Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
13. apr 2010

Zuzi-ano nieco podobne

zuzanockamt
13. apr 2010

no fasa 😖 😝

etuska
13. apr 2010

ale u teba to urcite nie su este kontrakcie-ja som mala obcas podobne pocity cele tehu-len treba vtedy oddychovat

zuzanockamt
13. apr 2010

no mna to dost bolieva, keby som mohla hned si hodim ibiho ... ja to mam kazdy den 😝

etuska
13. apr 2010

Zuzi-ja som rada ze idem zajtra do nemocky -lebo mam tvrde brucho uz 2-hy den a to riadne 😒

zuzanockamt
13. apr 2010

no ved ta hadam riadne pozru ... ja idem v pondelok, tak som zvedava, co mi povie dokina, aspon, ze uz nemam ten vytok 😝

etuska
13. apr 2010

http://poradne.rodinka.sk/viewtopic.php?t=7350

Hmmm-tak som fakt zvedava co mi zajtra povedia-lebo ako poznam doktorov v UK-tu ziadna hospitalizacia nehrozi...

etuska
13. apr 2010

Zuzi-no sama neviem,lebo zospodu tu nepozeraju vobec a USg mi vraj tiez robit nebudu....-ale urcite dokimu poviem ze to mam uz druhy den -cely pravy bok mam ako skala 😒

zuzanockamt
13. apr 2010

tak nie len v UK nehrozi ... ani u mojej dokiny nic nehrozi 😝 ... inak ten prothazin, co sa spomina v tom linku dala aj mne, ale nebriem ho, lebo nie je vhodny pre tehu

zuzanockamt
13. apr 2010

tak ale ked uz budes v nemocke, tak by ta mohli riadne kuknut ... ja nastastie nic tvrde nemam, len ta bolest ... musim v pondelok dokinu presvedcit nech ma pozrie v pondelok a zospodu

etuska
13. apr 2010

Urcite sa na to opytam,lebo tu ak sa niecoho nedomahas,tak sa tvaria,ze sa nic nedeje 😒
Prip. ak sa to nezmeni-tak nastupim na MD skor

riana12
13. apr 2010

babulky, ja vas tu len citam teraz 😉
aj ked ja som z ineho sudku, ale mna tiez boli stale nieco... stále dokolečka to podbrusko, uz treti den spinim, vcera som trosicka krvacala, ale som len 18 DC dnes... uz len pockat na reakciu dokiho 😅

tak ja uz idem, dobru nocku zelam 😉

etuska
13. apr 2010

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2674-Tvrdnutie...

Hmmm-tak ma velmi nepotesili 😝 Dufam,ze si stihnem aspon tasku zbalit 😀

etuska
13. apr 2010

Riana-tak drzim palce,nech si tiez OK 😉 -mas moderneho dokiho 😀

riana12
13. apr 2010

etus, preco moderneho? 😕 kvoli mailu, ze mu pisem? 🙂

etuska
13. apr 2010

Riana-ano 🙂
ja som pred par dnami pisala do tej poradne gynekologa a uz mam aj odpoved

riana12
14. apr 2010

etus, no tak super 🙂 😉

evitkamalicka
14. apr 2010

ahoj kocky.....co tu noveho?

riana12
14. apr 2010

ahoj evit, no ty sa nam pochval, krasne cisielko mas "tt" 😵 este teda neviete, co to bude, ci bracek, sestricka? 🙂

evitkamalicka
14. apr 2010

este nevieme, ale 5.5. ideme na 3D

riana12
14. apr 2010

tak to by sa aj drobcek mohol natocit tym spravnym smerom 🙂

evitkamalicka
14. apr 2010

tak to mu teda radim 😀

riana12
14. apr 2010

a ked neukaze? 😅 su taj taki lumpici mali 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

ale urcite ukaze, predsalen je to ine ako na klasickom 2D

riana12
14. apr 2010

evit, teraz by ste si co zelali? dievcatko do pariku? ci nech ma Adamko kamarata na hry? 🙂

riana12
14. apr 2010

no mna MS dneska navstivila, dosla po 18 dnoch 😠 😠
ale poobede volam sestricke, nech mi da termin u dokiho... 🙂

etuska
14. apr 2010

ahojte kocky,
Veru Evit-tiez ti tie tyzdne paradne pribudaju 🙂
Riana-hmm-neprijemne-nech ta len poriadne vysetria.

Ja som prave prisla z nemocky.Na moje pocudovanie mi robili aj Usg.Šimi vyzera byt teda riadny medvedik-uz teraz ma vraj cez 2,5kg 😝
..a ze s tym tvrdnutim brucha si nemam robit tazku hlavu-ze ak by som mala pocit ze idem rodit-cislo do nemocky viem 😀
A v 35tt je babo uz viacmenej donosene.
Akurat mi zobrali vzorku moču a krv( a ze podla vysledkov mi predpisu zelezo) 😠 -a ja sestricke vravim,ze zelezo mi uz predpisal GP(ale ho neberiem-kedze som mala z neho tak akurat 3 dni paradnu zapchu)-a nebolo to predpisane na zaklade nejakych vysledkov-len tak pausalne 😒

Este si davam preventivne magnezium-ale buduci tyzden uz uplne vysadim.

riana12
14. apr 2010

etus, no bude Simonko riadny chlapik 🙂 ten GP veru ako doki nic moc sa mi zda... ale to asy gynekologovia tam u vas asi vsetci taki su, nie?

no doki mi uz rano hned na moj mail odpisal, ze sa na mna pozrie... este mu asi dopisem, ze MS dosla... nech ho trocha postrasim 😅 😅

etuska
14. apr 2010

Riana-tu si z nicoho nerobia tazku hlavu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre