Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zaira1407
19. feb 2010

no MM mal v januari 26r. a presviedcat ani nie nemusela som ho ...ale nechavame si to na zaciatok snazenie az na december 2010 tak dufam , ze nam to rychlo prejde musim dokoncit tu bakalarku...

zaira1407
19. feb 2010

he he ...to je sranda aj ja sa volam Zuzana 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... jednoznacne EPI, ak sa to stihne ... aj ked sestra rodila bez EPI, lebo to nestihli a v poho ... ale aj tak mam z toho stres ... lekari sa kazdopadne zabavia
zaira ... no MM ma skoro o 10 viac ako tvoj 😀 ... v januari mal 35 🙂 ... mojmu to trvalo trosku dlhsie, ale nakoniec sa dal presvedcit 😀

nordi
19. feb 2010

ja som tiez Zuzana,hi moj priatel ma 26rokov tiez hi, dokelu a ako to treba stihnut tu epi,ja uz sa bojim ako keby som mala zajtra rodit 🙂

nordi
19. feb 2010

verite na cinsky kalendar plodnosti,? ja neviem,v prieskume vela pisalo ze im to vyslo aj po dvakrat, ale aj taki co im to nevyslo,ja neviem

zaira1407
19. feb 2010

nordi a kolko ste spolu?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... ked si uz moc otvorena, tak ti ju uz nedaju ... sestra sa zacala zrazu rychlo otvarat, tak ju isli skontrolovat, lekarka len uz zahlasila ... no a vy co tu este robite? ... ideme rodit 😀 ... a ked sa ich sestra pytala, ze kedy jej uz konecne daju EPI, tak lekarka vravi, ze vy uz len tlacte 😀 😀 😀 ... ale na prvorodicku jej to islo velmi dobre ... okolo druhej v noci prisli do nemocky, lebo jej odtiekla plodova voda a o 9:15 bol uz maly fesak na svete 🙂

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... mne vychadza dievcatko podla cinskeho a este podla dvoch stranok, ale tazko povedat ... uvidime o niekolko tyzdnov 🙂

nordi
19. feb 2010

ale je mi jedno ci to bude dievca ci chlapec,hlavne nech je zdrave,dnes mi svagrina vravela ,ze ona chce len dievcatko,ze chlapca nechce.tak sme sa trosku poskriepili,lebo to tak vazne vravela ,ze ked bude chlapec tak ho nechce.

zuzanockamt
19. feb 2010

aj mne je jedno ... hlavne, nech je vsetko OK 🙂

nordi
19. feb 2010

zuzanockamt a aj ju nastrihli?lebo toho sa bojim.uf a ta epi stoji stale tak 100uer?

nordi
19. feb 2010

zaira my sme spolu dva roky a vy?

nordi
19. feb 2010

a viete coho sa este obavam? no mam dost male cici ,tak hadam budem moct kojit,hadam mi narastu 🙂

nordi
19. feb 2010

vela kecam co?

nordi
19. feb 2010

my byvame u nasich rodicov uz rok a pol,ale chceme ist do podnajmu,lebo hypo nam nedaju ☹

nordi
19. feb 2010

zaira a ty studujes?kedy koncis so studiom?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no aj ju nastrihli, to je jasne ... tomu sa asi nevyhnes ... neviem, kolko stoji EPI, este som nezistovala zatial

nordi
19. feb 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kde ste?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... podnajmom by som to neriesila ... vyhodis kopec prachov a aj tak to nie je tvoje ... radsej ostat u rodicov ... my mame chvalabohu vlastne ... sice iba 25 m2, ale nase 🙂

zuzanockamt
19. feb 2010

a kojenie nezavisi od velkosti prsnikov 😉

nordi
19. feb 2010

25m2 to je kolko izbovy? juj ja nechci byt nastrihnuta. ☹ musim sa dako roztiahnut do porodu 🙂

nordi
19. feb 2010

aky je teraz rodicovsky prispevok? matersku budeme dostavat len pol roka a potom rodicovsky ze?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no vzhladom na tu mini rozhlohu, tak len jednoizbak 😀 ... no neviem, ako by si sa chcela roztahovat do porodu 😀

zaira1407
19. feb 2010

my sme spolu 4 roky....nordi ty to tak beries ako keby si bola tyzden pred porodom 😅 .....no ja som bola tiez pred mesiacom takto roztesena, ked som strazila babätko cely den ...ale som pochopila ze sa radsej nebudem az tak moc tesit ...manžel ma schladil...on je trosicku povercivy ze sa zacne tesit az ked bude v maternici ...ze sa mam spamätat 🙄 ...ze ked nam to nevide na prvykrat budem velmi smutna a ma aj pravdu...ale ked kazda moja kamaratka okolo mna rodi alebo je tehu... 🙂 nevadi pojdem zatial popestovat
nordi nechcem byt dotieravo zvedava ale preco si bola na interupciu?ked nechces o tom pisat tak to pochopim ale myslim, ze sa chces niekomu asi aj vyrozpravat inak by si si to tajomstvo mohla nechat pre seba...nechcem aby si ma zle pochopila ...

zuzanockamt
19. feb 2010

zaira ... presne moja rec ... mne to ale zatial asi nedochadza, ze som tehu ... ale jasne, ze sa tesim 🙂 ... no taka ozajstna radost bude az vtedy, ked bude vonku, lebo este sa moze kadeco pritrafit

zaira1407
19. feb 2010

este ste tu ?

zuzanockamt
19. feb 2010

ja som tu stale ... a popri tom beham do kuchyne, kupelne a tak ... periem, umyvam riad a este si chcem farbit vlasy

nordi
19. feb 2010

roztahovat? to len tak som trepla 🙂 aj moj priatel ma sem tam schladi ze sa dobre ze uz neposerem a este neni ani zamiesene....no a co.... 😉 ze co budem robit az ho budem mat,tak sa aj poserem od radosti no a co tak sa... 😉 hej musim sa vykecat lebo ja nemam kamosky dako s nimi neudrziavam kontakt a to sme si prisahali ze sa budeme stretavat kazdy tyzden ked skoncime skolu a nic,uz 3roky pracujem a zabudli sme na seba,tak mam len priatela ,ktoremu kecam niekedy tolko ze ho boli hlava,dnes ma ale nocnu,tak kecam s vami..hi no na inter.som bola v 6tyzdni tehot.vies co? ja ti neviem bude to sproste ,ale ja som sa tak velmi bala a nemala som sa s kym poradit,priatel ma nenutil,on aj chcel,no ja som bola ako v tranze dieta som nemohla ani citit a potom po interupcii sa to vo mne zlomilo a zacala som hladat na nete miminka,embrya ake to je a tak som olutovala velmi

nordi
19. feb 2010

mozu sa farbit vlasy?ja som citala ze farbenie a trvala ondualcia ci ako to je by sa nemalo? ci je to ok?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no tak si uz babo mohla mat ... ja by som len tak na UPT nesla, len keby to bolo indikovane zo zdravotneho hladiska ... ale je to kazdeho vec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre