• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
erika ... ty uz mas ake fajnove brusko :slight_smile: ... mne sa zda, ze to moje sa nejako zmensilo alebo co a schudla som 1 kg od minulej poradne, co som mala pred tyzdnom :confused: ... a mas super vecicky pokupene :slight_smile:
3. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-vsetko zo sekacu :wink: za par supov :slight_smile:

A pribrala som zatial +8kg :sweat_smile: -ved sa ledva gulam :grinning:
3. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pribrala zatial 1kg, kedze to kilo som schudla ... dokina bola minule mierne zaskocena, ked som jej povedala, ze mam len + 2 kg, ale ja mam aj tak dost toho, nie som tucna, ale tak akurat 172 cm/74 kg ... a co sa tyka oblecka, ja este nic nekupujem, az ked budem vediet co to je, tak nieco kupim :slight_smile:
3. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam neutralne a dievcenske veci po Miske a ked nam v januari povedali ze bude chlapec,tak som nakupila este chlapcenske-ale nove veci nemam tusim ziadne-vsetko zo sekaca.

Nove akurat plienocky a este dokupim nejake plachty do postielky.
3. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejake dievcenske vecicky predavam cez bazar-tak hadam to bude chlapec :sweat_smile:
3. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ak bude chalan, tak mam postarane ... vsetko od sestry, postielku mame, kocik a vanicka budu zase od sestry ... len kupim perinky a obliecky do postielky ... a samozrejme ak bude dievca, tak aj nejake oblecko ... a ked budem mat po sone v 20 tt, tak si zacnem pomaly kupovat aj plienky, ked uvidim v nejakej dobrej cene ... ale ja chcem len jednorazovky, na ine nemam cas, nervy a priestor :grinning:
3. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-baby co latkuju tvrdia,ze s tym nie je vela roboty-to nie ako za nasich "starych mam" ked sa museli plienky vyvarat :sweat_smile: Horsie je to teda s tym priestorom-lebo predsa tie plienocky treba aj niekde susit :confounded:
3. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem uvarit nejaky rychly obedik.Pre Misku mam este zo vcera rybku a zemiaky,tak len nieco rychle pre nas.
A idem trochu upratat-kedze mame avizovane nejake navstevy
3. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si nechcem pridavat robotu navyse, a nemam priestor na tolke susenie ... jednorazovky su tiez dobre a prakticke ... nad tymto sa nejako nezamyslam, ze by som skusila inuu alternativu
3. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to je kazdeho osobna vec.Ja sa tvarim ,ze som eko.-mama tak to idem vyskusat :slight_smile: a hadam ma to neprejde.
3. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnicek prajem :dizzy_face:
3. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa netvarim ani eko a ani bio :grinning: ... hoci teraz je to moderne
3. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pekny den, ja idem robit salaty a este volaco upiect :slight_smile:
3. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-to ani tak nie je o mode ako o presvedceni :pensive: Miska mala plienky takmer do 3och rokov-tak si vies predstavit kolko je z toho odpadu :confounded: a na druhej strane sa da na tom aj usetrit-nehovoriac o tom,ze tie plienocky su teraz fakt paradne a premakane a tu som si par kupila za ozaj super ceny.-ale to uz patri do inej temy :grinning:
no bezim od PC
pekne sviatky :dizzy_face:
3. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len pozdravim na otocku a idem :sweat_smile:
4. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

zelam vam pekny velkonocny pondelok ... u nas prsi a je hnusne :rolling_eyes:
5. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-u nas podobne :grinning: -ale vcera bolo celkom pekne,tak sme sli do susedneho mestecka mrknut parky a nasli sme jeden paradny-2detske ihriska,jazero s kackami,tenisove kurty,veeelke travnate plochy...a hlavne nebolo tam vela ludi.

Miška dostala odmenu ktoru si vybrala za tych 25hviezdiciek co nazbierala za cely tyzden-zmrzlinu :sweat_smile: -esteze mame take skromne dieta :sweat_smile:

Na buduci tyzden si vybrala "plavaren",lebo boli v sobotu s MM na jednej novej a tam sa jej zapacilo :sweat_smile:

Akurat cakame jednu navstevu a poobede asi skocime k bratrancovi.
pekny dnicek :dizzy_face:
5. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez vcera bolo pekne-slnecno, tak sme boli vonku
dnes by sme tiez mali mat navstevu, uvidime, ci pridu alebo pojdeme este my ku svokrovcom
5. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky,
tak som spat zo svadobnej cesty..ale tu je tak skaredo u nas... :( a ako na potvoru vdaka klime,som prechorela..no nist, hadam bude dobre..
idem na vec stou mojou ovulkou,som zvedava fakt,kedy ju ja vlastne mam..
zelam Vam krasny i ked niekde uprsany den..drzkajte sa
5. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj smolka :slight_smile: ... vam to ale rychlo ubehlo, vsak? ... ja som prechorena aj bez klimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale uz je to cosi lepsie ako pred par dnami :slight_smile:
5. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Smolka-no aspon ste trosku vypadli zo stereotypu a urcite bolo fajn :slight_smile: Ja uz sa poriadnej jari nemozem dockat :slight_smile:
5. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-celkom fajn clanok pre nas "kinderka" :grinning:

http://primar.sme.sk/c/4116789/vyziva-tehotnej-zeny.html
5. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som nasla dobru stranku-a maju tam rozne caje pre dojciace mamicky.
Ja som pila tento:

http://www.magister.sk/product_info.php?cPath=136_197&products_id=3750

-ale skusim si teraz kupit aj iny.
5. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak som si potvrdila podla toho clanku, ze mam v podstate ukazkovu stravu :grinning: ... az na jednu salku kavy denne a obcasnu kofolu alebo kolu-ale to pijem len ked som u nasich - raz za dva/tri tyzdne ... takze mozem byt so sebou v podstate spokojna a co sa tyka stresu, tak ten bohuzial nejako eliminovat nemozem :confounded:
5. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-mne tiez teraz chutia vacsinou zdrave veci-kavu si dam obcas-tak raz za 3-4 dni-ale kolu milujem-tak MM ma zakazane ju kupovat-len teraz na V. noc som si trochu dala :sweat_smile:
5. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam kazdy den jednu kavu ... ale pijem tak pol na pol s mliekom ... kolu mam aj ja rada, ale nejako vydrzim :sweat_smile: ... ja som mala aj predtym pomerne zdravu stravu si myslim ... tak raz za mesiac mi prisla chut na klobasu alebo salamu alebo slaninku a obcas chipsy ... no to je v norme si myslim
5. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vcera s chutou dala lečo a k tomu asi 2 dúšky pivka-a vsetok obed skoncil vo WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a to mi to celkom chutlo-len MM sa smial,ze ked som tu porciu zakoncila pivkom-tak Šimi chcel uvolnit zaludok len pre pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes: -a to som si dala len tak na "pretravenie" :sweat_smile:
5. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja alkohol nebudem az do konca tehu pit ... nejako mi to neda, ked si predstavim, ze to pojde aj malemu
5. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska,zuzanockamt bolo fajn teplo,ale nemozem aspon pol roka pocuvat kubansku hudbu,lebo doslova hrala este aj na zachode.. :rolling_eyes:
Inak mentalita ludi bola mila,hocikedy na chodniku si zastali zacali tancovat alebo len tak v strede cesty si opekali maso.. no radost,.a dialnica tam fici v takom style,ze vyblikavanie a vytrubovanie vodica..uz to vidim na nasich dialniciach :D :D
no a v stredu idem do tej skoly nestatnej riesit diplomovku a skusky podohadovat.. bléé :zipper_mouth: :rolling_eyes:
5. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smolka ... no maju to tam teda divoke ... ale tak je to uuuuuplne ina mentalita ako my :wink:
tak vela stastia pri DP :slight_smile: a pri skuskach tak isto :slight_smile:
5. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok