Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
11. mar 2010

Ahojte 🙂

konecne zajtra piatok a aspon dva dni pokoj bude zase od skoly ... uz nech je jun a nemusim sa rozculovat na to, ake su tie detiska tupe a nevychovane ... fakt neviem, naco maju niektori ludia deti 😝 , ked to nevedia ani vychovat poriadne

riana12
11. mar 2010

ahoj Zuzi 🙂

Aj ja sa uz tesim, ze bude piatok zajtra... dneska som mala blazninec v robote... Vsetci dneska ako keby blaznive huby pojedli a zasibavalo im 😖 Este zajtra si to odmakat, blazninec bude doobeda pokracovat... A potom vikendik 😵

Inac, tento tyzden taky divny mam, ozaj ako vyzuvana zuvacka a dneska mi bolo aj strasne smutno... Ci to aj ten sen sposobil, co sa mi snivalo alebo z coho to mam, netusim... 😒

etuska
11. mar 2010

cafte kocky,
jaaaj-aka som vytesena,ze je stvrtok za mnou-poobede som mala kruzok-domov som prisla ako "vygrcany rezanec" 😀
zajtra uz len 1 hodina a vikend moze zacat 😵
Zuzi-cim viac sa blizi materska tym viac chcem stihnut a aj ma to bavi-ale to bude tym,ze viem,ze za par tyzdnov budem mat od roboty pokoj 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. mar 2010

aj ja uz chcem mat od roboty pokoj, ale este si pockam 3 a pol mesiaca ... sice budem potom nezamestnana, ale aspon budem mat klud 🙂

etuska
11. mar 2010

Zuzi-mas fajn uz len to,ze ked budes v "rozpuku" tak uz budu prazdniny 😀
Ja chcem ist na MD 18dni pred terminom-uz teraz sa ma kolegyne pytaju,ze kedy rodim-musim odfotit brusko-uz mi riadne podrastlo 😝

zuzanockamt
11. mar 2010

podla mna budem ako sud uz niekedy v aprili, lebo aj ked nemam tehu brusko, ale mam kopec tuku na bokoch, co som nestihla schudnut a nejako sa mi to rozkvasilo, takze nevyzeram ako tehu, ale ako tucko 😝 ... no otras 😝

riana12
11. mar 2010

babyy, aj ja chcem byt ako sudok 😝 len to si ja este pockam... pfuj...

zuzanockamt
11. mar 2010

no riana, ale ty si teraz chuda, takze ty budes mat pekne tehu brusko, ale ja budem fakt asi sud, mi to ide do bokov a vsade ☹

etuska
11. mar 2010

Zuzi-ved to je uplne jedno ako vyzeras-hlavne ze babo je OK 😉
Ja uz tiez vyzeram ako pred porodom a vobec ma to netrapi-brusko teraz rada ukazujem-ved mozno je to poslednykrat co som tehu-clovek nikdy nevie 😉 -tak sa z toho vytesuj 😉

Inac-dobra sranda:

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/mlada-zena-por...

-po takmer 2och rokov zivota v UK ma to vobec neprekvapuje 😀

riana12
11. mar 2010

Zuzi, keby si ma videla, ked sa len troska viac najem, vyskoci mi brucho a hend vsetci kukaju, ci som tehu 😀
Teraz mam kustik cez 55 kg, ale uz si asi budem musiet davat pozor, lebo takto cochvila priatela predbehnem 😅

zuzanockamt
11. mar 2010

no to uz je aka hovadina, nechapem, ze to nezistili, ze je tehotna ... a ona tiez musela citit, ze to asi nebudu creva, ked sa jej tam nieco hybe ... az mi rozum zastava nad tym 😝

zuzanockamt
11. mar 2010

riana ... no ja vazim skoro 74 kg, takze mam dost toho 😝

riana12
11. mar 2010

Zuzi, mlademu minule aj troska oci vybehli, ked som sa mu chvalila, ze uz mam cez 55kg... takze cas uz sa neprekrmovat a len si pekne vahu udrziavat taku, aku mam... konencnie nie som ani podvyzivena podla BMI, takze takto mi to zatial staci 🙂

S tou tehotnou, take sa casto stava... Doktori to bud pripisuju nadvahe... Alebo ze to byva aj psychikou sposobene - ze ked zena tehu odmieta, boji sa toho, tak to telo ani nezaregistruje... A podobne veci...

etuska
11. mar 2010

Zuziom to vcera pozerala v spravach na BBC-tak som bola z toho tiez mimo 😝 -ale ked ju dokonca lekari presviedcali o "inej diagnoze" tak nemam slov 😝 -lebo jeden jediny ultrazvuk by vsetko odhalil-tomu hovorim brutalne zanedbana zdrav. starostlivost 😝

zuzanockamt
11. mar 2010

ved to, ze staci urobit jedno sono a vec vyriesena ... a vraj vyspely zapad ... no jasne ... nech ma nikto nepresviedca, ze nemame lepsie zdravotnictvo ako oni 😝

etuska
11. mar 2010

Zuzi-mame 😅 😝 -aspon odbornikov urcite.penazi urcite ovela,ovela menej-ale aspon to ako tak funguje.
MM mi minule vravel.ze jeho kolega mal v praci uraz-dost krvacal a obehal 3 !!! nemocnice- v jednej sestricka odpadla co nezniesla pohlad na krv a lekar ho s kludom Anglicana poslal do dalsej nemocnice-lebo ze oni sa na taketo pripady nespecializuju 😝 😲 😀

zuzanockamt
11. mar 2010

no tak to je hrozne ... to by sa u nas urcite nestalo a tolko ludi nadava na nasich lekarov, keby boli este aj tak plateni ako ti zapadni ... ale bohuzial nie su 😝

etuska
11. mar 2010

No veru Zuzi 😒
..lenze to zisti clovek az ked vypadne za hranice...ze "doma je doma"-tak starobu by som tu urcite prezit nechcela 😀 😅

etuska
11. mar 2010

ake mate plany na vikend?

zuzanockamt
11. mar 2010

mne veru stacilo tych í mesiacov tam a to som so zdravotnictvom neprisla nastastie do styku ... ale tiez som pocula vela historiek

dala som do albumu foto dnesneho mojho sudu 😝 😝 😝 ... tak kuknite ... ved to ani ako tehu nevyzera 😅

zuzanockamt
11. mar 2010

ja idem zajtra na oravu k nasim a pridem v sobotu vecer a potom v nedelu uz len do skoly sa chystat 😝

etuska
11. mar 2010

Zuzi-ale vyzera 😉 😅 a od suda mas teda riadne daleko 😉
Pockaj-hodim ja foto cez vikend-tak potom mozete komentovat 😀

zuzanockamt
11. mar 2010

ale ved ty si uz ako daleko a ja len na zaciatku 😀

etuska
11. mar 2010

Budem koncit-idem dat Misku spat.
Drzte sa kocky.Pekny vikend 😵

riana12
11. mar 2010

ZUzi, ale ved to mas ake krasne tehu brusko uz 😵 Mi nechci nakecat, ze to je cisty tuk alebo nieco podobne... 🙄

Zatial sa maj Etus pekne 😉

zuzanockamt
11. mar 2010

erika ... tak sa maj pekne ... pekny vecer aj vikend 🙂
riana ... hej podla mna je tam len tuk ... po porode musim nahodit 90-dnovu dietu a cvicit, lebo po 30-ke to uz pojde horsie

riana12
11. mar 2010

Zuzi, chces vidiet moje brucho? 😀 To je tuk 😀 Chcem inac volaco urobit zo sebou, lebo budem to mat isto jednak z nafuknuteho brucha a jednak trosicka tuku tiez bude... Lebo ozaj, ked sa najem tak viac, tak som hned taky macko... A potom mi len kazdy na brucho pozera, ci nahodou nie som v tom... 😅

zuzanockamt
11. mar 2010

tak skus delenu stravu, pri tom ti brucho hned splasne ... ja ked som dodrziavala tie pravidla, tak som sa uzasne citila, preto chcem na jar prejst tiez na nieco podobne, samozrejme nic brutalne, aby malo krpate dost zivin a potom po porode sa na to vrhnem

riana12
11. mar 2010

vsak delim 😀 svojim sposobom 😀 😀

popremyslam nejak nad tym... mozno si kazdy den urobim par brusakov (comu moc neverim, ze sa na to dam) a mozno nejake jogurty, taku tu sladku activiu alebo nieco (cisty biely by som veru nezjedla...) a asi viac ovocia by som mala pojedat... a to by mi kludne mohlo stacit... zase moc to nechcem prehanat... a nejake diety drzat, na to zatial nie som...

zuzanockamt
11. mar 2010

ja jem activiu kazdy den ... väcsinou na desiatu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre