Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
20. apr 2010

zeby az taka hnusna bola? 😕

zuzanockamt
20. apr 2010

no pre nu nie je nic problem, vsetko je normalne

riana12
20. apr 2010

😠 😖

etuska
20. apr 2010

Zuzi-tak tu by sa tvoja dokina vyzivala-pre tunajsich lekarov tiez nic nie je problem-ani tvrdnutie brucha.
Ja sa dnes citim fajn-akurat idem odviest Misku do telocvicne.
Kolegynka co je v 31tt tak je uz v dalsej nemocke a vraj jej hrozi ze pride o babatko 😔
Tak Zuzi pekne oddychuj kym mozes.

etuska
20. apr 2010

Zuzi-co ti dali na zastavenie kontrakcii v nemocke?Mala si ich uz pravidelne? 😕

zuzanockamt
20. apr 2010

nemala som pravidelne kontrakcie a dali mi tabletkove magnezium, infuzku magneziovu a este nieco na upokojenie maternice, ale neviem teraz nazov

smolka
20. apr 2010

caute babenky,
tak dneska odliska diplomovka do viazacky,stvrtok ju odovzdavam 🙂 teraz sedim nad skriptami a mam take nervy na tie skusky co ma este cakaju, ze az..nemate niake overene finty ako sa lepsi uci alebo co robit,nech si to lepsie zapametam??
pijem taky fajn caj na ucenie,ale ten je skor na to,ze niesom unavena ale ja cem taky na pamet,ze si poviem waauw si pametam 😵
no a to by som nebola ja,keby nebola pikoska..tak som sa Vam isla prehlasit k tomu novemu gyncovi,vsetko Ok podpisala som papiere a tu zrazu sestricka tak kedy Vas objednam? a ja, ze na maj. Dobre koncom maja..vravim nie,mam statnice. Tak v juni. Vravim nie,potrebujem v maji. A treba Vam tu kontrolu??? 😲 pozeram na nu, ci "preplo" mne ci "preplo" jej 🙄 Vravim ako treba, planujeme dieta a jun uz bude neskoro. Tak tresla diarom a vravi tak v maji. Tak pekny zaciatok u noveho (znameho) lekara..
Cicky nestiham evidovat co si pisete, takze vsetkym drzim palec ak ich nieco caka a vela zdravicka...ja mam zasa herpes tak fasa a to idem mat narodeninovu oslavu blééé ☹ a to ako budem vyzerat na diske??? máámííí

zuzanockamt
20. apr 2010

uz som to kukla ... dali mi plegomazin, je to nieco podobne ako prothazin, co mi dala dokina ... gynekologovia to pouzivaju na zastavenie kontrakcii, hoci v pribalovych letakoch to nie je a oba su pre tehotne nevhodne

zuzanockamt
20. apr 2010

smolka ... no finty na ucnie nie su, len si sadnut a ucit sa 😅 😀 ... a blahozelam k diplomke ... normalne by som chcela mat tie tvoje starosti, ze skola a skusky a tak podobne 😅

etuska
20. apr 2010

Ahoj Smolka-tak ja by som pre zmenu take starosti mat nechcela 😝 uz som rada ze to mam z krku.
Tak pre mna bolo najbrutalnejsie ucit sa na stacky ked som mala po porode-mala sa narodila v auguste a stacky som mala zaciatkom septembra-ucit sa medzi kojeniami a prerusovanym spankom teda nebolo nic moc 😝 -ale co sme si spravili to sme mali.

O rok na to som robila statnice z ostatnych predmetov-to mala dcerka cca 1 rok-tak vtedy som sa dopovala Magneziom,Lecithinom,Gingkom Biloba-+zapijala som to Magneziou 😀 😝

Akurat som doviezla malu z telocvicne,MM je este v praci-idem jej pripravit olovrant 🙂

smolka
20. apr 2010

babenky dik za podporu 😉 ved ja si uz hovorim,kadejake story, ze ked to svokra na medine dokazala s malym babom tak hadam uz aj ja niako... statnice este nevnimam, az po tychto skuskach, a to je ine aspon u mna sa ucit na statnice, ako na skusky debilne 🙄
idem si hodit opacko, mozno kuknem tv a idem do hajan..pekny vecer

riana12
21. apr 2010

ahojte
smolka, neboj, zvladnes to 😉 a presne, treba sa utesovat prave takymi pripadmi ako mas svokru alebo tuna etusku... 🙂

zuzanockamt
21. apr 2010

Ahojte 🙂

smolka ... urcite zvladnes, neboj sa 🙂 😉

u mna nic nove ... uz sa zacinam doma nudit

riana12
21. apr 2010

Zuzi a napriklad sa nenajde nieco, na co si predtym cas nemala?

zuzanockamt
21. apr 2010

no hej, nemala som kedy chodit ani poriadne von, ale to sa teraz tiez neda ... tak len citat, telka a net 🙄

riana12
21. apr 2010

tak skusit knizky, stiahnut filmy... aspon teda nieco nech je...

zuzanockamt
21. apr 2010

no jedine tak ... zajtra idem k lekarke, tak uvidim, ci budem takto az do septembra

riana12
21. apr 2010

ved ked by ta nechala dlhsiu dobu, vypytaj si aj nejake vychadzky... vsak doma je to medzi 4 stenami na zblaznenie...

zuzanockamt
21. apr 2010

no ved jasne, si neviem predstavit, ze by som bola len 3 mesiace v byte ... normalne rozmyslam, ze keby sa dal robit nejaky kurz cez net alebo nieco podobne, ze by som si spravila ...

riana12
21. apr 2010

no vidis, to by si mohla mat celkom fajn, ze aspon nejaka zabavka a este by si to mala plus, ked pojdes potom do prace 🙂

zuzanockamt
21. apr 2010

no ved to ... musim nieco pohladat

riana12
21. apr 2010

jaaaj, ja uz by som tak rada sla domov... ale este hodku... 😝

zuzanockamt
21. apr 2010

to ti uz prejde rychlo

riana12
21. apr 2010

snad 😅 este tu nieco zmajstrujem, ale to je za chvilu... uz sa len do toho pustit... najhorsie sa mi pusta do veci, ktore su banalita a neponahlaju... a hlavne, ked mam na to cez den more casu... 😖 to priam neznasam...
najlepsie mam, ked je vela roboty, nahanam sa... to vtedy ide vsetko hned, odruky, robim to s omnoho vacsou chutou, bavi ma to a hlavne, den utecie ako voda...

riana12
21. apr 2010

a uz by som pristala ist aj k dokimu... no este si pockat 2 tyzdne a 2 dni 😅

zuzanockamt
21. apr 2010

mne to v praci vzdy rychlo ubehne, ze sa nestihnem ani spamätat a aj tak vsetko nestihnem a musim doma dorabat 😝

riana12
21. apr 2010

u mna je to podla toho, kolko je v dany den roboty... ale meni sa to aj v priebehu dna...

etuska
21. apr 2010

cafte kocky,
konecne som doma z robotky.malu vyzeniem na trampolinu kym svieti slnko a ja idem uvarit nieco rychle 😵

riana12
21. apr 2010

ahoj etus 🙂 byt doma - zavidim teraz 😅 a co planujes varit?

etuska
21. apr 2010

Riana-no ani mi nemas co-som sice doma,ale unavena ako pes 😝 -caka ma 2ha sichta 😝 a dom hore nohami-bodlo by upratat,ale nevladzem a MM chodi teraz neskoro z prace-takze ani nehrozi ze by bolo upratane 😝

Spravim len nejaku polievku narychlo a asi spagety 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre