Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
22. feb 2010

vsak treba troska vzrusa aj 😀 😉

zuzanockamt
22. feb 2010

no ved hej ... este kym sa da 😅

riana12
22. feb 2010

tak, tak... treba vyuzit teraz cas 🙂
ja som zacala s tymi mojimi, uvidime, co to bude 😅

zuzanockamt
22. feb 2010

ja uz mam hotove ... na dva nechty na kazdej ruke som si to nacapila 😀 ... vyzera to celkom pekne, len skoda, ze nemam dlhe nechty 😝

riana12
22. feb 2010

ved nie je nutnost mat dlhe nechty 😉

zuzanockamt
22. feb 2010

ale ked mne sa to tak paaaci ... no nikdy sa toho nedozijem ... iba ak by som si dala urobit gelove, ale toho sa obavam

riana12
22. feb 2010

gelove, co som pocula, hodne nicia vlastne nechty 😒
ani ja sa nemozem kochat dlhymi nechtami... mne dorastu tak na 3-4mm a uz sa zacinaju lamat.. 😝 ale umele/gelove by som si nedala... 😅
tak hlavu hore a radsej si uzivaj kratke... aspon ti pri praci tolko nezavadzaju 😉

zuzanockamt
22. feb 2010

mne tiez len trosku dorastu a zacnu sa lamat ... ja sa mozno raz dam na gelove nahovorit ... kolegyna mala teraz a moc ich donicene nemala a dalsia kolegyna ich nosi bez prestavky uz 4 roky ... to si neviem predstavit co to bude, ked ich da raz dole 😕

riana12
22. feb 2010

😕 😕 😕 no teeeda... 4 roky? 😲

ja teraz davam na jednu ruku druhu vrstvu, tak som zvedava... potom budem mat dlhsiu pauzu pred lakovanim druhej ruky, lebo ju chcem mat "pojazdnu" 😀 😀

zuzanockamt
22. feb 2010

ja to tiez tak robim ... po etapach 😀

riana12
22. feb 2010

no uz si to davam vlastne ako tretiu vrstvu (uplne prva bol podkladovy), este tam potom capnem priesvitny navrch... no bude to zaujimave cakat, kym to poschne 😅
tebe to kolko tak trva, kym si urobim obe ruky so vsetkym vsudy?

zuzanockamt
22. feb 2010

no to teda mas riadne procedury ... ze podkladovy a este navrch aj priesvitny 😀 ... ja sa s tym tak nebavim ... max.15-20 minut

riana12
22. feb 2010

Zuzi, toto ja po 100 rokoch som sa na to zas dala... ked ja mam problem si najst chvilku len na nalakovanie piesvitnym 😝

zuzanockamt
22. feb 2010

ja na to nemam nervy, tak len nalakujem nejakym ruzovym alebo takym nenapadnym

riana12
22. feb 2010

ja som chcela teraz bordovy, ale len tak na samotny necht to dat nemozem, to by som ho potom musela asi v kyseline vymocit, nech ta naruzovela farba vyjde... nechcem mat naruzovele nechty z tho laku 😅

zuzanockamt
22. feb 2010

tak to hej, ked davas take vyrazne farby, tak musi byt podklad ... ja take vyrazne nenosim

etuska
22. feb 2010

ahojte kocky,
zaira-vyletik dopadol fajn.akurat ze bola este dost zima-nabuduce tam pojdeme dufam az v lete 😀 -ale Miske sa pacilo-nakrmila zvieratka,pohrala sa a cestou domov sme si este kupili šišky 😀

Dnesny den v praci ubehol celkom rychlo,poobede siel MM na futbal a my ku kamoske 😅 ,vecer este do Tesca a uz by bodlo aj ist spat 😀
Nejako sa mi zacinaju nalievat lytka,mam ich napuchnute 😒 tak si idem dat k PC malu stolicku na ktoru si ich vylozim 😀

riana12
23. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja v robotke, uz normalne nezvyk... tento februar chodim v tyzdni do prace len 3-4x, strasna ulievaren 😅

a vyzera to tak, ze som zase nachladla 😝 pojdem si pomaly zaliat caj, aj tak nemam mlieko, aby som si urobila kavu s mliekom... to bude z tej uzasnej prudkej zmeny pocasia 🙄

etuska
23. feb 2010

ahojte kočky,
tak som z prace konecne doma.Dnes si aj cez den trochu tvrdlo brusko-musim si dat magnezium a oddychovat 😅 O 4tej idem este odviest Misku do telocvicne na kruzok:Hadam MM pride skor z prace a pojde pre nu on.

Vcera som trochu surfovala po nete a narazila som na nieco ako "ombudsmana" v tunajsom skolstve-tak ho asi budem kontaktovat,ze co a ako dalej-jednoducho chcem vediet ci mam sancu robit to co robim za lepsi plat-lebo v Anglicku som nasla taku istu pracovnu ponuku za trojnasobnu mzdu 😒 -takze pojdem teraz za tym,alebo si budem hladat nieco ine.
pekny dnicek 😵

riana12
23. feb 2010

etus, no veru, treba oddychovat, aj keby mali traktory padat... 😉
drzim palceky, aby sa ti podarilo zistit iba pozitivne vecicky 😉 ale to je riadny rozdiel, ze 3-nasobok 😒

etuska
23. feb 2010

Veru Riana 😒
...davam si asi na par dni "pôst" od Konika 😀 a idem viac oddychovat v posteli 😀 -tak ak mate nieco surne-poslite mi IP-tie si check-nem 😅

riana12
24. feb 2010

Ahojte 🙂

Etus, tak sa pekne opatrujte, oddychujte s drobcom 😉

zaira1407
26. feb 2010

ahojky
ako sa mate? Ja som akosi ani nestihala pocas tychto dni chodit sem na konika ...a vecer som mala obsadeny pocitac ☹ ...
viete co sa mi minule snivalo...,ze som si robila tehu test a boli tam // palicky ...jak som sa tesila 🙂 a rano som zistila, ze to bol sen 🙄 ...tak nic ...pockam si
akosi som vyhladla idem nieco spravit pod zub a vecer sem este behnem kuk ...
majte sa zatial krasne a prajem krasny priebeh dna ...pa pa

zuzanockamt
26. feb 2010

ahoj zaira ... ja akurat obedujem ... potom este kuknem telku a odchadzam do DeD ... a vecer budem este robit nejake veci do skoly, nech mam na vikend pokoj

etuska
27. feb 2010

cafte kočky,
ja som pred chvilou vstala,ze si mrknem hokej 😅
mame sa fajn,tento tyzden mi dal zabrat-tak uz sa pomaly zacinam tesit na matersku 😀 Citim sa Ok,nic ma neboli,obcas krize,ale nie ej to take hrozne.Dnes malý statočne kopkal maminku 😀 -uz tie kopanceky zacinaju byt poriadne,ale tak to ma byt.Dokonca aj Miška tvrdila ze ich citi,ked da ruku na mamine brusko.

A dnes mi prisli dalsie plienocky co som vydrazila(10ks za 7.50+postovne)-tak to je skoro ako zadarmo.Kupila som aj "non-bio" prasok a co-to som uz poprala.

No idem zobudit MM,hadam sa ten hokej bude dat pozerat online-tu v UK ho nikde nedavaju 😠 -hlavna vec ze USA-Finsko dali.Este skusim pre istotu prejst telev. programy.
pekny vikendik 😵

zuzanockamt
27. feb 2010

Ahojte 🙂

ja som hokej nepozerala, isla som spat o polnoci, lebo som robila veci do skoly a rano sme vstavali uz o siedmej, aby sme isli na nakup a MM isiel s otcom pozerat jedno auto, lebo svokrovci chcu kupit
ja sa dnes citim na prd ... je mi zle od zaludka a boli ma podbrusko trosku 😝

etuska
27. feb 2010

ahojte ,tak my sme nakoniec pozerali hokej v telke.Ta posledna tretina fakt stala zato.Aj maly v brusku fandil 😅 No dnes som si musela dlhsie pospat a potom poobede som spala este asi 3 hodky 😀

Zuzi-aj mne je tak divne,ale to bude tym blbym biorytmom 😝

riana12
27. feb 2010

Ahojte babulky 🙂

Ja som, klasika, u priatela, teraz som sa mu este votrela na chvilu k PC 😀
Hokej inde mimo mna, ani sa moc o priebeh nezaujimam, infosky mam vzdy len z druhej ruky 😅

Pridam sa do klubu - ze aj mne je divne 😀 😝 Podbrusko boli, raz viac, raz menej, uz aj skoro 2 tyzdne 😝 Ale uz sa nad tym moc nevzrusujem, ked ja som si za posledne mesiace aj zvykla, ze stale nieco 😅

etuska
1. mar 2010

ahojte kočky,
tak dalsi vikend za nami.Zajtra idem k midwife,tak som zvedava ci sa dozviem nieco nove.
Dnes som na prechadzke uz fakt nevladala 😝 -akoze chodit v pohode-len som mala pocit ze ma brucho taha k zemi 😀
bru nocku

riana12
1. mar 2010

Ahoj Etus 🙂

Tak, tak... vikend za nami 😝 A tak by som prijala aj ja tyzden prazdnin 😅 Obaja braskovia su mi teraz doma, jaaaj, ci im je dobre...

Potom daj vediet, co noveho 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre