden minidomcek ... skoda, ze ja nemozem ist s nim, ale ma tam byt na tretiu a to ja len dorazim vlakom na Vrutky ... a ten domcek je na opacnom konci MT

etuska
16. feb 2010

Zuzi-tak uvazujete o kupe domceka?To je super.
My mame akurat pozemok,ale kedy zozenieme aspon 1/2 penazi na stavbu netusim-ale to aj tak nie je az take podstatne.Hlavne ze sme zdravi a ostatne pride aj potom.

Akurat sme prisli z Miskou z kruzku-bude tam chodit kazdy utorok poobede-je to v miestnom sport. centre-su tam 5-7 rocne decka a dnes sa jej celkom pacilo-aspon sa vyskakala 🙂

Ja som zatial skocila do mesta a v charity shope som kupila taku sadu do postielky-plachta,prichryvka-zvnutra podsita flisom a taka latka co sa dava okolo postielky-spolu za 2,5 libry.A 3ks novych dupaciek v inom obchode za 2 libry-tak sa vytesujem 🙂

zuzanockamt
16. feb 2010

erika ... chceme nieco kupit, ale ci teraz sa podari nieco zohnat alebo o rok o dva, tri ... tazko povedat ... az tak vela penazi v hotovosti nemame ... nejako bude

etuska
16. feb 2010

ved hej-tazko to je v dnesnej dobe s vlastnym byvanim-ale aspon snivat mozeme 😀

riana12
16. feb 2010

ahojte babulky 🙂

a coze to tu rozoberate? byvanie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre