• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no ja mam s touto sestrickou len taketo "mile" skusenosti ... stale sa len ponahla, vsetko rychlo, nic dokopy nepovie ... ide mi to vsetko uz na nervy ... najlepsie fakt sa na nic nestazovat a chodit do prace ... aspon by som sa vyhla problemom :rolling_eyes:
26. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a potom sa cuduju,ze tehulky vsetky infosky hladaju na nete a v casopisoch :sweat_smile:
mrknem vecer,pa :dizzy_face:
26. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to a potom mi povie, ze nemam citat somariny na internete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... oki ... tak pekny den ti este zelam :slight_smile:
26. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja sa uz hlasim z domu, pred hodkou som dofrcala :slight_smile: kto tu?
26. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to si este dobre poodychujes :slight_smile:
26. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no prijala by som radsej tyzden prazdnin, keby sa dalo :sweat_smile:
26. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vydrz do leta, ked bude obdobie dovoleniek a budes mat volno :slight_smile:
26. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na to mozem zabudnut, lebo mi nebude dovolenka siahat, aby som mohla len tak rozsafne zobrat tyzden volna... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mas tak malo dovolenky? :confused:
26. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano... :pensive: skrz skolu...
26. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to nic moc :unamused: ... ale zase ked budes mat so skolou pokoj, tak potom uz bude lepsie
26. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co uz... nejak to dobojujem so skolou a ptoom to bude lepsie...
26. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved uz teraz koncis, nie?
26. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie... viac v IP
26. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam nove foto :grinning:
26. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana ... :slight_smile: ... super foto :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: take nezvycajne s rozpustenymi vlasmi... mam to uz od Vianoc, mozno si na FB videla :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej z FB mi je to zname :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz som ale cela zhava, ked si dam scvaknut vlasy... tieto moje dlhe skuty... jaaaaj, uz nech su dole :grinning:
26. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja sa snazim zase opacne ... pestujem dlhe ... chcela som sa dat v auguste ostrihat trosku ... ale uz som si rozmyslela, dlhsie su krajsie ... a moja sestra prezila porod aj vsetko aj s dlhymi vlasmi bez ujmy ... tak kym mozem, tak budem mat dlhe :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi-podobne :slight_smile: Ja si ich dam sice obcas skratit-ale to len tak trosku postupne a trosku ofinku na bok.aby som nevyzerala stale rovnako :sweat_smile:
26. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

no ja si vzdy takto na jar/zaciatkom leta dam vlasy podstrihnut, taky letny strih :slight_smile: z tych, ake mam teraz, uz som nervozna :sweat_smile:
27. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala radsej kedysi kratsie vlasy, ale posledne roky skor dlhe ... je s tym menej roboty
27. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je to jedno, bo ja mam vlasy stale v gumicke a ci mam vlasy kratsie ci dlhsie, stale ma jeduju, ked sa cesem...
27. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nosievam aj rozpustene, hlavne do prace alebo ked niekam idem
27. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len v cope... nemam rada, ked sa mi to plance okolo tvare... mam ich hrozne rozlietane, bujne... a nikdy ani nemam velmi cas na extra upravu, aby som ich mohla mat rozpustene... to by sa patrilo mat k tomu aj nejaky slusny strih a venovat sa tomu urcite viac ako 5 minut rano... aspon co sa teda mojich vlasov tyka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nie je to zase az take narocne ... ja mam taky postupny strih, lebo sa mi to najviac hodi ... ale dlhych vlasov sa nevzdam, kym to vzhladom na vek nebude vyzerat smiesne :grinning:
27. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam otrasne vlasy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: huste, tazke, nic nedrzi... a ku kadernicke ani nechodim, len si dam mame doma podstrihnut vlasy dorovna... kadernicky sa bojim, aby mi daco s vlasmi zle neurobila :sweat_smile:
27. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja uz utekam domov, mlady by mal dojst k nam chvilu po mne :slight_smile:
dneska som si kupila take mensie boxy pod postel, tak budem robit troska upratovacku :grinning:

tak zatial paa, mozno sa vecer este zastavim :slight_smile:
27. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja si davam vlasy podsrihovat tak mozno 3x rocne a zase stale u kadernicky :sweat_smile: -sama by som sa neodvazila a ani nikomu by som si ich ostrihat len tak nedala-akurat farbenie je OK-obcas poprosim kamosku,alebo MM :grinning:

Nohy ma dnes bolia ako kona :stuck_out_tongue_closed_eyes: -akurat som doviezla Misku z telocvicne-ja som zatial aspon skocila do papiernictva,do drogerky.Esteze som zaparkovala blizsie k obchodom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vyskusala som si nejake nove trasy,kt. inac nechodim-tak sa opat trosku zdokonalujem v soferovani :sweat_smile:
27. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok