• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
caute buduce snazilky, co nove?
26. feb 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj, buducky, tusim tu nezijeme... :wink: :grinning:
27. feb 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mexx
27. feb 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata,povedzte vasi partneri by uz babo chceli?Lebo mojho draheho sa opytal jeho ocino,ze kedy bude babo a on ze najskor svadba a potom to nechame na nahodu,nech sa deje co sa ma :dizzy_face: Takze ja sa velmi tesim,lebo on este aspon rok-dva babo nechcel.Ale podla mna staci,ked chlap na zene vidi tu strasnu tuzbu a da sa ovplyvnit :wink:
28. feb 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby poviem vam,ze po tom vysadeni HAK si pripadam ako tehotna,take velke brucho mam a asi aj priberam :frowning2: Inak vcera sme sa "tulili"bez ochrany,len sup to vcas von :slight_smile:
28. feb 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..my zatial planujeme svadbu na ten september 2009 a potom si musime dat doporiadku bytik, takze babo az potom, aj ked ja by som nebola proti aj hned. :wink: :grinning: ..moj drahy chce tiez babo..ma aj take narazky, :slight_smile: aj ked sa rozpravaju s bratom..jeho brat je cerstvo zenaty a momentalne su s manzelkou v Anglicku, takze snazit sa chcu ,ked sa vratia..ale debata o mimi sa tu vedie dost casto... :slight_smile:
28. feb 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ach jo, zeny, tusim sme vsetky rozhodnute zacat sa snazit az po uvazeni viacerych skutocnosti a zabezpeceni zakladnych potrieb, no ale neviem neviem... :wink: Aby sme este neotehotneli vsetky naraz velmi skoro, a hned zabudneme na reci o "snazeni v buducnosti"... :slight_smile:
28. feb 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez taky pocit,ze v tejto teme sa zadari skor ako sa nazdame. :wink:
28. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ale to by bol iny for - akoze "chudence" baby zo snaziliek, tie uz maju dvadsiatu temu, snazia sa ostoset, a my, co sa pasujeme za "buduce snazilky" a akoze sa este nechystame, sa zrazu pretransformujeme rovno na tehulky... :slight_smile:
28. feb 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe dobre mexx..to by bola rana... :grinning: ale vy sa tomu az tak branite???
28. feb 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My s priatelom sa tomu nebranime... :slight_smile: Po svadbe to chceme nechat na nahodu, ale v podstate len preto, aby sme nemuseli skryvat velmi velke brusko vo svadobnych satach...(aj bez toho ma je dost)... :wink: Ale myslim, ze taky mesiac-dva pred svadbou uz mozeme na ochranu zabudnut... :slight_smile:
28. feb 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..tak to mate fajn.. :slight_smile:
ja si musim pockat :frowning2: ale zato sa velmi tesim :grinning:
28. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som sa toho najprv dost obavala (a v podstate sa stale dost obavam), ale v poslednej dobe sa zacinam tak tesit, ze rozmyslam, ci mi z toho nezasibe... :grinning:
28. feb 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa strasne bojim porodu,v tomto smere som este neni pripravena,ale vo vsetkych ostatnych hej :grinning:
28. feb 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja tak celkove vsetkeho, bo si neviem predstavit ani len to, ze mam babo v brusku... :wink: :slight_smile:
28. feb 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..tak to si ani ja neviem predstavit, ale to ze sa budem o babo starat a vychutnavat si materstvo , to si viem predstavit.. :slight_smile:
28. feb 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pche...zeny...co mne chlap vcera vecer povedal...vraj - a nepockame predsa len aspon nejaky ten rok? :angry: Tak som mu vyjasnil, ze nene, ze nechame babo, nech sa rozhodne same. :wink: A on teda, ze dobre, ved hadam budeme mat nejakeho mudracika a bude vediet, kedy moze a kedy nemoze prist... :grinning: Tak teda dufam, ze jo... :slight_smile:
29. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx moj drahy ma zaskocil pre zmenu v opacnom smere.Povedal,ze nech len babo neni teraz,lebo by sme museli posunut svadbu a ze ked sme uz vsetkym povedali,ze sa bereme nie preto ze musime :sweat_smile: Ale tvari sa tak ze po mojej skusobnej dobe cize v juli by to aj mohlo byt :sweat_smile: Takze do decembra necakam ani keby co bolo. :grinning:
Inak dnes som bola na preventivne sono a mam vsetko v najlepsom poriadku :dizzy_face:
29. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj, to ti zavidim, ze vies, ze je vsetko v poriadku. Mna take "preventivky" este len cakaju, tak dufam... :slight_smile:
A ten moj drahy si moze hovorit, co chce. Keby som mu aj teraz povedala, ze cakame, tak by bol cely bez seba. To teraz tak hra... :slight_smile: :grinning:
29. feb 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx ja si viem uz teraz predstavit ako ma moj drahy obskakuje a stara sa o mna,ale najskor by to bol asi skor sok :astonished:
A neboj vysetrenia budu v pohode,ja chodim gynekologovi dost casto,takze nic nepodcenujem,tak viem ze mam v tele vsetko co mam mat(teda maternicu a vajecniky :sweat_smile: )............A nemam to co nemam mat(cysty a pod.) :dizzy_face:
1. mar 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dufam, ze maternicu a vajecniky mam aj ja...teda ak sa to da urcit podla toho, ze pri mrche citim stahy maternice ako klasicke menstruacne bolesti a obcas zacitim aj vajecniky...hadam tam len nemam prazdno... :sweat_smile: No ale dufam, ze tam nemam ani nic, co tam mat nemam... :confused: Sa musi presetrit... :wink:
1. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucida - to je chvalihodne, ze sa tak staras o svoje zdravie. koniec-koncov kazda by sme mali robit tak ako ty. aj sa snazim. ale su veci, ktore lekar pri obycajnej preventivke nezisti, napr. endometrioza, toxoplazmoza a ine veci. to sa najcastejsie zistuje az vtedy, ked su problemy s otehotnenim.
1. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozaj, babeny, a to je ako - keby som chcela zistit, ci nahodou nemam napr. toxoplazmozu alebo endometriozu, moze mi to lekar na poziadanie spravit, alebo musim mat vyslovene nejaky problem? :confused:
1. mar 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toxoplazmoza sa da zistit z krvi. endometrioza neviem. ale mne povedal lekar, ze to robi az ked je problem. ked by som otehotnela, tak je jasne, ze ziadny z tychto dvoch problemov nemam :slight_smile:
1. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola tu aj tema, ktora sa volala tusim "treba nejake vysetrenia pred tehu?" nie som si ista, ale nech skusam, co skusam, vyhladavac strajkuje :frowning2:
1. mar 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj, ked tento vyhladavac je na milu-rozmilu... :rolling_eyes: Ja tu tiez obcas hladam nejake temy, o ktorych viem, ze tu boli, dokonca si pamatam aj presny nazov, alebo nejaku holku, s ktorou som pisala, a vyhladavac sa tvari, ze nic take nie je... :rolling_eyes:
1. mar 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj dievcata my tak strasne stresujeme,asi maju tí nasi chlapi pravdu ked hovoria:"zlatko nestresuj" :wink:
Nebojte budeme vsetky zdrave :sunglasses:
1. mar 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To je pravda, chlapi su uplne ini, oproti nim sme ozaj uplne sibnute stresujuce truby... :grinning: Teda aspon co sa mojho tyka, on je taky viac-menej flegmo...a mysli si, ze jeho zivot sa bude odohravat presne tak, ako si on zmysli. Niekedy je to dobre, lebo ma dokaze ukludnit, ked stresujem uz prilis a trapim sa, ale niekedy ma to vytaca, lebo je to na nervy... :slight_smile:
1. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete babo tak necakajte...lebo niekedy to tak nebyva ze si zmyslime a sup....niekedy to je uplne inak
1. mar 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok