Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
12. apr 2010

riana ... do postele nejdem, idem umyt riad a jednu aktivitu spisat na zajtra detiskam a potom snad aj do postele ... aj ja mam nervy z mojho podbruska, lebo mna tiez boli ako na MS, vcera aj s krizami, ale dnes si zatial krize dali pauzu, ale fakt len cakam, kedy dostanem 😅 ... strasne divny pocit 😝

riana12
12. apr 2010

a s riadom muzik nepomoze? teda ak ho mas doma a nerobi nic ine...

ja uz pijem dneska 3 kavu 😝 priatelova mama mi povedala cez vikend, ze vsak mna z nej urcite raz vystrie 😅 no asi by som mala krotit... bo aj ty si mi to vravela minule 😅 😅

riana12
12. apr 2010

Zuzi a nemoze ta drobec napriklad takto nejak kopkat? ale to je len chvilkovy napad... to by ta nebolelo tak dlho... 😒

zuzanockamt
12. apr 2010

mna to brucho bolieva uz dlhsie ... asi uz aj mesiac ... neviem, ja male nejako necitim ... sice cosi hej, ale neviem, ci je to male
no MM teraz dorazil domov, bol behat po uradoch, tak ho budem presviedcat nech sa da do riadov 😀 ... teraz sa napchava obedom ... ja som sa uz napchala, lebo tento tyzden nam v skole nevaria, tak to mame vesele 😅

a s tou kavou ozaj opatrne ... ja som si uz zvykla na tu jednu salku denne a aj to mam vycitky, no ale bez kavy celkom byt nemozem

riana12
12. apr 2010

no musim asi zase zacat zarabat kakavko... 😅 volakedy som si na den kupovala 0,5l cokoladovehpo mlieka, lenze to stoji 1€, takze na mesiac je to hodne, ked si clovek porata 😒 chvilu som si potom kakavko miesala v robote, predsa len to je o hoooodne lacnejsie... lenze potom som zacala v McDonalde s latte, ked som sla na obed, zachutilo mi, tak som si obcas kupila kavu 3v1, tie male sacicky na jednu salku, tiez latte... ale ked aj to je drahe, tak som presla na verziu instatna kava s vodou a mleikom pol na pol... a ze ja som taka mliekova, tak to u mna takto fici "jedna radost" 😔
musim si v obchode kupit cola-cao prasok... uz som to chcela par tyzdnov dozadu urobit... ale ked mne vsetko takt vecne dlho trva 😠

skus, ked budes lezat, davat pozor, ci male v brusku nesvitori, poleziacky by to malo byt citit... neviem, teda tak som to niekde citala...

zuzanockamt
12. apr 2010

no si mi normalne narobila chuti s tym kakaom, asi si pojdem namiesat 😀 ... ja mam rada to hotove z obchodu, co predavaju v 1 litrovom baleni od Raja ... neviem kolko stoji, ale cez 1€ urcite

ja uz som skusala aj vecer pred spanim, ci nieco nezacitim, ale nic ... ked som moc unavena a ubehana, tak ma tam nieco tlaci a zavadzia mi, ale ci to je babo ...tazko povedat

riana12
12. apr 2010

ja to z Raja nemozem... je na mna moc sladke 😖 ja mozem to colacao, to je fajn 🙂 este aj nesquik bol dobry, ale ten sa horsie rozpusta...
volakedy som mala strasne rada hotove mlieko Babicka... ale to sa uz asi nevyraba... nejak to v obchodoch nevidim... 😅

zuzanockamt
12. apr 2010

no tu babicku si aj ja pamätam ... podla mna sa este vyraba, ale neviem, ci to nebolo ceske 😕

riana12
12. apr 2010

budem mat nabuduce oci na stopkach a len tak zo zvedavosti si musim omrknut, ci v pbchodoch este babicka je 🙂

zuzanockamt
12. apr 2010

no skus 🙂 ... idem ja na tie riady ... u nas sa zase nejako zamracilo, vyzera to znova na dazd 😖

riana12
12. apr 2010

ja uz idem konecne o chvilu z prace... tu hnusne leje takmer od rana 😝 😝 😝 uz nech som doma...
zahram sa doma na Sherlocka Holmesa 😀 idem hladat jednu tubicku s kremikom, som zvedava, kde to zase mam zapadnute 🙄 😠

zuzanockamt
12. apr 2010

ja nemam rada taketo patracie akcie, ked neviem, co kde dam ... sa desim toho, ked budeme v maji-juni reorganizovat byt 😝

riana12
12. apr 2010

no nasla som, jupiii 😵 ani moc roboty mi to nedalo... ono mi to len spadlo zo stolika a tak sa to zosuchlo, ze ked som to predtym hladala, nevidela som to 😅

zuzanockamt
12. apr 2010

tak super 🙂 ... ja uz mam vsetko porobene ... az teda na to zehlenie 😀

riana12
12. apr 2010

ty si sikula 😉

zuzanockamt
12. apr 2010

no to hej, len ma mrzi to pradlo 😖 ... este pocas panelaku mozno cosi stihnem

riana12
12. apr 2010

ved si ho podel, co je najsurnejsie, pozehli tych par kuskov a bude... ostatne pocka, neutecie 😉

zuzanockamt
12. apr 2010

no ved mne sa zda vsetko najsurnejsie 😀

riana12
12. apr 2010

no zahras na na sutaz "miss surne pradlo" a vyberies najhorucejsich kandidatov 😀

etuska
13. apr 2010

ahojte kočky,
ja som akurat prisla z prace a dala Mske 2-hy obed -ona ten v skole jest nechce-tak ma stale len nejaky sendvic,Actimel,ovocie a doma jej dam aspon polievku,alebo nieco varene.O chvilu ju idem odviest na kruzok-nech sa trochu vylieta v telocvicni.

Uz druhy den mi poriadne tvrdne brucho-moze to byt aj tym,ze 5 hodin v skole sedim a nie je to teda vobec pohodlne.Robim si sice po polhodine prestavky,no predsa to nie je to co doma-ze si lahnem kedy chcem.Zajtra idem konecne do nemocky ku konzultantovi,tak som zvedava ci ma tiez len popocuva a pozrie ci mi nepuchnu nohy

zuzanockamt
13. apr 2010

Ahojte 🙂

pridala som zase bruch po tyzdni a zajtra uz bude snad aj foto krpateho 😵

riana12
13. apr 2010

ahojte 🙂 ja konecne doma... dneska som bola v praci o 3/4 hodky dlhsie... zrazu si vsetci zmysleli riesit veci az po pracovnej dobe a vsetko surne 😝 hlavne, ze rano/dopoludnia, kym sa toho da vybavit vsade najviac, tak dotycni cusali 😠 😠

Etus, nemas to uz nieco ako poslickov? 😅
Zuzi, no uz sa ti zacina paradne zaokruhlovat brusko 😵

smolka
13. apr 2010

caute zeny,
zelam krasny vecer predpanelakovy predordinacno-ruzovy 😎
po velkej dileme,som sa nakoniec rozhodla,ze idem zmenit gyncu za gynca..predsa len je asi ine, ked ma gyncos spickovu techniku a je to byvaly porodnik,no ale teraz ho uz lutujem pri tych mojich otazkach co sa ho budem pytat,staci mi zdravie precitat 😀 😀 A co cert necel,je to manzelov ex kolega..ale ked iny odbornik takeho "kalibru" u nas nieje..no nic,city bokom 😎
baby aj Vam tak chuti jest?? 😲 ja som v soku zo seba..ci to ta k.listova sposobuje taky apetit, ci mam pred kramami,alebo ci mi tak doma u rodicov chuti neviem 😅 😵

zuzanockamt
13. apr 2010

ahoj smolka 🙂 ... mne chuti tak normalne ako vzdy 😅

smolka
13. apr 2010

ako zuzanockamt,
tak som vo vyvine som sa rozhodla... 😀

zuzanockamt
13. apr 2010

zeby? 😀 ... to uz je hadam neskoro na vyvin 😀

smolka
13. apr 2010

nevadi, treba to na nieco zvalit 🙂

riana12
13. apr 2010

ja som zase v obdobi, ze mi staci menej jest 😕
a uz som dokimu poslal mailik, len som ten svoj popis tazkosti musela trocha "zpacientcit" 😀 😀 😀
som zevdava, kedy sa ozve a co mi na to...

etuska
13. apr 2010

Riana-a vies,ze uz to su ti "poslickovia" 😅 Cele popoludnie mi tvrdne brucho-aj som mala par kontrakcii-ale to su tie "falosne" co pripravuju maternicu na porod.Zajtra idem k dokimu-uvidim co mi povie

zuzanockamt
13. apr 2010

a tie falosne kontrakcie, to je ako bolest pri MS ? .. a bolia vtedy ak krize? ... lebo to mam aj ja ... ale u mna to este priprava na porod teda nie je 😅 ... zavidim babam co ich nic neboli ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre