Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
14. apr 2010

etus, zdravotnictvo na zaplakanie 😖

mna teraz dorazilo, ze som si kupovala v lekarni jedny tabletky, v lekarni cena cez 4€, na nete pozeram, ze za 2€...
na porazenie 😠 😠 zdieraci 😝

zuzanockamt
14. apr 2010

erika ... no vtipni su ti lekari, ze cislo do nemocky vies 😀 😅 ... ja sa cudujem, ale zo zeleza nemam vobec zapchu, takze zatial ho uzivam, ved mi este budu brat krv a podla toho sa uvidi ... aj to magnezium beriem ale len vecer 1 tbl, viac zatial nejdem ... pred po rodm by sa uz nemalo vsak? ... lebo sa vraj potom krcok tazko otvara
riana ... aspon ti ta MS prisla, ale je divne, ze uz po 18 dnoch 😕 ... nech ta riadne vysetri a uvidis ... ale hormonalny profil ti uz niekedy robil sa mi zda, vsak?
evitka ... ja dufam, ze nase krpate bude spolupracovat dnes a ukaze sa poriadne, lebo sa mi nechce cakat az na 3D zase

riana12
14. apr 2010

mna asi porazi, pre zmenu mi krvacanie ustalo... zeby predsa este MS nebola? 😒 😠 🙄

Zuzi, HP mi robil len raz, to bolo na 5DC... potom uz nic... a podla vysledkov doki zhodnotil, ze su ok...

zuzanockamt
14. apr 2010

no mas to teda fakt divne ... bohvie preco ti to takto hapruje ... ale HP sa ma robit viackrat a podla toho sa zhodnoti, ci je to OK, nie? ... lebo na zaciatky cyklu to mozes mat fajn a potom sa tie hormony poburia ... no ja uz neviem 😕

riana12
14. apr 2010

Zuzi, no hej, malo by sa aspon 2x HP robit... myslim, ze dokimu asi viac vtedy slo o onkomarkery a HP sa popritom iba zviezlo (?) 😒
ja si budem pri navsteve pytat tie minule vysledky...

zuzanockamt
14. apr 2010

tak sme doma od lekara ... vsetko by malo byt OK ... som uz vraj 18 tt + 6 d, ale podla poslednej MS 18 tt + 0 d ... takze termin mam teraz 9.9. ... a je to chlapcek ... presne ako som to tusila 🙂

riana12
14. apr 2010

Zuzi, tak to je fajn, ze ste obaja v poriadku 🙂 a gratulujem k chlapcekovi 😉 muzik co vravi na drobca?

zuzanockamt
14. apr 2010

no MM bol so mnou aj dnu a kukal na monitor ... a potom hned volal rodicom, ze co a ako a ked sme isli domov, tak odbocil o ulicu skor a potom sa smial, ze nejako sa netrafil 😀

riana12
14. apr 2010

😀 😀 bludna dusa 😀
to isto z radosti, ze budete mat chlapceka 😉

zuzanockamt
14. apr 2010

no a hlavne, ze p redtym len o dievcatku basnil 😀 ... ale ja som rada, hlavne, ze je zdrave ... som od zaciatku tusila, ze bude chlapec, aj mmi to vsetci vraveli

riana12
14. apr 2010

a mozno v duchu tuzil po chlapcekovi... predsa len su vzdy chlapi hrdejsi, ked maju syna... nositel mena a tak 🙂

zuzanockamt
14. apr 2010

no ved hej ... hned si dal aj za poharik rumu, ked prisiel domov 😀

riana12
14. apr 2010

no podareny 😀

etuska
14. apr 2010

Zuzi 🙂 blahozelam k chlapcekovi 😉
...heh -ze MM odbocil o ulicu skor? 😀
...ja dnes cely den polihujem co mi tak tvrdne brucho-uz aby bol piatok-ze mam veget-uvidim ako mi bude a mozno predsa nastupim skor na MD.

cez vikend sme boli u kamosky ,kt. ma 3deticky-tak mi dala kooopec veci po chalanoch -obrovska krabica+dalsie vrece(je tam strasne vela veci pre chalanov od 0-12mes.)-takze uz nic nekupujem 🙂
bru nocku 😵

etuska
14. apr 2010

Inac Juraj je krasne meno-zvazujeme dat ako "middle name"-ale zatial si nie sme isti-teda MM by chcel tentokrat asi len 1 meno 😅

riana12
15. apr 2010

dobre ranko 🙂
ako sa dnes mavate?

tak mne uz vitazoslavne ta MS dosla... 😝 😝 dokimu som napisala aj s tym, ci by som ho mohla navstivit uz buduci tyzden (ma totizto bud. tyzden jeden den dovcu a bude mat isto kvoli tomu nabitejsie ako obvykle... snad sa najde pre mna nejaky volny termin...)

evitkamalicka
15. apr 2010

dobre ranko

zuzi gratulujem k chlapcekovi

riana, muzik velmi tuzi po dievcatku a mne je to v podstate jedno, ale dievcatko by bolo fajn

riana12
15. apr 2010

etus, no tak to je super, ze ste tak obleckom zasobovani 😉 (my doma este stale drzime babatkovske oblecenie, jednu plnu skrinu... 😵 takze ked raz budem mat svoje, tak kupim len par novych veciciek 🙂) a preco vravis "tentokrat len 1 meno"? Miska ma 2, ci ako?

evit, dievcatko by ste mali fajn, do pariku 🙂

evitkamalicka
15. apr 2010

ria no uvidime ci sa to potvrdi, lebo v 14tt lekar povedal, ze pipika tam zatial nevidi

etuska
15. apr 2010

Riana-ano Miška ma 2 krstne mena 🙂 MM sa pacila Katka 😅 -tak nakoniec dostala obidve,hoci ja som mala vybrane ine-pacila sa mi najma Ema a Ella-ale take kratke meno MM nechcel 😅 -tak sme dali Michaela.

Pravdupovediac-ani sme to nejak extra nerozoberali,lebo sme si mysleli ze budeme mat Kubka 😅

etuska
15. apr 2010

Tak podobne projekty schvalujem:

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/prvy-automat-... 🙂

etuska
16. apr 2010

ahojte kočky,
aky ste mai den?
Ja som bola rano v robotke,potom som skocila do mesta dokupit si nejake veci do nemocky.2x som pustila pracku s mimi vecami-vonku sme mali krasne,tak jedna varka stihla vyschnut a vecer sa chystam co-to pozehlit.

Varila som akurat sampionovu polievku-mnam 😝
idem zvesit pradlo ,MM s Miskou isli na plavaren-tak urcite hned po prichode domov zaspia 😅

smolka
17. apr 2010

zuzanockamt - velka gratulacia k pohlaviu babatka 😉 drzim palceky,aby ste mali vsetky vystrenia do dna D najsamlepsie :D
Ja som dnes dosla na wknd za manzelom od nasich, no a kukam na rozpis zateplovania,tazke tu budu az do novembra..Tak nevem ci sa mam rovno zajtra aj kufor balit 😒
Dneska ideme konecne dat zaclonky + obrazy, tak supis..
babenky trosken vas budem zanedbavat skrz skoly, ale isto sa tu miestami ukazem..no pondelok idem podpisat papiere k novemu lekarovi, tak som zvedava v maji, ako dopadnem, hadam dobre 😀
Zelam krasny vikend..

etuska
17. apr 2010

ahojte,
Smolka-tak drzim palce-v skole i u noveho dokiho 😉

my sme mali celkom pekny den-bolo sice chladno,ale pekne svietilo slniecko-tak som opat pustila 2x pracku.Doobedu sme skocili na "car boot sale"-nieco ako u nas blsak-ale predavat tam moze kazdy kto si zapalati vstupny poplatok tusim cca 5libier-Miske sme kupili nejake knihy,hracky a pre babo kolotoc nad postielku a take lehatko za smiesnu sumu.

Mm s Miskou potom natierali plot,kosili travu,ja som este trochu plela v zahradke a poobede som si "schrupla" 😅

etuska
17. apr 2010

Tu je nas "kolotoc"

http://www.babycurls.co.uk/baby-products/tiny-l...

kupili sme ho za 4libry(plne funkcny)-su tam melodie od Mozarta,Bethowena a Bacha

riana12
19. apr 2010

ahojte babulky 🙂

tak sa hlasim opat po vikende 🙂 v piatok som bola v skole na skuske, v sobotu sme boli na oslave u priatelovho kamarata a vcera sme boli na bowlingu... bola som prvykrat a parada 😵
inac, k dokimu som objednana na 7.5. na kontrolu... skor volne nebolo a asi aj tak lepsie taky neskorsi termin, bo problemy sa zhorsovali vzdy ku koncu cyklu...

smolka, tak drzim palceky v skole 😉

etus, pekny kolotoc 😵 😵

zuzanockamt
19. apr 2010

Ahojte 🙂

prave som sa vratila z nemocky ... bola som tam od piatku ... mala som kontrakcie a diagnoza hroziaci potrat ... ale krcok mam zavrety a ani som nekrvacala ... do stvrtku mi napisali PN a vo stvrtok idem k mojej dokine ... uvidim ako dalej, ale asi by som uz mala ostat na PN do konca skolskeho roka ... len ci ma ta moja dokina necha 😕 ... maly je ale v poriadku

riana12
19. apr 2010

Zuzi, ja uz om reaovala na to v inej teme 😉 teraz hlavne odpocivat, co to da 😉

ja sa hlasim uz z domu 😝 bolo mi v praci hrozne zle, len som sa modlila, nech nezacnem aj grcat, ale podarilo sa mi to predychat vzdy... asi mi nesadla pizza, vcera neskoro vecer som ju jedla... aj teraz mi je nanic, ale lezim, tak je to uz lepsie...

zuzanockamt
19. apr 2010

tak sa nejako davaj dokopy 😉 ... ja sa snazim co najviac lezat s nohami vylozenymi, nech sa mi to uz nevrati ... ked mam nohy hore, tak mi je hned lepsie ... ani ma mechur tak netlaci a ani ma neboli v pravom boku, tam kde ma maly hlavu ... lebo stale je az dole natlaceny

riana12
19. apr 2010

Zuzi, veru, veru, treba pekne oddychovat 😉

no idem asi hodit slofika, teraz som nan tak spravne naladena 😀 mne to lezanie v posteli tiez urobilo dobre... co som doma, uz mi nie je tak moc nagrc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre