• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
ahojte,je tu niekto taky, kto si este len planuje mat miminko? haloooooooooooooooooo a nevedel by mi niekto poradit,lebo sa vobec nevyznam v kocikoch a zaujima ma,ci kazda mamicka ma 2 ci 3 kociky,alebo staci jeden? a aky hlboky,sportovy..........
19. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana 12, a to preco az o par rockov? :frowning2: mas problemy?
19. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mas babo? a kolko mas rokov riana ?
19. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi ... a ty kedy planujes babo? ... ja som sice 10 tt+2d, ale nad kocikom este neuvazujem ... ja budem isto len jeden, naco tolko prachov vychadzovat na viacero ... a skor nieco take, co sa da neskor prerobit na sportovu verziu
19. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si najskor chcem dat do poriadku zuby,prejst na zdravsiu stravu ,nieco som si uz kupila oblecko pre miminko dupacky,overaliky atd....z babybazaru a tam chcem kupit aj postielku,kocik atd.aj ja chcem len jeden kocik,niekde som citala ze jedna ma 3 kociky tak ma to zmiatlo ci to treba mat vsetky druhy ci co jej je. :fearful: baby kedy? tak nejak koncom tohto roka od septembra sa asi rozbehneme naplno,len dufam ze nebudem mat problemy,lebo pred rokom 31.1.2009 som bola na interupcii..............nezabudnemm nikdy...... :frowning2:
19. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje
ahoj nordi ...aj mi este len babätko planujeme...raz ..mozno koncom tohto roka :sweat_smile: ak nepride skor :grinning:
19. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt volas sa zuzana?
19. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zaira ,kolko mas rokov ak sa smiem opytat?
19. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi aj my planujeme ale v septembri este nemozem...nezaoberas sa tou kupou prilis skoro? :sweat_smile:
19. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi prislo co som si objednala z babybazaru dupacky rozne juj ci som sa vytesila
19. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa chcela spytat ja teba ...telepatia :slight_smile: v juli budem mat 23r.
nordi ... hej, volam sa zuzana :wink: ... no mas to pekne naplanovane ... ja som si vopred nekupila nic ... tiez som to mala najskor poplanovane, co kedy a ako ... ale po case som planovat prestala :wink:
nordi ... podla mna netreba kupovat predtym, kym este babo nie je ani na ceste ... ja som este ani teraz nic nekupila ... mozno az v lete zopar kuskov, ked uz budem vediet, co to je ... ale ja to mam o to lepsie, ze komplet vybavicku podedim :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty mas kolko rokov nordi?
19. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak chcem od septembra, skoro viem,co uz ,tak to byva pockaj budem mat celu vybavu a na babo budem cakat 5 rokov,slak ma trafi potom
19. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu este niekto ?
19. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi ... presne ... babo si nenaplanujes ... my sme tiez cakali, ze pride skor a nic ... az na Vianoce sa podarilo :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa velmi paci kocik Bexa B4 ale to je este daleko nad tym uvazovat pre mna ...clovek mieni pan Boh meni mozno sa nieco do konca roka zmeni ale bola by som rada keby sa nezmenilo lebo uz aj MM chce babätko :grinning:
19. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 23 rokov,ja nepodedim nic, tu vybavicku mam taku neutralne sfarbenu dupacky, a take kojenecke mensie vecicky,co sa mi hodi aj pre chlapca alebo dievcatko
zaira ... a drahy ma kolko rokov? ... si ho dlho presviedcala, kym sa odhodlal? ... a uz aj skusate na tom pracovat, ci este len plany?
zuzanockamt mozem sa spytat mas tu aj dake fotečky ?
19. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi ... mne posunie vsetko sestra ... rodila vlani v septembri a ma chalpceka, ale tie mensie veci budu aj pre dievcatko vhodne ... a malemu je to aj tak jedno, ci modre alebo ruzove ... takze kupim len nejake reprezentativne ruzove vecicky potom, ak bude dievca :grinning:
19. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanockamt a kedy budes rodit?
19. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaira ... ved v albume mam foto :wink: ... zatial len tolko ... mna ta hysteria okolo toho nejako nechyta :grinning:
19. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi ... no malo by byt v polke septembra, ale to sa este pomeni mozno ... uvidim co mi povedia na dalsom sone
19. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam brata, ale ten s priatelkou uz zacali naplno dva mesiace a zatial este nic,ona sa boji,lebo ma 30r,tak ju utesujem
19. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to jjujujujjujjju j potom sa ozvi co to bude? a ako sa citis? kolko si uz pribrala ? pracujes alebo si doma?
19. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked budem mat chlapceka bude sa volat Adrian po mojom priatelovi a ak dievcatko tak Zuzanka po mne :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi ... my sme boli bez HAK 17 mesiacov a tiez uz nemame 20 :sweat_smile: ... citim sa normalne, tak ako aj predtym ... extremne sa nepozorujem a nevazim ... od vianoc som pribrala 3 kila, ale kolko z toho je tehu a kolko prezieranie, tak to neviem ... no a pracujem, ale radsej by som bola doma :grinning: ... no uz je doma MM, tak aspon niekto musi pracovat :grinning: ... a momentalne som este aj chora ... ide ma z toho porazit, ale tak co uz, co sa ma stat, sa stane
19. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako by ste chceli rodit? s epiduralkou ci bez?
19. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok