Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
3. máj 2010

riana ... ved v hrackarstve ti poradia, co je vhodne a na kazdej hracke mas napisane pre aky vek je vhodna ... alebo nejake veci na pieskovisko - vedierko, formicky, dostat take supravy

zuzanockamt
3. máj 2010

no celkom mile lego, ale ja tieto umeliny moc nemusim ... skor som synovcovi zvykla kupovat drevene hracky, aj stavebnicu alebo vlacik ma drevene

evitkamalicka
3. máj 2010

riana lego nas maly zboznuje, takze to by si mohla

riana12
3. máj 2010

Zuzi, v obchode poradit poradia... lenze musim riadne rozmyslat, co jej prinesiem, aby na mna tatino a mama nepozerali ako na ukaz z vesmiru 😀
podla mna, mala uz bude mat aj od rodicov veci do piesku nakupene, to je nieco ako vec beznej spotreby u deticiek 😀 ked uz je to k narodkam, tak asi nieco viac, ako len kyblik a hrablicky... 😉

zuzanockamt
3. máj 2010

no ved uz ty vies

riana12
3. máj 2010

inac riadne kukam, ake velke rozdiely maju obchody pri takej prkotinke, ako jedna pidi krabicka lega... 😕 nasla som si jeden internetovy, zatial cena najlacnejsia, mam to asi 500m od roboty, tak by som usetrila aj na postovnom... uz len nech mi napisu, ci ho budu mat tento tyzden na sklade 😅

a ako sa inak mavate? 🙂

zuzanockamt
3. máj 2010

no mne uz konci PN ... 6.5 idem na kontrolu, tak uvidim co mi povie dokina ... inak nove nic ... stale beham na WC-ko, uz mi to ide riadne na nervy ... vcera v noci kazdu hodinu, dnes kazde dve ... asi sa tam v III.trim aj prestahujem

evitkamalicka
3. máj 2010

my sa mame dobre, v stredu ideme na 3D tak uz budeme vediet pohlavie a na vikend dojdu nasi, tak sa v sobotu chystame do Nitry povymetat detske obchody, moja mamina sa tesi jak mala 😅

zuzanockamt
3. máj 2010

evit ... este neviete pohlavie? ... co bolo male zle otocene na morfo sone? ... ja uz viem od 19 tt 😵 🙂
mne treba si pokupit hlane veci pre seba, podprdy a nocne kosele ... dnes som zistila uz mi je len jedna podprsenka dobra 😅 ... doteraz som to nejako nevnimala

evitkamalicka
3. máj 2010

zuzi v 14tt nam lekar povedal, ze to vyzera na dievcatko ale tak skoro to este trebalo brat s rezervou a odvtedy sa potvorka nechce ukazat, dr. mi robi sono na kazdej poradni

evitkamalicka
3. máj 2010

Adamko sa nam tiez ukazal az medzi 24-25tt takze je to asi dedicne 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. máj 2010

ja som bola na sone len dvakrat ... v 8 tt a v 19 tt, lebo moja lekarka nema sono u seba

evitkamalicka
3. máj 2010

moj ma u seba, takze na kazdej poradni pozera hlavne srdiecko cez sono

zuzanockamt
3. máj 2010

no ja mam smolu, mozem len dufat, ze je vzdy vsetko OK

riana12
3. máj 2010

tak ja uz z obeda... moc som toho nezjedla, ale tak mi je tazko 😝 a v tescu maju akurat akciu na lego duplo 😅 😀 😀 tak asi ani nemusim daleko chodit...

zuzanockamt
3. máj 2010

a co si mala na obed? ... ja som akurat dojedla polievku a o taku polhodinku si dam aj druhe ... teraz sa mi neda jest naraz vsetko 😅 ... doteraz som zehlila, lebo sa toho vela nakopilo a este budem pokracovat neskor

riana12
3. máj 2010

Zuzi, mala som kuracie prsko, opekane zemiaky a k tomu smotanovo-syrova omacka s kukuricou a brokolicou...

zuzanockamt
3. máj 2010

tak to fajny obed celkom, ale ta omacka je asi odst tazka na zaludok ... ja mam ryzu a bravcove mäsko na prirodno a broskynovy kompot a gulasovu polievku ... vcera som tak navarila, aby sme mali na dnes a aj na zajtra cosi

riana12
3. máj 2010

no tej omacky bolo pidi malo, asi si dam zajtra len nejaky salat 🙂
uff, uz nech som doma 😝 som teraz ako mechom prastena... 🙄

zuzanockamt
3. máj 2010

dnes je asi divny tlak alebo nieco ... lebo mne je tiez od rana divne ... ale trosku som sa rozhybala, tak sa to celkom zlepsilo ... mozno si poobede pospim trochu

riana12
3. máj 2010

moze byt z toho pocasia... ved je zamracene, cely den tak divne...

zuzanockamt
3. máj 2010

to hej ... konecne mi nevadi, ze trcim doma 🙂 ... MM isiel zhanat vyfuk do auta a isiel na biku, tak dufam, ze nezmokne ... 10.5. ma mat emisnu na aute a az teraz sa zbadal, ze mu treba vyfuk menit 😀

riana12
3. máj 2010

teraz by som prijala radsej toto 😀 😀

riana12
3. máj 2010

😀

riana12
3. máj 2010

Zuzi, no velmi skoro sa zbadal 😅
a ja asi kupim plynovu masku do roboty - kolegyna fajcuje a ked pride, tak najskor ma vzdy ovali cigaretovy smrad a potom v druhom kole vonavka 😝 😝 😖

zuzanockamt
3. máj 2010

dobre foto 😀

ale ak zozenie tento tyzden vyfuk, tak to v poho spravi ... a ked nie, tak nastupi nidzove riesenie 😀 ... teflonova paska, ktora vydrzi obrovske teplo a zalepi diery 😀

riana12
3. máj 2010

som len zvedava, co mal pod tym sombrerkom ten ujo schovane 😅
a s tou teflo paskou to prejde cez emisnu? 😅

zuzanockamt
3. máj 2010

riana ... jasne ... mame odskusane 😉 ... lebo my nemame na aute katalyzator ... takze je to v poho

riana12
3. máj 2010

a tak potom v pohode, bez stresov 😀 😉

zuzanockamt
3. máj 2010

ved hej ... len nikdy nevies na koho tam natrafis 😝 ... a väcsinou ludia, ked vidia veterana, tak si automaticky myslia, ze patri do srotu a nie na cestu 😝 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre