• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
aake hnusne pocasie
19. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa malovala tiez ale uz dva roky ako sa pozname tak sa nemalujem,lebo je potom takyto mrzuty :angry: ,aj jemu sa paci prirodzena zena bez malovania.ale ked ideme spolu von si dade sadnut tak si zvyknem dat spiralu a ceruzku, on to predycha :slight_smile: ,zas to az tak vazne nebere, no hneva ho to,ze jemu sa pacim taka aka som. on na mne zbada dokonca ked si dam aj priesvitnu spiralu len taku vyzivnu :slight_smile:
19. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi, my sme teraz spolu 2 mesiace aj kusok, kazdy byvame este doma... kym sa k spolocnemu byvaniu dopracujeme, este prejde nejaky ten cas... a treba hlavne peniazky...
ahojte kocky,
ale ste sa rozkecali :grinning:
my sme boli trosku nakupovat-MM si bol kupit nejake sportove veci a ja som zatial zbehla do Mothercare-ale vsetko sa mi tam zdalo priserne drahe-asi skocim zajtra k nam do "charity shopov" :grinning:
-ale aspon malej som kupila super topanky-kozene,prechodne za 10libier-a to tu je uspech zohnat kvalitne topanky
nordi ... tak MM zase nie je az taky ortodoxny ... a mne je jedno, ci sa mu to paci alebo nie ... ale robim to, co sa paci mne :grinning: ... a neviem si predstavit, ze by som do prace prisla nenamalovana :confused:
erika ... to je uzasna cena 10 libier za topky :slight_smile:
19. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, no obcas treba ozivit, ked to tu umiera :sweat_smile: co som si obcas vsimla obchody s tehu vecami, je to straaasne drahe... kolkokrat lepsie a lacnejsie nakupis, ked si kupis o niekolko cisel vacsie oblecenie :wink: nemusi byt nutne tehu...
19. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana jaj tie zaciatky, a peniaze jaj nejdem sa radsej s nimi zaoberat lebo :angry: rodicia uz ho poznaju? tie trapne situacie ze?aspon u mna boli
19. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... v tom mas pravdu ... ja som tiez dnes hladala nieco v normalnych obchodoch, ale sa citim vo vsetko ako slon a pritom nie som nejaka tucna alebo co :confounded: ... som z toho znechutena :confounded:
19. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi, ano, nasi ho uz poznaju, uz aj babka a dedko aj krstni :wink: nejako sme sa tymto nezaoberali, ze ci je to uz vhodne alebo nie... bola prilezitost, tak som ho zobrala a bolo :slight_smile: a zatial nikto, ani priatel, ani rodina nevraveli, ze sme urobili v nieco chybu a tak :slight_smile: ja chodievam k priatelovi pravidelne na vikendy... rada by som bola, ze by sme boli aj u nas castejsie, ale vzdy sa potom rozhodneme ostat u nich, lebo mozme byt spolu o nieco dlhsie a tomu sa teraz tazko odolava :sweat_smile:
a ake trapne situacie myslis?
19. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... moj MM bol u nas hned na prvom nasom stretnuti a vsetko v poho ... potom sa to neskor sice pokazilo, no co uz
19. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ved snad sa to v buducnosti dohromady, hm? :wink:
19. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemyslim, ze sa to da dohromady, lebo uz to trva cca 3 roky a ziadna zmena k lepsiemu ... no co uz ... som zvyknuta, ze nemam vsetko idealne :wink:
19. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, a ved mate este velky kus zivota pred sebou... :wink: Nikdy nehovor nikdy...
19. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-no praveze som si to tiez myslela-ze kupim si XXL-ale nie pri vsetkom to takto funguje-urcite nie napr. pri plavkach,ci silonkach,alebo nohaviciach :confounded: -ale uz si dokupim len par kuskov a do konca tehu to uz nejako prezijem :sweat_smile:
19. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, ale poznam mojho manzela, ze aku ma povahu a tak isto aj moj otec ... takze asi to ostane tak ako je to teraz :confounded:
19. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no najhorsie, ked sa stretnu dve zatate, tvrdohlave povahy a pod. :unamused:
19. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-mozno ich vnuca trochu zmeni :wink:
19. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, no treba takto nahradzat tehu oblecenie tym obycajnym apson pri nejakych trickach, tunikach..., elastickych nohaviciach... apson nieco treba skusit nahradit... :wink:
19. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite
19. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... uvidime :sweat_smile:
riana ... ja uz sa tesim na tie teplejsie dni, tam je to aj s oblecenim lahsie
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-uz som skusila :grinning: zvysok je lepsie kupit tehu-akurat pozeram nejake akcie.Urcite si musim este kupit podprsenky na dojcenie-mam 2ks este z 1.tehu-ale uz dosluhuju :grinning:
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj priatel zas nemusi mojho otca ked ma vypite,lebo trepe ,a vtedy sa bojim ze sa pochytia.
19. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-este ma napadlo-skus mrknut nejake tehu oblecko na www.mimibazar.sk,alebo aj tu na konikovi baby predavaju
erika ... a tie podprsenky je nutne kupovat? ... nestaci mi aj obyc? ... mne sa este prsia vobec nezväcsili ... stale rovnako :slight_smile:
nordi, ja idem asi nahodit nieco do pracky :wink:
a ja nemusim pripitych ludi a ked uz si niekto vypije, som nanho velmi neprijemna, takze kto chce mat so mna milu osobku, tak to nemoze s alkoholom prehanat... :sweat_smile:

Zuzi, podla mna, ci podprsenku potrebujes alebo nie, zistis podla toho, ako sa budes citit v tych, co mas teraz :wink: treba dat hlavne na svoj pocit :wink: ked bude treba neico speci, telo si to aj same bude potom pytat...
19. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved ja tiez myslim, ze je to tak ... zatial nic specialne nejdem kupovat
erika ... kuknemten bazar :wink:
19. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ja som si v tehu nekupovala vacsie podprsenky-rovno som si kupila tie na dojcenie-tie sa daju specialne odopnut pred dojcenim-tak tie som nosila este v tehu a aj teraz ich nosim po dome

Nordi-tak ja to vnimam ako Riana :confused:
19. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babybazar aj tam su tehu veci
19. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... ja uvidim ako sa zväcsim a ak budem kojit, tak si potom kupim
19. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ono ide o to,ze prsia su v tehu dost citlive a tie podprsenky su velmi pohodlne
19. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok