Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
17. máj 2010

😀 to hej -aj to 3kg babatko da pri porode zabrat 😅
Ja si budem pytat aj teraz Maalox-lebo uz tam mam malinko a ktovie ci este 2tt nepotiahneme 😅
Aj 10kg je pohodka-ved to ide po porode takmer vsetko hned dole.A ja sa uz teraz tesim na "kocikove" prechadzky 😀 -konecne sa dostanem do formy 😀

No bezim-pekny dnicek 😵

zuzanockamt
17. máj 2010

erika ... myslis, ze este tak dlho vyzdrzis? 😕

riana12
17. máj 2010

tak som sa vratila z obeda pred malou chvilou, dneska som sla o hodne neskor... doobeda som riesila jednu tetu expertku v zahranici... niekedy ludom nenormalne sibe 😖

zuzanockamt
17. máj 2010

riana ... a co si mala dobre na obed? ... my sme este neobedovali, cakam, kym sa MM vrati z nakupu a potom sa najeme

riana12
17. máj 2010

Zuzi, iba bagetu som mala... taka rychlovka... 😝

riana12
17. máj 2010

baby, ja mam nove vlasy 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

riana ... to co znamena? ... si ostrihana? ... ci predlzena? ... ci prefarbena? 😀

riana12
17. máj 2010

Zuzi, zatial ostrihana... zajtra (alebo kedy sa podari 😅) si este nahodim farbu, ale len taku samponovu...
jaaaj, mala by si vidiet mladeho, ten sa mi tu normalne ofukuje 😀 😀 to asi takto vyzera -> 🙄 😝
podareny je 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

a ako si ostrihana? ... co sa mu to nepaci? ... ja co mam skusenost, tak chlapi maju radsej dlhe vlasy

etuska
17. máj 2010

Riana-alebo zeby parochna? 😀
No mna dnes midwife nepotesila-uz som si myslela ze budeme o par dni rodit a ona,ze babatko este nie je predsa az tak nizko 😝 hoci pred 2oma tyzdnami mi lekarka vravela ze uz je 😝 -ale to je jedno-niektorym zenam ze klesne brusko az v porodnici 😅

No a kedze mi povedala,ze nie ej nizko-tak sme vyuzili ten cas a isli sme s MM trochu po dlhom case nakupovat 😅
V charity shope som kupila 4balenie flanelovych plachiet do postielky za 2 libry,konecne som objavila normalne papuce do nemocky-take klasicke korkove-lebo ja tie ich makke "čaptaky" neznasam 😝 -zoderu sa po 3och obutiach.

MM si kupil nejake tricka a nohavice a ja este pre babo aspon krem na prdelku a penu do kupela.
Potom sme sli pre Misku do skoly a este sa mrknut na dnesotvorenu Asdu 😅

No mam fakt dost na dnes-ale zaujimave ze aj napriek tolkemu chodeniu mi netvrdlo brusko a citim sa fajn

etuska
17. máj 2010

Riana-akoze je drahy urazeny ze si sa dala ostrihat? 😀

pisky
17. máj 2010

Ahojte baby 🙂

Zuzi mas pravdu ze chlapom sa pacia dlhsie vlasy...napokon aj mne sa take pacia 🙂

etuska-akoze nie som urazeny len sa mi pacia dlhsie vlasy a s tymi dlhsimi vlasmi sa mi viac pacila mozno preto ze som ju s dlhymi vlasmi spoznal... ale hadam si na tie kratsie vlasy zvyknem 🙂
a len tak medzi pismenkami registroval som sa sem koli tejto teme o rianinom ucese 😀

etuska
17. máj 2010

Pisky 😀 😀 😀 -ty si exot-tak vitaj v nasej temicke o "buducich snazilkach"-ako vidis veeelmi nakazliva-kedze my so Zuzkou sme uz bruskate-tak pozor,pozor 😀 😀 😀

a ja som si teraz spomenula,ze ked som zacala chodit s manzelom-tak som mala vlasy az po pas a asi po 2tyzdnoch som si ich dala ostrihat uplne nakratko 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

jeeeeeej, ja zemrem, ze chlap je tu 😀 😀 😀
veru, veru, daj si pozor 😀 😀 😀 ... tak ako erika pise 🙂
erika ... ja som na tom opacne, nosievala som kratsie vlasy, ale odkedy som s MM, tak mam dlhe 🙂

pisky
17. máj 2010

etuska ja som niekedy nevyspytatelny 😅

zuzi ty uz dlhsie podrypujes 😉

zuzanockamt
17. máj 2010

pisky ... no ja som uz minule riane pisala, ze tu davno nebola ziadna novinka, tak by bolo dobre nieco spachat 😀
najnovsiu novinku bude mat asi erika, ale vyzera to tak podla dnesnych info, ze si este pockame 😅

etuska
17. máj 2010

Zuzi-no necham sa prekvapit-mozno sa babatku o par dni uraci 🙂
No ja odvtedy nosim radsej take polodlhe vlasy-hoci MM minule zahlasil ze aj kratke mi pristali 😀 😀 😀
-ale ja sa s polodlhymi citim lepsie

riana12
17. máj 2010

Zuzi, no kukni mi profil na FB 😀 a mimo to, vsak novinku mam tie kratsie vlasy... mlady mi tu uz vyse hodiny a pol horekuje... a este sa uracil aj tuto zalovat 😝

zuzanockamt
17. máj 2010

erika ... ja som sa chcela v auguste podstrihnut ... akoze pred porodom 😀 ... ale necham to tak, nech len rastu, kym sa to ako tak hodi, co sa tyka veku 😀 ... potom, ked budem obstaroznejsia, tak skratim

inak bay, ja mam zase zahu ... MM mi kupil dnes aj sirup ... je to hnusne ruzove, ale zatial nepomaha ... som sa z toho skoro povracala ... ale dam si asi este jednu davku pred spanim

a zajtra idem k lekarke po kartu ... drzte palce ... a chcem stihnut aj novu dokinu, aby som mala jednu starost z krku

zuzanockamt
17. máj 2010

riana ... ja chcem sokujucu novinku ... a nie vlasy 😀

riana12
17. máj 2010

Zuzi, ta sokujuca, to asik az naprsi a uschne 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

riana ... no len aby 😀

etuska
17. máj 2010

Zuzi-no neprovokuj.... 😀 Riana si chce este uzit.my kebyze racionalne rozmyslame,tak asi este deti nemam 😀 -dockaj casu 😉

pisky
17. máj 2010

riana- vzhladom na to ze u nas uz asi tak tri dni prsi tak staci uz len aby uschlo 😝 🙄

zuzanockamt
17. máj 2010

no ja kebyze sa mam este raz rozhodnut, tak hned po VS idem na to, alebo este v letnom semestri v 5-tom rocniku ... chcela som byt mlada mama a teraz co uz 😅

riana12
17. máj 2010

pisky, to ma byt akoze navrh? 😅

etus, ale tak ja nie som az tak velmi na uzivanie si... 😅 ja by som rada bola mlada mama, tak okolo 25-tky... ale na to musia byt dvaja... iba ze by... sa niekto teraz ku mne pridal 😅 😅 😕

zuzanockamt
17. máj 2010

riana ... veru tak 😉 ... dobre pises 😉

idem ja asi riesit tu zahu, lebo ma porazi ... uz ma z toho az zaludok boli, hned pod hrudnou kostou ... este sa mi z toho urobi vred 😝

etuska
17. máj 2010

Riana-no ja som bola maminou v 24ke a mozno by som este taky rocik pockala-aspon teda VŠ som si mohla dokoncit-lebo to bolo o drzku 😝 -ale zase na druhej strane-ak by sme nemali Misku este pocas studia,tak by sm,e urcite zbalili kufre a sli do zahranicia skor 😝 -takze som rada ze to je tak ako to je 😀

riana12
17. máj 2010

babyyy, ale zas ma boli tak nechutno podbrusko ☹ asi si to pojdem hodit.... 😖

etuska
17. máj 2010

Zuzi-ja som si dnes pytala Maalox-tak zajtra si ho mam vyzdvihnut v lekarni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre