Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

no ja mam s touto sestrickou len taketo "mile" skusenosti ... stale sa len ponahla, vsetko rychlo, nic dokopy nepovie ... ide mi to vsetko uz na nervy ... najlepsie fakt sa na nic nestazovat a chodit do prace ... aspon by som sa vyhla problemom 🙄

etuska
26. apr 2010

...a potom sa cuduju,ze tehulky vsetky infosky hladaju na nete a v casopisoch 😅
mrknem vecer,pa 😵

zuzanockamt
26. apr 2010

no ved to a potom mi povie, ze nemam citat somariny na internete 😝 ... oki ... tak pekny den ti este zelam 🙂

riana12
26. apr 2010

tak ja sa uz hlasim z domu, pred hodkou som dofrcala 🙂 kto tu?

zuzanockamt
26. apr 2010

no tak to si este dobre poodychujes 🙂

riana12
26. apr 2010

no prijala by som radsej tyzden prazdnin, keby sa dalo 😅

zuzanockamt
26. apr 2010

vydrz do leta, ked bude obdobie dovoleniek a budes mat volno 🙂

riana12
26. apr 2010

na to mozem zabudnut, lebo mi nebude dovolenka siahat, aby som mohla len tak rozsafne zobrat tyzden volna... 😝

zuzanockamt
26. apr 2010

to mas tak malo dovolenky? 😕

riana12
26. apr 2010

ano... 😔 skrz skolu...

zuzanockamt
26. apr 2010

tak to nic moc 😒 ... ale zase ked budes mat so skolou pokoj, tak potom uz bude lepsie

riana12
26. apr 2010

co uz... nejak to dobojujem so skolou a ptoom to bude lepsie...

zuzanockamt
26. apr 2010

ved uz teraz koncis, nie?

riana12
26. apr 2010

nie... viac v IP

riana12
26. apr 2010

mam nove foto 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

riana ... 🙂 ... super foto 🙂

riana12
26. apr 2010

dakujem 🙂 take nezvycajne s rozpustenymi vlasmi... mam to uz od Vianoc, mozno si na FB videla 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

hej z FB mi je to zname 🙂

riana12
26. apr 2010

no uz som ale cela zhava, ked si dam scvaknut vlasy... tieto moje dlhe skuty... jaaaaj, uz nech su dole 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

tak ja sa snazim zase opacne ... pestujem dlhe ... chcela som sa dat v auguste ostrihat trosku ... ale uz som si rozmyslela, dlhsie su krajsie ... a moja sestra prezila porod aj vsetko aj s dlhymi vlasmi bez ujmy ... tak kym mozem, tak budem mat dlhe 🙂

etuska
26. apr 2010

Zuzi-podobne 🙂 Ja si ich dam sice obcas skratit-ale to len tak trosku postupne a trosku ofinku na bok.aby som nevyzerala stale rovnako 😅

riana12
27. apr 2010

dobre ranko 🙂

no ja si vzdy takto na jar/zaciatkom leta dam vlasy podstrihnut, taky letny strih 🙂 z tych, ake mam teraz, uz som nervozna 😅

zuzanockamt
27. apr 2010

ja som mala radsej kedysi kratsie vlasy, ale posledne roky skor dlhe ... je s tym menej roboty

riana12
27. apr 2010

mne je to jedno, bo ja mam vlasy stale v gumicke a ci mam vlasy kratsie ci dlhsie, stale ma jeduju, ked sa cesem...

zuzanockamt
27. apr 2010

ja nosievam aj rozpustene, hlavne do prace alebo ked niekam idem

riana12
27. apr 2010

ja len v cope... nemam rada, ked sa mi to plance okolo tvare... mam ich hrozne rozlietane, bujne... a nikdy ani nemam velmi cas na extra upravu, aby som ich mohla mat rozpustene... to by sa patrilo mat k tomu aj nejaky slusny strih a venovat sa tomu urcite viac ako 5 minut rano... aspon co sa teda mojich vlasov tyka 😝

zuzanockamt
27. apr 2010

no nie je to zase az take narocne ... ja mam taky postupny strih, lebo sa mi to najviac hodi ... ale dlhych vlasov sa nevzdam, kym to vzhladom na vek nebude vyzerat smiesne 😀

riana12
27. apr 2010

ja mam otrasne vlasy... 😝 huste, tazke, nic nedrzi... a ku kadernicke ani nechodim, len si dam mame doma podstrihnut vlasy dorovna... kadernicky sa bojim, aby mi daco s vlasmi zle neurobila 😅

riana12
27. apr 2010

no ja uz utekam domov, mlady by mal dojst k nam chvilu po mne 🙂
dneska som si kupila take mensie boxy pod postel, tak budem robit troska upratovacku 😀

tak zatial paa, mozno sa vecer este zastavim 🙂

etuska
27. apr 2010

Tak ja si davam vlasy podsrihovat tak mozno 3x rocne a zase stale u kadernicky 😅 -sama by som sa neodvazila a ani nikomu by som si ich ostrihat len tak nedala-akurat farbenie je OK-obcas poprosim kamosku,alebo MM 😀

Nohy ma dnes bolia ako kona 😝 -akurat som doviezla Misku z telocvicne-ja som zatial aspon skocila do papiernictva,do drogerky.Esteze som zaparkovala blizsie k obchodom 😝 a vyskusala som si nejake nove trasy,kt. inac nechodim-tak sa opat trosku zdokonalujem v soferovani 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre