Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

mne to tiez vyhovovalo, ked som vlani robila v CVC, tam sme to tiez mali pohyblive

riana12
12. máj 2010

Zuzi a tebe dneska nabehol 23tt, vsak? 🙂

zuzanockamt
12. máj 2010

ano, dnes som uz 23 tt ... strasne rychlo to bezi 😕

riana12
12. máj 2010

no straaasne rychlo to leti 🙂
ale dnesok by mohol tiez rychlo ist... poobedie sa vzdy vlecie 😝 uz chcem doma oddychovat... bolia ma aj prsia od vcera, blee... inokedy to mam skor medzi dvoma MS... takze je to nezvyk a som este viac nervozna... 😅

etuska
12. máj 2010

ahojte kočky,
no ja som dnes rano bola nervozna ako pes 😖 😅
Ked sa uz fakt s tym bruchom ledva hybem a Miske to taaak dlho trva kym ju vychystam do skoly.MM bol po nocnej,odviezli sme Mimi do skoly a skocili aspon do Lidl-a-nakupit nieco do nemocky(nejake musli tycinky,mineralku a pod.)-som zvedava ako to bude v nemocke so stravou-ale tie 2 dni hadam nejako zvladnem-prip. mi MM nieco prinesie v obedari 😀

Dost som sa dnes nachodila-idem do sprchy a potom spravim akurat zeleninovy salatik a granadir.
Musim viac oddychovat-lebo vcera som to s upratovanim prehnala a dost ma dole pichalo-ale zase midwife tvrdila,ze mame co najviac chodit.... 😅 V piatok zacinam 38tt tak uz sa to moze fakt spustit kedykolvek 😝

riana12
12. máj 2010

tak ja som v robotke spat z obeda... 🙂 dala som si lososika a mrkovy salat 🙂

etus, no radsej oddychovat ako by ta malo nieco neprijemne pobolievat... 😉

etuska
12. máj 2010

Riana-ono to raz pobolievat zacne -tomu sa uz nevyhnem sakra 😀
Idem do tej sprchy

riana12
12. máj 2010

no tomu sa nevyhnes 😅 ale urcite ma drobcek este cas a zatial co budes robit s bolavym bruskom? 😕

zuzanockamt
12. máj 2010

erika ... ja ti uz aj normalne zavidim, ze to budes mat coskoro za sebou ... aj ja uz chcem 😀
riana ... fajnovy obed si mala, ale mrkvovy salat by som vymenila za nejaky zeleninovy ... ja som este neobedovala ... zatial zehlim, lebo mam strasne vela poprateho, tak som si to rozlozila konecne, ale sedim si na gauci a zehlim na stole, aby som nestala pri tom

riana12
12. máj 2010

Zuzi, uz som to mala volakedy vyskusane a fajnove, mnaam 😵 iny by som ani nechcela... tam, kde som si to kupovala, nerobia dobre salaty 😝 jedine ten mrkvovy za nieco stoji...
a pockaj, o chvilu budes "pistat", ze ty este nechces 😀 😉

zuzanockamt
12. máj 2010

riana ... 😀 😀 😀 ... to mas pravdu, ked mi tam bude svietit 35 tt, tak budem chytat paniku 😀
ja mrkvu moc nemusim, tak to preto ... skor taky miesany zeleninovy a horcicovu zalievku k tomu 🙂

riana12
12. máj 2010

ja este mozem taky zeleninovy salatik - ladovy salat, paprika, uhorka, kukurica (prip. aj rajcina) v "dresingu" z majonezy a kyslej smotany 😵

zuzanockamt
12. máj 2010

nooo, to moze byt tiez fajnove 🙂 ... idem sa ja konecne najest, lebo uz mi skvrka v zaludku riadne ... a este aj relaciu v TV o vareni kukam 😀

riana12
12. máj 2010

no a potom, ze si hladna, ked pozeras telku 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

ked som sama doma, tak mam telku stale pustenu a pri zehlani tiez

riana12
12. máj 2010

no vsak ti aspon nie je smutno... 🙂

ja som si dneska kupila zase box pod postel... za posledne 2 tyzdne je to uz stvrty 😅 plus nove vesiaky...
uz sa mi aj kolegovci smeju, ci som si zriadila doma obchod s domacimi potrebami 😅 ale hold, ked je doma o jedneho viac...
vcera som vitazoslavne vypratala jednu skrinku, nech si mlady odlozi nejake veci tam, bo furt byt len v cestovnej taske zbaleny, nie je nic moc... predtym som robila organizacne zmeny v nabytku, teraz doslo na robenie miesta v skrini a spol. 😀
uz len mladeho primat, nech sa tam nasackuje...

zuzanockamt
12. máj 2010

no takze pekne zariadujes ... ani sa nenazdas a budete uz normalne spolu byvat ... aspon si na to zvyknete

etuska
12. máj 2010

tak ja som v tej sprche stravila celu vecnost 😅 -ale ked tam mame take sklapacie sedadielko a super sa tam relaxuje.
No a do toho mi tvrdne brusko-tak neviem,neviem.... 😅 😝
Takze som este ani varit nezacala-len som si spravila bagetku so syrom,salatikom a paradajkou 😅

Zuzi-ja si budem zavidiet ked budem mat po tom 😅 Lebo ako mi tvrdne brusko a babo je uz dost nizko tak mi fakt nie je do smiechu-lebo uz viem co ma caka 😅

etuska
12. máj 2010

No veru Riana-zacina to cestovnou taskou....a o chvilu sa nenazdas a budete spolu nonstop-ak neratam pracu 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

erika ... ja nastastie neviem do coho idem, takze uvidim, ako sa budem potom tvarit 😅

etuska
12. máj 2010

Zuzi-ja tomu vravim "sladka nevedomost"-na Miskin porod som sa doslova tesila-taaak ma bolela koža,ze uz som chcela rodit 😅

riana12
12. máj 2010

etus, no ved uz sme spolu nonstop 😅 cez pracovny tyzden sme u nas a cez vikend u nich... a mlady nechce ist sam nikde, ak sme spolu 😅 vikend, co bolo v sobotu 1.5., chcela som ho v piatok poobede vyslat sameho domov, ze ja pridem az v sobotu... vobec nechcel, zatal sa, ze bezo mna nejde... 🙄 potom som sa akurat blbo citila, akokeby som ho ja nikam pustit nechcela sameho 😒

zuzanockamt
12. máj 2010

riana ... to ho casom prejde 😀

etuska
12. máj 2010

Riana 😀 😀 😀 -tak potom je to fajn 😉
Idem si ja vysusit vlasy a pre Misku do skoly.Zatial sa majte kočky 😉

riana12
12. máj 2010

Zuzi a ked ho to prejde, tak mi to ako na potvoru bude chybat, nie? 😅

zuzanockamt
12. máj 2010

neboj sa, nebude, aj teba to prejde 😀 ... a v tej praci este ako dlho planuje mlady zotrvat?

riana12
12. máj 2010

Zuzi 😅 no nech je to nejak v rozumnej miere u oboch... len nech to nezajde do stadia, ze si kazdy bude len seba planovat a na druheho bude bobka hadzat... 😒 co sa prace tyka, pokial viem, tak to berie ako normalnu pracu, nic docasne... 😕

zuzanockamt
12. máj 2010

no teeeda, tak to bude mat u teba asi dlhodobejsi pobyt 😉 🙂

zuzanockamt
12. máj 2010

takze mozno budu coskoro aj nejake novinky 😉

riana12
12. máj 2010

no co viem, tak ked si nasetri na spojazdnenie auta, uz nebude u nas stale cez tyzden 😅 😕 a ty zas na ake novinky pomyslas? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre