Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

nordi
19. feb 2010

zuzi ty teraz pracujes? muz je zatial nezamestnany?

etuska
19. feb 2010

Zuzi-ze vydrzis doma 😀 ja som zvedava ci vydrzim na MD tych 9mesiacov 😀 -zalezi ake bude babatko 😅 Dnes prisla kolegynka mrknut do prace s 5-mes. babaom-nadherne dietatko-uz som zvedava na to nase 😅 -ci bude vyzerat ako Miška,alebo uplne inac 🙂

nordi
19. feb 2010

dobre som napisala to vyzyvovat? gramaticky?

riana12
19. feb 2010

nordi, po "z" by malo ist "i", ale Zuzka nam este osvedci 😉 😅

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no niketo musi pracovat, ked MM nerobi 😝
erika ... no ja som tiez zvedava, co sa nam to podarilo a ako bude vyzerat ... ja nemam problem vydrzat doma .. budem sa malemu co najviac venovat a ak bude väcsie byvanie, tak mozem robit profi-matku

nordi
19. feb 2010

asi nie vyzivovat?

nordi
19. feb 2010

dako mi to nesedi ,nempaso to vyzyvovat,asi vyzivovat,ze?

zuzanockamt
19. feb 2010

baby, ved nechajte gramatiku teraz tak ... ja uz mam dovolenku, tak sa nad tym nezamyslam 😀 ... ale zivat nie je vybr.slovo, tak ako riana napisala 😉

nordi
19. feb 2010

zivat nie je vybrane slovo tak asi vyzivovat

nordi
19. feb 2010

diky zuzi potvrdila si mi normalne som si zacala lamat hlavu nad tym,az ma presli driemoty

zuzanockamt
19. feb 2010

ja si dost nad takymito hovadinami lamem hlavu cez tyzden ... a zase som si doniesla kopec roboty zo skoly ... mam 2 triedy matiky opravit, 2 triedy slohov a este urobit 6 analyz ... plus som dohodnuta chodit kazdy den na 4 hodiny do DeD na tu pripravu a v stredu ma tam caka az 8 hodin a vo stvrtok doobeda poradna a v pondelok poobede este 2 hodinky s krpcami v CVC ... ty kokso, ze aka ja budem oddychnuta po tyzdni dovolenky 😀 😀 😀

nordi
19. feb 2010

zuzi tam kde byvas ako to tam mate so zamestnanostou?

nordi
19. feb 2010

fu tak to ti prejde tyzden ako nic,ked mas toho tolko

etuska
19. feb 2010

Zuzi-tak to budes mat perny tyzden 😉

MM uz konci pripravu?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... nuz zalezi na profesii, ale asi tak ako vsade ... dost o nicom ... aj ked v mojej profesii najdem podla mna vzdy nieco

zuzanockamt
19. feb 2010

erika ... v DeD uz skoncil ... musel mat nejake hodiny navyse, lebo ved chlap 😀 😀 😀 ... ale zvladol a este ho caka nejake stretnutie na socialke a potom by uz konecne mali dostat certifikat ... tak som zvedava, co este vymyslia ... ved to je tolko toho, ze az ... na prvy pohlad sa to nezda

nordi
19. feb 2010

jaj ked vsetko je tu na tomto Slovensku o nicom najlepsie je tym tam hore nad nami co maju penize a penize,....

nordi
19. feb 2010

idem ja asi buvat

nordi
19. feb 2010

som hladna dako

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... ani v zahranici je to nie je prechadzka ruzovou zahradou, ale aspon ti viac zaplatia 😉 😉 😉

nordi
19. feb 2010

asi idem daco zobnut

zuzanockamt
19. feb 2010

ja som teraz tiez vzdy vecer hladna, ale teraz uz asi jest nejdem radsej

nordi
19. feb 2010

ja neviem ani co skor ci jest,spat,ci cikat ist, nechce sa mi postavit,taka som daka........

nordi
19. feb 2010

mozno aj to pocasie,u nas prsi cely den

nordi
19. feb 2010

uz spite?

zuzanockamt
19. feb 2010

no ja uz som dost postihala, mam uz umyte vlasy ... odliceny ksicht, idem dat masku a potom pojdem fukat vlasy, len MM je v kupleni, tak ho tam teraz nechcem stresovat 😀 😀 😀

nordi
19. feb 2010

riana uz si vyprala,vyvesila?

nordi
19. feb 2010

aj tvoj ked sa holi narobi bordel? lebo moj hej 😠

nordi
19. feb 2010

kedy idete rano?

nordi
19. feb 2010

zuzi mozem sa opytat , moze sa este sexovat aj ked si v tom ,ni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre