Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
29. apr 2010

Ahojte 🙂
dnes mi prisli tehu pasy 🙂 ... su celkom fajn za tu cenu ... a urcite ich vyuzijem

zuzanockamt
29. apr 2010

a uz su aj v albume 🙂

riana12
30. apr 2010

Zuzi, paradne 😉

etuska
30. apr 2010

ahojte kočky,
ako sa dnes mate?
ja idem prave do kuchyne trochu upratat a uvarit polievocku+este musim vybavit par telefonatov a poobede pre Misku.Od pondelka nam zacinaju tyzdnove prazdninky,MM by mal nastupit na nočne-co je super,lebo poobede bude s nami travit viac casu 🙂 -hadam mu to uz dnes definitivne schvalia.
A po prazdninach mi oficialne zacina materska.
Magnezium neberiem cca 2tyzden,ale citim sa fajn,brusko tvrdne len obcas-v stredu idem na kontrolu do nemocky,tak som zvedava ako sme podrastli 🙂

riana12
30. apr 2010

ahoj etus 🙂 juuuj, tak ako ti fajne, ze uz na materskej... aj ked teraz je to este len take "akoby" skrz prazdninky 🙂

ja dneska koncim o nieco skor v robotke, potom ficim domov... som zvedava, kedy dneska mlady pride, snad v nejakom normalnom case... vcera prisiel o deviatej vecer 😕 😅
ale vcera som bola podvecer uplne KO - v praci som bola pol dna, potom som si zobrala pol dna dovolenku a sla s usatym na ockovanie, vratit knihy do kniznice, spolocnost mi robil maly brasko, takze automatika, ze sme este museli stihnut aj mcdonalda... este som stihla doma upratat a aj vonku porobit v zahradke daco...
potom ma ale chytilo to moje nestastne podbrusko, ze som nic ine nevladala, len lahnut a driemat, aby som to nemala este horsie... ale uz len tyzden a idem dokimu... 😵

etuska
30. apr 2010

Riana-tak hadam na nieco pridu a pomozu 😉
Najhorsie ked clovek nevie na com je 😒
No kuchyna takmer upratana.
Vonku prsi a dazd hlasia aj na vikend-ale aspon sa to tu zazelena,lebo dost dlho bolo sucho a aj nas travnik bol nejaky bez zivota 😝

riana12
30. apr 2010

etus, veru, ze nevies, co ti je... ked ja uz som pocitala kadeco, aj som sa splasila, ze to moz byt chronicky zapal slepeho creva a pod... 😅 😝

tu nas zacina pripekat, malo by byt teraz okolo 23-25°C, ale je uplne jasno, takze pocitovo o hodne viac 😝 "super" je, ze na vikend sa ma pocasie pokazit 😝 😝

etuska
30. apr 2010

Riana-ja som si zvykla uz na hocijake pocasie-tu sa ani inac neda-nepremokava bunda,goratexove topanky a ides 😀 Kolkko vyletov sme tak absolvovali 😀 -ja mam dazd celkom rada-sice radsej za oknom,ale tu nie su nejake lejaky,skor take mrholenie,jemny dazdik-ako kedy 😀 -a teraz uz aj tak nevladzem-akurat ze vetrovku si uz nezapnem-len tak "provizorne" na suchy zips 😀 -ale po púorode si aj tak chcvem kupit novu.

No bezim este do kuchyne,lebo o chvilu pojdem pre Misku+este doniest nejake veci zo skoly 😅 Pekny den

riana12
30. apr 2010

no ja mozno uz len polhodku v praci a idem aj ja 😅

tak sa maj etus zatial pekne, paa 😉

smolka
2. máj 2010

caute zeny, ako?? 😎
ja mam diplomovku odovzdanu a teraz sa nervacim zo skuskami a so statnicami...kde je to svetlo na konci tunela? 🙄
no a ako som davnejsie spominala,ze vsetko mam naplanovane,tak tuzba po Anetke bola vacsia, tak som zvedava ci ovulacne testy nahradia tehotenske testy 😎 😀 I ked stara klasika,ovu na teste tento mesiac nebola neriesim..utorok idem k novemu Dr som zvedava co mi nato on povie.. zelam krasny zvysok vecera 😝

zuzanockamt
2. máj 2010

smolka ... tak blahozelam k DP a vela nervov so skuskami 🙂 ... ty uz mas teda aj meno aj pohlavie naplanovane ... no pekne ... ja som mala tiez, ale MM a osud to inak zariadili a z mojej vysnivanej tamary niny je nakoniec jurko 😀

smolka
2. máj 2010

tak bude samko 🙂 Ale Anetka je ocakavana 😀 hmm po akej dlhej dobe sa robia tehu testy? ci ked mi len meska??

zuzanockamt
2. máj 2010

ja som robila prvy test uz 10 DPO, ale bol negativny a dalsi som robila 12 DPO a ten bol uz pozitivny ... to bolo cca 2-3 dni pred ocakavanou MS ... ale ja som vedela presne, kedy mam ovu ... ty ak nevies, tak rob az v case predpokladanej MS ... tazke teraz ste sa snazili prvy cyklus uz naozaj? ... ci ako to je?

smolka
2. máj 2010

ano zacali sme v piatok a bola kalendara na tej www.ferti...stranke som mala mat vtedy plodne dni stym,ze dnes (nedela) ovu, robila som si dnes OVU test a samoska nebola :D mne je to uz smiesne.. takze dnes to bolo zase dalsi krat..utorok idem k Dr,tak neviem ci sa hodi zajtra pokracovat?? 😝 😝 😅

etuska
2. máj 2010

ahojte kočky
Smolka-tak blahozelam k odovzdanej diplomovke.Neboj,aj stacky zmaknes a potom to je len pocit 😀

my este musiem doriesit dievcenske meno-ved clovek nikdy nevie.Paci sa nam Kristinka 🙂 ale aj ine mena-tak este to musime predebatovat 🙂

zuzanockamt
2. máj 2010

erika ... ja uz dievcenske neriesim ... Dr. povedal, ze na 1000% chalan 🙂
smolka ... a ty merias aj BT? ... ci podla coho usudzujes, ze bola ovu?

etuska
2. máj 2010

Zuzi-my si pre istotu prichystame aj dievcenke,lebo nam pohlavie babatka vraveli len na 1.Usg v 20tt-aj ked dokina tvrdila ze je to jasne... 😅

zuzanockamt
2. máj 2010

mne to tiez potvrdil v 19 tt, ale ja pojdem este na 3D/4D niekedy v 25 tt a potom este v 30 tt na normalne sono, takze mi to mozu potvrdit este niekolkokrat, ale zjavne to uz bolo teraz 🙂 ... a keby cosi, tak sme boli dohodnuti aj na dievcenskom 🙂 ... ale s touto moznostou uz neratam 😀

etuska
2. máj 2010

😀 my babatko od too USG uz ani nevolame inac ako Šimonko-tak by to bolo prekvapko 😅

zuzanockamt
2. máj 2010

pre mna to bol Jurko este pred sonom, ale MM stale strasil s Monikou 😀 ... ale ja som tusila skor chlapca ako dievca

etuska
2. máj 2010

ja som tentokrat netipovala-ale zvedava som bola 😀

etuska
2. máj 2010

ja este sliedim po nete a pozeram nejake zlavy 😅 ,kedze dnes konci "real nappy week".Vcera som objednala este jednu plienocku a vrcne gatky-postovne bolo zdarma a zlavy super,tak sa tesim

riana12
3. máj 2010

ahojte babulky 🙂
tak ja uz v praci strasim od pol osmej 😀 cez vikend sme boli u mladeho, cez tyzden budeme zase u nas 🙂

buducu sobotu by sme mali ist pozriet na oslavu 2. narodenin dievcatka... co by ste mu kupili? aku drobnost? ja som sa aj tatina pytala, ci moze byt flaska na mlieko, mala este pije kakavko... aj prikyvol, len rozmyslam, ci by nebolo vhodne aj nieco ine... malu som videla mozno zo 2x, ked sme prechadzali okolo seba na ulici, takze velmi neviem, co by sa malej hodilo...

smolka
3. máj 2010

zuzanockamt
podla tej webovej stranky co som uz hore spominala,parkrat m vyslo podla nej kedy mam ovu..nemeriam si,nestiham nic alebo chodim spavat rano o 5tej..to sa neda 😒
uvidime,bud sa zadarilo bud nie.. 😵
heej mena su uz pradavno vybrate :D :D u mna co by nie ...xixi

zuzanockamt
3. máj 2010

riana ... ja by som dvojrocnemu uz flasu nekupovala ... skor nejaku hracku alebo nieco mile a originalne na oblecenie alebo knizku alebo omalovanky s pastelkami

zuzanockamt
3. máj 2010

smolka ... tak to by som sa potom na ovu az tak nespoliehala, lebo BT ti to ukaze presnejsie, takto len priblizne ... ale ak mas ozaj velmi pravidelny cyklus tak sa da

evitkamalicka
3. máj 2010

ahojte....ako sa mate?

riana12
3. máj 2010

Zuzi, no ja tu malu ale nepoznam, neviem, co ju bavi, co vie... 😖 oblecenie je asi to najposlednejsie... mozno hracku... ale co uz take pre 2-rocne dievcatko? 🙄 pre rocne, to sa este da, to staci nieco jednoduche...

riana12
3. máj 2010

eviiiiit, co pre 2 rocne dievcatko? poraaad 😅 co vas Adamko teraz rad robi? ma napriklad nejake detske lego s velkymi kockami?

riana12
3. máj 2010

tak som objavila toto, pozdava sa vam? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre