Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

MM je zase typicky mäsovy chlap, sladke az tak moc nie ... ale ja ani tak casto nevyvaram ... len cez vikendy ... cez tyzden nemam cas

nordi
19. feb 2010

zuzi a beres aj dake vitaminy urcene doktorom? citala som o kapuste listovej ze je dobra

zuzanockamt
19. feb 2010

naordinovala som si acidofolan - kyselina listova, zelezo a becko - to staci a nie je to az take drahe

nordi
19. feb 2010

ake sa vam pacia mena deti? lebo teraz uz vacsinou davaju take honosne americke,mne sa skor pacia take obycaj nase slovenske

nordi
19. feb 2010

super tak babatko bude zdrave ako buk.

nordi
19. feb 2010

dievcata ako ste si kupili byt? cez hypo?

zaira1407
19. feb 2010

vidim , ze ste sa rozpisali 🙂 ...ja idem asi kloktat slanu vodu ..lebo nemam hlas 😖 uplne ma reze hrdlo 🙄 prajem dobru nocku

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... to ze uzivas vitaminy ti este zdrave babo nezaruci ... ale dufam, ze teda zdrave bude ... no a co sa tyka mien, tak pre dievcatko vybral meno MM 🙂

riana12
19. feb 2010

Zuzi, no ako ti je fajn 😉
nordi, priatela si nevsimaj, on ta chce len nahnevat, podla mna on dobre vie, ze to tu nie je o baculkach 😉

baby, no ja ked budem cez vikend mimo, tak sem tiez pridem len minimalen 😅

nordi
19. feb 2010

uz ste odisli?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... ja som byt nekupovala 😀 ... byt patri MM, ale chvalabohu bez hypo ... len pozicka
riana ... no ty mas teraz narok na absencie 😉 😉 😉

nordi
19. feb 2010

riana ja viem ze on ma len nasiera.. 🙂 a potom si mysli hadam ze budem zhavejsia 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... a ako dlho spolu s priatelom zijete?

nordi
19. feb 2010

zuzi ja viem ze ni ,ale ide aj o ten pocit ze aspon daco na ten vyvoj

riana12
19. feb 2010

Zuzi, vdaka za ospravedlnku 😉
nordi, zhavejsia? 😅 to ma teda zaujimave sposoby... 😀

nordi
19. feb 2010

rok a pol

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... no a nie? ... len si uzivajte s drahym, kym budete spolu naveky ... potom sa uz az tak neuziva 😀 😀 😀

nordi
19. feb 2010

😀 no to ma on my sa vecne klbcime po posteli ako deti ,ale to lentak zo srandy 😀

riana12
19. feb 2010

nordi, ja som byt nekupovala a ani v najblizsej dobe nebudem... este je na to cas... resp. nie su peniazky... a spiratelom nie som dlho, len 2 mesiace a nieco...
mne sa meno pre dievcatko paci Paulina 🙂 chlapcek - neviem... ale to ma casuuu a casuuuu...

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no pekne 🙂 ... my sme spolu 6 rokov a 4 mesiace byvame spolu 4 a pol roka ... boze to je riadna doba ... ale sa mi to zda, ako keby sme boi spolu uz 200 rokov ... som sa akurat pred chvilou smiala, ze ako ho uz poznam ... lebo som mu vravela, ze po panelaku pojdem farbit hlavu, nech sa dam trosku do poriadku ... a uz som vedela presne, co mi na to povie 😀 😀 😀

nordi
19. feb 2010

zaira tak len kloktaj aby sa ti ulavilo

riana12
19. feb 2010

Zuzi, co si myslela tym naveky? 😅
nordi, ja by som sa tiez chcela len tak zo srandy klbcit, ale on na to moc nie je 😅

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... paulina je v poslednom case velmi oblubene meno ... vidim na detoch v skole 😀 ... aj mne sa paci a este Tereza, Dorota, Tamara, Nina ... no MM sa nepaci ziadne z nich ... len Monika ... tak nase krpate bude Monika 🙂 ... a chalan sa mi paci len Maroš ... a MM sa ku chlapcenskym nevyjadril ... vraj to bude na 100% dievca 😀

nordi
19. feb 2010

co ti nato povedal povedz? aj ja mam pocit ze ho poznam vecnost a je to len 2 roky a zijeme spolu rok a pol, no viem aj to ked mu treba....hned mu to vycitam z tvare

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... no ved to hadam planujete niekam dotiahnut 😉 😉 😉 ... ciiiii? 😅 ... ved ja viem, ze je este skoro na take zavery 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no povedal, ze "a to sa aj da?" ... akoze dat sa do poriadku 😀 😀 😀

nordi
19. feb 2010

riana nie ,je taky vaznejsi typ? kolko ste spolu aj zijete spolu? u rodicoch

nordi
19. feb 2010

zuzi aj som si myslela, moj by povedal presne to iste,alebo ze to ti velmi nepomoze. 🙂 chlapi

riana12
19. feb 2010

Zuzi, po predchadzajucej skusenosti si ja osobne nic neplanujem, nepredstavujem 😖 a my dvaja sme sa ani o buducnosti nerozpravali nijak...
ako chcela by som to urcite niekam dotiahnut, len o tom moc nechcem hovorit... 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

MM nie je na tieto skraslovacie procedury ... to sa ma vzdy pyta, ze naco sa malujem a tak ... jemu sa paci prirodzena krasa ... ale ja som zvyknuta sa malovat ... bez toho by som na verejnost nesla ... sportovat a do prirody hej, ale do prace si to ani neviem predstavit chodit nenamalovana ... a to sa mi zda, ze sa este velmi malinko malujem a hodilo by sa mi aj viac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre