Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lul
26. feb 2008

caute buduce snazilky, co nove?

mexx
autor
27. feb 2008

Jaj, buducky, tusim tu nezijeme... 😉 😀

lul
27. feb 2008

veru mexx

lucida
28. feb 2008

ahoj dievcata,povedzte vasi partneri by uz babo chceli?Lebo mojho draheho sa opytal jeho ocino,ze kedy bude babo a on ze najskor svadba a potom to nechame na nahodu,nech sa deje co sa ma 😵 Takze ja sa velmi tesim,lebo on este aspon rok-dva babo nechcel.Ale podla mna staci,ked chlap na zene vidi tu strasnu tuzbu a da sa ovplyvnit 😉

lucida
28. feb 2008

inak baby poviem vam,ze po tom vysadeni HAK si pripadam ako tehotna,take velke brucho mam a asi aj priberam ☹ Inak vcera sme sa "tulili"bez ochrany,len sup to vcas von 🙂

mirettim
28. feb 2008

ahojte..my zatial planujeme svadbu na ten september 2009 a potom si musime dat doporiadku bytik, takze babo az potom, aj ked ja by som nebola proti aj hned. 😉 😀 ..moj drahy chce tiez babo..ma aj take narazky, 🙂 aj ked sa rozpravaju s bratom..jeho brat je cerstvo zenaty a momentalne su s manzelkou v Anglicku, takze snazit sa chcu ,ked sa vratia..ale debata o mimi sa tu vedie dost casto... 🙂

mexx
autor
28. feb 2008

Ach jo, zeny, tusim sme vsetky rozhodnute zacat sa snazit az po uvazeni viacerych skutocnosti a zabezpeceni zakladnych potrieb, no ale neviem neviem... 😉 Aby sme este neotehotneli vsetky naraz velmi skoro, a hned zabudneme na reci o "snazeni v buducnosti"... 🙂

lucida
28. feb 2008

Ja mam tiez taky pocit,ze v tejto teme sa zadari skor ako sa nazdame. 😉

mexx
autor
28. feb 2008

No ale to by bol iny for - akoze "chudence" baby zo snaziliek, tie uz maju dvadsiatu temu, snazia sa ostoset, a my, co sa pasujeme za "buduce snazilky" a akoze sa este nechystame, sa zrazu pretransformujeme rovno na tehulky... 🙂

mirettim
28. feb 2008

hehe dobre mexx..to by bola rana... 😀 ale vy sa tomu az tak branite???

mexx
autor
28. feb 2008

My s priatelom sa tomu nebranime... 🙂 Po svadbe to chceme nechat na nahodu, ale v podstate len preto, aby sme nemuseli skryvat velmi velke brusko vo svadobnych satach...(aj bez toho ma je dost)... 😉 Ale myslim, ze taky mesiac-dva pred svadbou uz mozeme na ochranu zabudnut... 🙂

mirettim
28. feb 2008

jasne..tak to mate fajn.. 🙂
ja si musim pockat ☹ ale zato sa velmi tesim 😀

mexx
autor
28. feb 2008

Ja som sa toho najprv dost obavala (a v podstate sa stale dost obavam), ale v poslednej dobe sa zacinam tak tesit, ze rozmyslam, ci mi z toho nezasibe... 😀

lucida
28. feb 2008

Aj ja sa strasne bojim porodu,v tomto smere som este neni pripravena,ale vo vsetkych ostatnych hej 😀

mexx
autor
28. feb 2008

Ja tak celkove vsetkeho, bo si neviem predstavit ani len to, ze mam babo v brusku... 😉 🙂

mirettim
28. feb 2008

no..tak to si ani ja neviem predstavit, ale to ze sa budem o babo starat a vychutnavat si materstvo , to si viem predstavit.. 🙂

mexx
autor
29. feb 2008

Pche...zeny...co mne chlap vcera vecer povedal...vraj - a nepockame predsa len aspon nejaky ten rok? 😠 Tak som mu vyjasnil, ze nene, ze nechame babo, nech sa rozhodne same. 😉 A on teda, ze dobre, ved hadam budeme mat nejakeho mudracika a bude vediet, kedy moze a kedy nemoze prist... 😀 Tak teda dufam, ze jo... 🙂

lucida
29. feb 2008

Mexx moj drahy ma zaskocil pre zmenu v opacnom smere.Povedal,ze nech len babo neni teraz,lebo by sme museli posunut svadbu a ze ked sme uz vsetkym povedali,ze sa bereme nie preto ze musime 😅 Ale tvari sa tak ze po mojej skusobnej dobe cize v juli by to aj mohlo byt 😅 Takze do decembra necakam ani keby co bolo. 😀
Inak dnes som bola na preventivne sono a mam vsetko v najlepsom poriadku 😵

mexx
autor
29. feb 2008

Jaj, to ti zavidim, ze vies, ze je vsetko v poriadku. Mna take "preventivky" este len cakaju, tak dufam... 🙂
A ten moj drahy si moze hovorit, co chce. Keby som mu aj teraz povedala, ze cakame, tak by bol cely bez seba. To teraz tak hra... 🙂 😀

lucida
1. mar 2008

Mexx ja si viem uz teraz predstavit ako ma moj drahy obskakuje a stara sa o mna,ale najskor by to bol asi skor sok 😲
A neboj vysetrenia budu v pohode,ja chodim gynekologovi dost casto,takze nic nepodcenujem,tak viem ze mam v tele vsetko co mam mat(teda maternicu a vajecniky 😅 )............A nemam to co nemam mat(cysty a pod.) 😵

mexx
autor
1. mar 2008

Tak dufam, ze maternicu a vajecniky mam aj ja...teda ak sa to da urcit podla toho, ze pri mrche citim stahy maternice ako klasicke menstruacne bolesti a obcas zacitim aj vajecniky...hadam tam len nemam prazdno... 😅 No ale dufam, ze tam nemam ani nic, co tam mat nemam... 😕 Sa musi presetrit... 😉

lul
1. mar 2008

lucida - to je chvalihodne, ze sa tak staras o svoje zdravie. koniec-koncov kazda by sme mali robit tak ako ty. aj sa snazim. ale su veci, ktore lekar pri obycajnej preventivke nezisti, napr. endometrioza, toxoplazmoza a ine veci. to sa najcastejsie zistuje az vtedy, ked su problemy s otehotnenim.

mexx
autor
1. mar 2008

Ozaj, babeny, a to je ako - keby som chcela zistit, ci nahodou nemam napr. toxoplazmozu alebo endometriozu, moze mi to lekar na poziadanie spravit, alebo musim mat vyslovene nejaky problem? 😕

lul
1. mar 2008

toxoplazmoza sa da zistit z krvi. endometrioza neviem. ale mne povedal lekar, ze to robi az ked je problem. ked by som otehotnela, tak je jasne, ze ziadny z tychto dvoch problemov nemam 🙂

lul
1. mar 2008

bola tu aj tema, ktora sa volala tusim "treba nejake vysetrenia pred tehu?" nie som si ista, ale nech skusam, co skusam, vyhladavac strajkuje ☹

mexx
autor
1. mar 2008

Jaj, ked tento vyhladavac je na milu-rozmilu... 🙄 Ja tu tiez obcas hladam nejake temy, o ktorych viem, ze tu boli, dokonca si pamatam aj presny nazov, alebo nejaku holku, s ktorou som pisala, a vyhladavac sa tvari, ze nic take nie je... 🙄

lul
1. mar 2008
lucida
1. mar 2008

Jaj dievcata my tak strasne stresujeme,asi maju tí nasi chlapi pravdu ked hovoria:"zlatko nestresuj" 😉
Nebojte budeme vsetky zdrave 😎

mexx
autor
1. mar 2008

To je pravda, chlapi su uplne ini, oproti nim sme ozaj uplne sibnute stresujuce truby... 😀 Teda aspon co sa mojho tyka, on je taky viac-menej flegmo...a mysli si, ze jeho zivot sa bude odohravat presne tak, ako si on zmysli. Niekedy je to dobre, lebo ma dokaze ukludnit, ked stresujem uz prilis a trapim sa, ale niekedy ma to vytaca, lebo je to na nervy... 🙂

cukruska1920
1. mar 2008

Ak chcete babo tak necakajte...lebo niekedy to tak nebyva ze si zmyslime a sup....niekedy to je uplne inak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre