• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
MM sa neholi, len striha strojcekom, ale bordel narobi aj tak, no aj si to potom uprace
ideme az doobeda ... a sex v tehu nie je zakazany, pokial na to nie su dovody
19. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty uz budes aj hotova a mne sa ani na wcko nechce
19. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre uz idem,lebo bude podo mnou mlacka,dobru nocku papa
19. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam aj masku na ksichtiku, som davno nemala ... v poslednom case sa mi zhorsila plet . v zivote som nemala vyrazky, ani v puberte a teraz uz mam stvrtu, no hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim
20. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nordi :slight_smile:

Zuzi, ja mam tiez kattastrofische tvar posledny mesiac :frowning2: tak som zacala s pupalkou, uvidime, ci pomoze :sweat_smile: a ked otmu nie, tak aspon nebudem mat vysoky cholesterol :grinning:
20. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
no vy ste tu toho dost prebrali...no vy mate zlu plet a mne neskutocne padaju tie vlasy...v pondelok idem k dokimu uz som sa rozhodla asi viac ako mesiac beriem zinok a stale sa mi chce z neho zvracat a uz asi 3 mesiace beriem viaderm ...mam pocit ze je to z vysadenia HAK ale 5 mesiacov je uz dost dlha doba aby sa mi hormony umudrili nie ? a to farbenie by sa zislo aj mne ale nechcem si tie oslabene chlpky na hlave este viacej namahat ...akurat papam piskoty detske lebo ma znova napina a nemam z toho dobry pocit .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaira-tak hadam bude vsetko OK :wink: :pensive:

My sme dnes trochu upratovali,MM piekol palacinky :sweat_smile:
Pridala som nove foto :wink:
20. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska ty mas ale sikovneho manzela :slight_smile:
videla som fotky ...mas krasne brusko ...nech je ten drobcek vo vnutri hlavne zdravy ako buk !
co je zeny kam ste zmizli...?
20. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

my sme sa len pred chvilou vratili z oslavy ... som dost unavena ... a zajtra ma caka dalsia navsteva a od pondelka detsky domov kazdy den ... a este stale ma viroza neopustila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ja som tiez myslela ze uz som sa zbavila nadchy a dnes ma zacalo trapit hrdlo :confounded:
Zaira :slight_smile: ved som ho aj patricne pochvalila,ze spravil lepsie palacinky ako ja :wink:

Poobede bol MM s Miskou na ihrisku a ja som skocila do charity shopu a co-to kupila pre babo a par veci pre Misku.Vytesujem sa najma z nepremokavej sportovej vetrovky-je uzasna-dufam,ze ju vynosi aspon rok :dizzy_face:
20. feb 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...prajem sobre ranko ....idem varit obed a zamiesit si na medovniky ...poobede sa tu stavim
21. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som od vcera u priatela, teraz som sa na chvilu vykradla k PC, mame taky pyzamkovy den :grinning:
idem nam urobit krupicovu kasu, dam si potom na to granko a budeme mat fajnovu maskrtku :dizzy_face:
21. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-mnam-pripomenula si mi,ze mame este doma BB puding-tak asi uvarim :grinning:
My mame dnes vyrocie sobasa-6 rokov-tak sme si poobede vysli na rodinny vyletik-ja jednu malu farmu :grinning: neskor hodim foto na FB :slight_smile:
21. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,kde ste vsetky ?oddychujete?prajem pekny zvysok vecera....
21. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, gratulujem k vyrociu :dizzy_face:
zaira, no ja som u priatela, takze sa venujeme jeden druhemu, kedze zase cez pracovny tyzdne sa neuvidime :frowning2:

teraz zase pustim priatela k PC, kym sa ja zase pozriem do papierov do skoly... nechce sa mi, ale musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE
riana tak si ho uzi do sytosti :grinning:
etuska ako dopadol vyletik ?
22. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tak ja si uzivam prvy den dovolenky :slight_smile: ... doobeda som bola v DeD ... zajtra mam znova doobedie a v stredu aj doobeda aj poobede ... navarila som uz aj obed ... a poobede este musim odbehnut do druhej prace ... nechce sa mi, lebo som dost unavena, ale co uz ... tu hodinku a pol to tam prezijem :slight_smile:
22. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som doma zo skusky, dalsej som sa zbavila :dizzy_face:

zaira, no vecer uz to bolo venovanie sa jeden druhemu pobiednejsie... mlady sadol k pc, ja k uceniu... ale zas nemozme byt nalepeni jeden na drueho 24 hodin denne... a zas, ked sa nevidime cely tyzden, tak je pritulny az-az :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
22. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ..no začiatky su najkrajsie a potom je to po rokoch nadherne :grinning:
22. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zairam, ved hej, zaciatky su vzdy to naj... teraz sa pousmievam nad jednou prihodickou z vikendu... nieco sme sa nepohodli, ja tak priatelovi potom hovorim, ze ved ja som si len chcela jeden problemik vydiskutovat, ze nerada by som to nechala teraz tak a o rok to bude problem... a on mi tak fikane a so smiechom na to odpovedal, ze vsak pri nasich sklerozach si o rok nebudeme na ten problemik pamatat :grinning: :grinning: :grinning: (sme obidvaja podareni, lebo kolkokrat vselijake drobnosti pozabudame alebo si nepamatame podrobnosti, preto ta skleroza :grinning: :sweat_smile:)
22. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prave som prisla z prace,je tu niekto?
22. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nordi, ja som tu :slight_smile:
22. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiez prd chvilkou dotrepala z prace, ale bola pohodicka ... pomalovali sme s deturencami zvieratka, co minule vyrobili z modelovacej hmoty ... a cestou domov som si kupila jednu knizku o tehu a lak na nechty a ozdobky na nechty :grinning:
22. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, kolko hodiniek si bola s deturencami? a co to za ozdobky? nejake male nalepky?
ja asi pojdem teraz risknut nalakovat si nechtule bordovym lakom, ale uz vidim, ako to mam tak do 2-3 dnoch z koncov nechtov olupane :unamused:

ja mam nejake dovne chute, bo banany prekladam suchymi rozkami :sweat_smile: :grinning:
22. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... nie nalepky, ale z modelovaciu hmotu naplnili do formiciek minuly tyzden a dnes sme to malovali ... väcsinou zvieratka ... s tymito byvam iba hodinku raz do tyzdna a v domove som bola 4 hodiny doobeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... zajtra ma cakaju tiez 4 hodiny v domove ... esteze si spomenula nechty ... ved som si kupila tie somarinky, tak sa idem realizovat ... mam take malinke kvietocky, tak to skusim dat na nechty :sweat_smile: ... ze aka ja budem cool :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzim, teraz ja pozeram, aku hlupost som napisala... :sweat_smile: nalepky som uz myslela na tie tvoje ozdobky na nechty :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj :grinning: ... no uz mam na jednej ruke nalepene, ale iba na jdnom nechte ... take mile kvietocky :slight_smile:
22. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies, ponahlam sa a potom take kiksy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ja som dneska tiez zacala pomyslat nad niecim na nechtiky... v drogerii som si zobrala taku brozurku jednej kozm. znacky, cely sortiment tam vyobrazeny a ked som tam tie srandy na nechty videla, nejak mi to zacalo behat po rozume... uvidim este...
22. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si urobila dnes radost :slight_smile: ... aj som si povedala, ze naco take kraviny budem kupovat, ale tak obcas neuskodi :grinning:
22. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok