Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... farbenie je ok ... ved tehu zase nie je choroba a nemozem sa od vsetkeho izolovat ... a mam farbu bez amoniaku, ktoru pouzivam uz dost dlho

nordi
19. feb 2010

uz by som ani ja nesla teraz. ☹ mas pravdu s tou farbou ja som uz po.....ta zo vsetkeho

zuzanockamt
19. feb 2010

som si uz davno nefarbila ... naposledy niekedy na Vianoce a zajtra mame oslavu, tak chcem trosku normalne vyzerat ... lebo som bola nakupovat nejake handry a iba som si depku privodila, ze vyzeram ako prasiatko

nordi
19. feb 2010

otecko bude pri porode?

nordi
19. feb 2010

kolko mas kg ak sa smiem spytat?

zuzanockamt
19. feb 2010

nie nebude ... nechce a myslim, ze to ani nie je zazitok pre chlapa ... zo zaciatku som chcela, ale MM to vzdy odmietal ... ale ako tvrdi, tak bude blizko 🙂
a vy ste uz manzelia, ci sa to len chysta?

nordi
19. feb 2010

neviete nahodou nic o manzelskej pozicke,? existuje este nieco take? nebrali ste to nikto?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... kilov mam tak normalne na svoju vysku 😀 ... a manzelska pozicka pochybujem ... boli casy, boli, ale sa minuli 😀

riana12
19. feb 2010

ahojte 🙂

nordi, manzelka pozicka existuje, ale je to take nevyhodne, ze taku vec vymysleli zbytocne...

nordi
19. feb 2010

nie sme manzelia,lebo ani neviem ci sa to este oplati,ked tento poondiaty stat uz nic nevie dat.ked je jeden z manzelov nezamestnany a druhy pracuje,automaticky ten nezamestnany nedostane podporu v nezamestnanosti,lebo jeden este robi,taka koko.... kolega je na tom tak ,aj moji rodicia,

riana12
19. feb 2010

zuzi, existuje, ale mozes si zobrat len nieco okolo 300000 Sk, no ale co si za to kupis? akurat tak nejake vybavenie do bytu... ale ani pozemok, ani dom/byt si za to nekupis...

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... no v dnesnej dobe sa uz manzelstvo tak neoplati ako kedysi 😀

nordi
19. feb 2010

ahojky preco nevyhodne?

nordi
19. feb 2010

no to hej zato byt urcite nie,hm my asi budeme u nasich navzdy byvat ☹

riana12
19. feb 2010

nordi, preto vravim, ze nevyhodne... rovnako nevyhodne ako su hypoteky pre mladych 😝 za to si kupis mozno tak deravu plechovu budu, ale normalne byvanie asi nie... 😝 tam su tiez take priblble podmienky...

zuzanockamt
19. feb 2010

no 300 000, to mi nepomoze k nicomu 😀 ... iba by potesilo
nordi ... ma to len male vyhody ... mozes si uplatnit nieco na dani na manzela, ked je nezamestnany ... a este par drobnosti 🙂 ... ale ja by som uz len tak pez papiera nebola... mala som povinnosti take ako manzelka, tak som chcela aj tie vyhody ... a je lepsie by predstavena ako manzelka nez ako iba priatelka ... a po 6 rokoch by mi to prislo take divne 😀

nordi
19. feb 2010

viete co ma najviac nasere?ked vidim v spravach ako si cigani znicia byty a stat im postavi nove a zadarmo,chudakom,ale nam do.... ani uver nedaju a to pracujeme obaja

riana12
19. feb 2010

Zuzi, ale oplati sa... prave preto sa oplati, co si napisala teraz... a je tam toho este vela, preco sa manzelstvo oplati 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... tak sa vyberte do zahranicia ... predsa len su tam vyssie platy a co - to nasetrite 😉

nordi
19. feb 2010

to hej,mozno sa aj ja raz vydam,chcela by som to hlavne kvoli dietatu,aby neboli komplikacie a mnozstvo otazok preco ma ocko take priezvisko atd

nordi
19. feb 2010

zuzi uz si nafarbena? aku si si dala? tipnem tak nejak do mahagonova,bordova?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... tie komplikacie kvoli dietatu je najmenej ... ved aj ako vydata si mozes nechat svoje priezvisko 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... este nie som nafarbena ... najskor kuknem panelak ... do polnoci casu dost 😀 ... no netrafila si ... z extremov som uz vysrastla ... davam si taku farbu, ake mam vlasy aj v skutocnosti - pralinka - cize hneda

riana12
19. feb 2010

baby, vy ste tu dneska ale nenormalne vela popisali 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... no ved aspon obcas treba ... ked tu zvycajne strasime len my tri stalice, tak toho vela nestihame 😀

nordi
19. feb 2010

co budete varit cez vikend? ja este neviem,asi perkelt

riana12
19. feb 2010

nordi, ja len zajtra krupicovu kasu ako maskrtu pre priatela - idem na vikend k nim a kym pridem, jeho mama uz bude mat navarene 😅, ani pomoct by som nestihla.
doma tiez nestihnem navarit, takze okrem kase u mna nula bodov...

nordi
19. feb 2010

ja sa musim vykecat lebo nemam s kym,dnes ma priatel nocnu,ale zajtra aj nedelu ma volno tak sa vam ozvu len tak narychlo,minule som si pisala v kankane no nikto si tam so mnou nepisal, 😠 tak som presla sem. a priatel sa mi smeje ze si pisem s baculkami 🙂 minule som mu vravela ze to su snazilky,tehulky,ale on len baculky a to ma tak nahneva,juj 🙂 🙂

zuzanockamt
19. feb 2010

ja sa nad varenim nezamyslam ... zajtra varit netreba, ideme na oslavu a nedela je este daleko 😀

nordi
19. feb 2010

to aj ja vecne priatelovi pudingy,krupicovu kasu,opekance,pirohy,dukatove buchticky same sladke a potom drz liniu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre