Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mirettim
24. feb 2008

ahojte..teda cez vikend je tu ticho.. 😨

mexx
autor
24. feb 2008

Caute babule... Neviem teda, ci tu niekto vobec je... 😅

adrioska
24. feb 2008

Ahojte baby, ako sa drzite pocas cakania na to, ze ci to tento mesiac vyjde alebo nie. teda ak su tu medzi Vami aj take, co uz zacali so snazilkovanim...asi by som sa uz mala premiestnit do druhej temy, co? 🙂
mne je na zblaznenie... ☹ 😀

mexx
autor
24. feb 2008

Tusim postriedmo sa to tu cez vikendy navstevuje... 😉 Ale chapem, dnesne pocko bolo take fajn, ze sa neoplatilo doma sediet... 🙂

mexx
autor
24. feb 2008

Adrioska, napriklad ja sa zatial nesnazim, tak ti neviem povedat, ake su to pocity a co robit, kym sa caka na vysledok... 😉 Ale mozno o par mesiacov uz to tu riesit budeme... 🙂

Baby, inak, dnes sa mi snivala taka vec, ze som nacikala na test a boli na nom dve ciarky a som z toho bola mimo. Strasne ma to tesilo, ale som furt riesila, ze ci do augusta nebudem mat prilis velke a okate brusko do tych svadobnych siat... 😅 A potom som sa zobudila...a normalne mi bolo luto, ze to bol len sen... 😀

adrioska
24. feb 2008

🙂 hihi dobry sen, asi nas to uz poriadne chyta...

mexx
autor
25. feb 2008

Mna to nieze chyta, mna to normalne plieska, uplne zo strany na stranu... 😀 😀 😀

petulienocka
25. feb 2008

ahóooj babulky 😀
ako je po vikende? 😉

mexx
autor
25. feb 2008

Ahoj babulka, u nas v pohode, ziadne extremne situacie sa nediali, takze zijeme v normale... 😀
Co u teba?

lucida
25. feb 2008

Ahojte,tak ja mam tento tyzden prazdniny,takze budeme vybavovat veci okolo svadby a navstivim gynekologa.Lenze ako pouzivame ten sperm.krem,tak to zo mna vyteka este 3 dni,takze dnes k nemu ist nemozem 😒

petulienocka
25. feb 2008

ahoj luci, citala si si IP? 🙂

petulienocka
25. feb 2008

ja som aj zabudla, ze vy mate prazdniny, ako vam je dobre 😀

lucida
25. feb 2008

Ano peti 🙂

mexx
autor
25. feb 2008

Luci, to su so spermicidnym gelom take opletacky? 😕

lucida
25. feb 2008

Je to taky zabijak romantiky,nemozeme sa predtym kupat,lebo 2 hod.pred a po nemozes pouzit mydlo.Pocas "toho" to tam dost clupoce a studení a po to vyteka hrozne dlho. 😒 Ale vysadila som tabletky,tak to teraz aspon 4 mesiace musime praktizovat takto(az dokym mi nevytecu nervy 😉

mexx
autor
25. feb 2008

Fiha, som myslela, ze to je menej narocne, alebo skor menej na nervy... 😀

brunetkaa
25. feb 2008

ahojte baby, to ste tu toho popisali za ten cas co som tu nebola 😉 musim smutne skonstatovat, ze snazenie nevyslo v nedelu prisla mrcha ☹ ale co uz budeme sa snazit dalej a dufat, ze sa to coskoro podari 🙂

mexx
autor
25. feb 2008

Brunetka, nesmut, aspon chvilu pobudnes medzi nami, a pak prebehnes k tehulkam... 😉 🙂

brunetkaa
25. feb 2008

dufam, ze to bude coskoro, lebo ked si predstavim vsetky tie peripetie co tu prezivaju niektore snazilky tak uz teraz mi je zle 😉

lul
25. feb 2008

caute, ako sa mate? my sme sa s drahym vratili z krasnej prechadzky po lese 🙂

mirettim
25. feb 2008

ahojte...my sme sa zase vratili z behu..treba trochu potrenovat pred horucim letom,a do lesa sa chystame zajtra 🙂 ...ideme pozriet nejaku chatku alebo pozemok v jednej chatovej oblasti tu u nas... 😀 tesiiim...

mirettim
25. feb 2008

ale ideme varit franc. zemiaky lebo sme hlladny tak zatial... 😉

petulienocka
25. feb 2008

kuk 😕
som doma z prace a idem do postele pozerat kriminalku miami....ked uz manza nepride 😔

mexx
autor
26. feb 2008

Caute babce, je tu dnes niekto? 🙂

petulienocka
26. feb 2008

ahooooj jaaaaaaaa 😀

mexx
autor
26. feb 2008

No a zas sa miname, co? 😀

petulienocka
26. feb 2008

asi tak mexx-mas opat krásnu novu fotku 😀

mexx
autor
26. feb 2008

To sa tu tak s islamskymi mamickami aj nemamickami hrame na medzinarodny den vymeny fotiek... 😀 😀 😀

mirettim
26. feb 2008

ahoj Mexx pekna foto 😀 co ste dnes porabali alebo porabate??

peggyyy
26. feb 2008

ahoj Dáši 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre