Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

erika ... aj ja mam sirup, ale nejako mi nezabral, skusim este jednu davku ... uz som si dala aj mlieko

riana ... a co to zase ta trapi? ... to este stale ta cysta?

etuska
17. máj 2010

Zuzi-mne midwife kazala jest vanilkovu zmrzlinu 😀 😝

riana12
17. máj 2010

Zuzi, no urcite to ma suvis s cystou... 😒 lebo je to presne ta ista bolest ako predtym... co uz 🙄

riana12
17. máj 2010

etus a uz si tu zmrzku skusala? zaujimavy napad 😕

zuzanockamt
17. máj 2010

erika ... vyskusam ... taka terapia sa mi paci 😀
riana ... a doki ti na to nic nedal? ... ci ona sa sama strati?

etuska
17. máj 2010

Riana-este nie 😀
Tak hadam sa to konecne polepsi 😝 U vas v lekarni nic na to nemaju? 😕

zuzanockamt
17. máj 2010

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=pale...

ja mam ten sirup, co sa tam spomina

etuska
17. máj 2010

Heh-tak bodaj by ma nepalila-ked ja sa takymto potravinam a napojom ani velmi nevyhybam-teda okrem alkoholu 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

ja len cokoladu a kavu ... ale cokinu nemam zase kazdy den ... a kavy pijem s mliekom

etuska
17. máj 2010

No ja som akurat dojedla cokoladovu tycinku 😅
Miska dnes zaspala este v skolskej uniforme okolo 7p.m 😅 Som zvedava ci sa v noci nezobudi 😅
Minule sme mali normalne vaznu debatku-sa ma pytala,ze kedy mi praskne brusko 😀 -tak som to musela uviest na spravnu mieru-normalne zaciatky sexualnej vychovy a anatomie 😅 -ale sa tak divne tvarila,ked sa pytala ci to boli a povedali sme jej ze ano 😝 😝 😅

etuska
17. máj 2010

...ale zase deti sa nemaju klamat a zavadzat-no nie? 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

jasne, nech sa dozvie pravdu cim skor 😉

idem ja pomaly spat, lebo som nejaka unavena dnes a zajtra rano musim vstat skor kvoli tej lekarke

etuska
17. máj 2010

ja idem zase do vane 😀 a potom trosku upratat ten nas "organizacny neporiadok" 😀
bru nocku a zajtra sa drz 😉

riana12
17. máj 2010

babulky, tak my uz ideme pomaly spat... mlady uz odpociva v posteli, tak sa idem k nemu pridat aj ja 🙂

dobru nocku 😉

etuska
17. máj 2010

Bru nocku Riana 😵

riana12
18. máj 2010

dobre ranko 🙂

teraz pozeram, ze jeden prispevok mi vcera nepridalo 😠 myslela som si, ze stihol prejst, hnusak 😠 (totiz prave vtedy mi vypadol net)

Zuzi, no ked doki videl na UZV, ze ta cysta sa zmensuje (trocha do nej stuchol, tak sa splastila), tak to nechal tak, ze by mala sama zmiznut... zatial som nejaku velku, narazovu bolest necitila, takze asi nepraskla a podla toho, ako sa ju dalo stlacit, tak sa asi postupne len vstreba alebo co... 😕 moze byt, ze tam este je a ja mam par dni do ovu... vajecnik je nabudeny, tak aj cysta este troska sarapatu robi... 😕 tot moja laicka uvaha 😅

etuska
18. máj 2010

bre ranko 🙂
u nas svieti slniecko.Miska akurat ranajkuje-idem jej prichystat veci do skoly a odviest ju a potom ma este cakaju nejake papierovacky,kt. chcem stihnut doobeda-takze budem sediet za netom a popritom aspon hodim veci do pracky 😝
pekny dnicek 😵

riana12
18. máj 2010

ahoj etus 😉

etuska
18. máj 2010

caf Riana 😉
no uz som spat-idem si uvarit Ovaltine(rozumej kava pre tehotne 😀 )-nahadzat veci do pracky a pustit sa do prekladu 😝 -taaak sa mi nechce,ale slubila som brachovi tak nic s tym nenarobim 😅

riana12
18. máj 2010

etus, tak nech ti preklad ide od ruky 😉
ja cez obed chcem zbehnut do drogerky a a nejaku samponovu farbu kupit 🙂 mam doma tusim hnedu, ale ked mne to slabsie chyta a chcela by som nieco tmavsie 😅 tak idem posnorit 😀

etuska
18. máj 2010

Riana-a nechces nieco "pestrejsie"? 🙂
ja by som si na leto dala pokojne aj melir-len ked sa mi nechce ist ku kadernicke-ale uz by som mala-potom zasu nebude tak vela.

Akurat pucujem kuchynu a popritom trosku prekladam 😝

zuzanockamt
18. máj 2010

Ahojte 🙂
konecne mam zmenenu doktorku ... ale to boli riadne stresy rano, ked som si bola po kartu ... potom som sa v aute riadne vyrevala az mi bolo zle od zaludka a isla som sa zahlasit ku novej dokine ... hned mi spravila aj prehliadku, sestricka popcuvala maleho, pekne mu bilo srdce ... najskor sice len taky suchot bolo pocut, ale potom uz pekne srdiecko ... dokina mi zistila nejaky zapal, tak mi predpisala cipky a objednali ma na glukozu ... mam si ju vyzdvihnut v lekarni a vypit to mozem doma, takze ak mi aj bude zle, nevadi ... a potom do hodinky sa dostavim k dokine a zoberu mi krv ... a stale som na PN ... to sa mi uz potom ani neoplati ist do prace, kedze zmluva mi konci uz 30.6.

zuzanockamt
18. máj 2010

postupne vas idem docitat 😉

etuska
18. máj 2010

Zuzi-tak fajn ze si uz u novej dokiny 😉
...a co ta stara "ganila"?-alebo preco stresy?
No ja mam stale problemy s tou Bartholiniho zlazou 😝 -ale vraj mi nedaju nic-mozno ATB pocas porodu a budu sledovat babatko. No a rozhodla som sa,ze si celu zlazu dam vybrat-akurat to musim prekonzultovat s nejakym odbornikom-radila mi to aj jedna gynekologicka na istom mamickovskom fore-len este netusim ako,kedy a kde to vyriesim 😝

Idem si dat zmrzlinku-vyskusam ci funguje na tu zahu 🙂

zuzanockamt
18. máj 2010

erika ... mala blbe reci, vysla som z toho nakoniec ako debil ... ale uz kaslem na nu

etuska
18. máj 2010

veru Zuzi-kaslat na nu 😝
ved ak by bola dobra lekarka -tak by si vypocula aj druhu stranu-nielen mlela svoje a potom sa cuduje ak nespokojna pacientka odide 😝
....a co akoze sa jej nepacilo?asi by mala popremyslat o svojom pristupe 😝

zuzanockamt
18. máj 2010

ona si myslela, ze ja som od nej odisla kvoli PN, ze ma nechcela ostat doma ... tak mi povedala, ze len za to, ze sa mi nechce cestovat, tak na PN byt nemusim, ze som mlada a zdrava ... a ked som jej povedala, ze naozaj nevladzem byt v tej praci a stresovat sa, tak sa len spytala: "Ale v 20-tom tyzdni?" .... no krava ... som sa citila ako nejaka leniva hypochondricka koza, co si vymysla 😝 ... ved do roboty ani nezajdem kvoli mechuru a budem z kazdej vyucovacej hodiny aspon raz odbiehat na WC-ko ... to uz by ako vyzeralo

riana12
18. máj 2010

Zuzi, tak-tak... kasli na nu a uz na to nemysli, ze si vobec nejake stresy mala rano... 😉 a pekne si na PN oddychni... ked sa Jurko narodi, tak uz tolko kludu mat nebudes 😅

etus, no vzdy rozmyslam o niecom, ale skoncim len pri zafarbeni si vlasov samponom... trvacnu si nedavam sama, to mi musi mama a tu stale nechcem otravovat... a kadernicky sa bojim ako cert kriza 😝

etuska
18. máj 2010

Riana 😀 -ale ved dobra kadernicka je na nezaplatenie 🙂

Zuzi-fakt-kasli na nu,ty najlepsie predsa vies ako sa citis a co zvladnes 😝

Konecne mam preklad hotovy 🙂 Este napisat jednu ziadost a mam vybavovacky z krku 😝
Kuchyna upratana-MM sa zobudil-tak hadam ostane aj po jeho najazde v povodnom stave 😠 😝 -a idem mrknut ci doprala pracka-no a do prkynka-este ani obed sme nestihli uvarit a uz treba ist pomaly pre Misku do skoly 😝
jaaaj-ale ten cas leti.
tak pekny den baby-nakuknem vecer ci ste tu 😀

zuzanockamt
18. máj 2010

erika ... ty si teda sikovnica 🙂
ja este zavolam do skoly, aby vedeli co a ako a idem kuknut na nete nejaku robotu pre MM a poposielat ziadosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre