Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. máj 2010

etus, tie kvapky som pred casom aj na nete nasla, ale co sa mi zda, tak lacnejsie som to kupila v kamennej lekarni (k cene na nete treba este priratat postovne, to radsej vrazim teraz do ibika 😅)

a tie kvapky su tieto:

mamusia
11. máj 2010

Ahojte,ja Vam sem len tak nakuknem, vidim,ze ste tu uz tehotne,alebo snazilky.
My ideme s mm nato uz zachvilku. Tabletky mam do konca augusta a potom sup do snazenia sa 😉 Uz teraz sa tesim 😎

riana12
11. máj 2010

ahoj mamu a vitaj medzi nami 😉
ja sa este nesnazim vobec... ale taka som tu teraz jedina asi 😅

etuska
11. máj 2010

Vitaj mamusia-takze chcete mat deticky "po sebe" predpokladam 🙂

etuska
11. máj 2010

No baby-padam ja od netu,idem asi nieco upratat a potom si este trochu oddychnut.pekny dnicek 😵

riana12
11. máj 2010

papa etus 😉

mamusia
11. máj 2010

Riana,neva,urcite tiez Ti budu zachvilku tikat biologicke hodiny 😉 a pridas sa k nam 😎
Ano Etuska, najprv sme chceli 3-rocny rozdiel ( najma po porode 😀 ),ale teraz sami uz zda,ze som dlllllho doma a nechcem celu svoju zivotnu karieru stravit na materskej 😀 tak sme to skratili o polovicu a keby sa podari,tak na buduci rok na leto by bolo druhe mimi 🙂
Ja by som uz aj teraz,ale mm nie je tak skoro za.......tak kompromis je od septembra 😀

riana12
11. máj 2010

mamu, no hodinky by aj rady tikali, lenze nie je to len moja zalzitost, takze este musim nejaky cas pockat 🙂

mamusia
11. máj 2010

Jasne 🙂
Musim ist upratovat,kym mala spi,bo ako keby nam tu niekto bombu hodil 😀 ale sa mi taaaaak nechce 😒

smolka
11. máj 2010

no fasa tak este krize sa mi ktomu prihlasili a podbrusko si fici jedna radost... 😒
vitam mamusiu 😉
riana12 ja som este neplanovala,ak tak az od leta,ale nevydalo zacalo sa skor :P :P

riana12
11. máj 2010

smolka, no ja sa neplanujem snazit este nejaky ten rok... 😅 ale nechranime sa nijak extra, tak mozno ratat s nehodou 😅 🤐 (aj ked by som sa tomu radsej vyhla 😅)

mamusia
11. máj 2010

Smolka a aj prsia Ta bolia?Bo to je jeden z najdolezitejsich znakov.. 😉

smolka
11. máj 2010

mamusia
co ja viem,mam ich troska zvacsene,ale nebolia neviem nepozorujem sa tak..len uz 2 den mi sem tam daka priezracna kvapocka vynde z nich ze ju citim na tricku...po dome nenosim moment.podprdu lebo ma fajne boli chrbat vratane krizov,takze to hned citim na tricku tu kvapku...kokos,ale dnes karta podbrusku..a spinenie sa zahadne zoslablo,asi si to vymenili 😵

mamusia
11. máj 2010

Mmmm,zeby tak skoro kolostrum????Moze byt. A test si si robila? Lebo u gyndy sa da az po 4 tyzdnoch cez sono zistit....cez krv asi aj skor.....

smolka
11. máj 2010

vyssie vo fore som uz pisala,ze robila dva a vysli negativne..Ale ako sa poznam,ja som isto vynimka vcom sa len da.. 😕 to viem,ze az neskor sa to da zistit cez sono,no nic neriesim, len aby to nebol mikro potrat alebo mimomaternicove..Teraz statnicujem,idem sa inde stresovat 🙂 no nie? 😵

zuzanockamt
11. máj 2010

smolka ... tak to by si bola ina vynimka, co sa tyka priznakov 😀 ... ja zajtra zacinam 23 tt a kolostrum nemam

riana12
11. máj 2010

ked z prsnika vyteka tekutina, moze to byt aj nejaky zapal... ale docitala som sa, ze to aj ked privelmi muz bozkava prsia 😅 ze si telo mysli, ze uz zena dojci a tak 😅

zuzanockamt
11. máj 2010

riana 😀
ale urcite to este kolostrum nebude 😉

smolka
11. máj 2010

😀 😀 😀 sorry,ale musim sa smiat 😀 ked muz privelmi bozkava prsia...to u mna nehrozi 😀 😀
kolostrum to neni to viem..no nic podam info koncom tyzdna..
zuzanockamt ja som uz v tolkych veciach vynimika,ze toto je banalita 😎 😎
idem si poriadit troska takto navecer,knihy troska nabok daam..

riana12
11. máj 2010

kolostrum byva ved az tesne pred porodom, nie?

zuzanockamt
11. máj 2010

riana ... vraj moze byt uz aj v polovici tehu ... dufam, ze mi to nehrozi, nech nemusim zbytocne kupovat vlozky do podprdy

etuska
11. máj 2010

ahojte kočky,
Zuzi-tak ako vravis-mne sa v 1.tehu zacalo tvorit kolostrum az koncom tehu,teraz asi od polovice-takze vlozky do podprdy nosim-ono tej tekutiny nie je vela,ale byva tak dozlta zafarbena a ked si nechces hned znicit podprdu,tak tie vlozky sa zijdu.Ja si obcas dam tie jednorazove,ale mam aj latkove a tie len vecer preperiem a rano su suche 🙂

etuska
11. máj 2010

Idem dat Misku spat a este mozno nakuknem-ak nezaspim tiez 😝 😅

zuzanockamt
11. máj 2010

erika ... asi je to tak, ze prvorodickam sa to spusti neskor ako u druho a viacrodiciek ... ja som si tie vlozky este ani nekupila, hoci ostatne veci do porodnice v podstate uz mam, lebo to isto vyuzijem 😀 ... ale toto kupim, len ak bude treba

riana12
12. máj 2010

ahojte babulky 🙂
ja som rano potiahla spanok dlhsie, tak som prisla do prace o hodku neskor 😅 😀

riana12
12. máj 2010

mam jedno podarene videjko 😀

https://www.youtube.com/watch?v=erPdVtCHEe4
zuzanockamt
12. máj 2010

riana ... a to si zamerne sa takto rozhodla? ... ale cloveku dobre padne aj ta hodinka navyse 🙂

riana12
12. máj 2010

Zuzi, to nebol zamer, len som prespala budik a potom som sa sama zobudila, ze uz som sa nestihala vychystat na bus... 😅 ale potom som si potiahla len polhodku, viac sa nedalo... 🙂 ale aj to stacilo...

zuzanockamt
12. máj 2010

ale aj tak to mas fajn, ze sa nemusis stresovat a mozes prist aj trosku neskor

riana12
12. máj 2010

tak to hej, je to fajn... bo mam pohyblivy pracovny cas, takze je to o to lepsie... nikto ma nebuzeruje a pod, ze som prisla neskor ako mi patrilo... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre