Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
18. máj 2010

etus, ale ja sa bojim, ze mi tie vlasy urobi tak, ze sa sama seba zlaknem... 😅
a najprv by som si musela nejaku fajn kadernicku najst... 😅

etuska
18. máj 2010

Riana-ved paviel Rochnyak-nie? 😀
ja chodim doma stale k tej istej pani a na 99% som stale spokojna-len tu akosi svoje vlasky zenadbavam 😝
...a tiez neviem,ci si dat naspat hnedu farbu,melir,alebo ostat takato "ryšavka".... 😀

No mam vybrate kurča-tak idem varit 😀

riana12
18. máj 2010

etus, no iste... a minut celu vyplatu na Palinka 😝 😀

zuzanockamt
18. máj 2010

riana ... a teraz ta kto strihal? ... ved si bola u kadernicky, nie?

riana12
18. máj 2010

Zuzi, mama ma strihala 😉

zuzanockamt
18. máj 2010

tak to mas sikovnicu maminu, ked to vie ... ja viem ostrihat len chlapa a aj to len strojcekom 😀

etuska
18. máj 2010

Zuzi-si mi pripomenula,ze som nestihla dostrihat MM 😅
ake mate plany na vecer? 😅
ja idem este napisat s Miskou domace a dat ju spat-jaaaj a este zavesit jednu varku pradla 😅

zuzanockamt
18. máj 2010

ja kukam serial a potom pomaly do postele
erika ... MM sa striha sam 🙂

etuska
18. máj 2010

Zuzi-aj moj 😀 -len vzadu a boky mu vacsinou este dokoncujem-kedze ich chce mat kratsie 😅

zuzanockamt
18. máj 2010

tak MM s tym problem nema, kedze ma vsade rovnaku dlzku ... 0 mm 😀

etuska
18. máj 2010

Zuzi 😀 😀 😀 -tak na takom ucese sa ani vela pokazit neda 😀

etuska
18. máj 2010

inac cele popoludnie,aj teraz vecer mi tvrdne brusko-no ja som fakt zvedava kedy to na mna pride,lebo uz len 9dni do predpokladaneho terminu 😝

etuska
18. máj 2010

Jeeej-a citam na FB ze uz citis pohyby 😵 😵 😵 -sranda ze?

zuzanockamt
18. máj 2010

erika ... hej, dnes poobede sa zacal hybat konecne tak normalne, ze som to aj citila ... teraz ale asi zase chrni, lebo je tam ticho 😀 ... sestricka ho dnes nemohla najst, ked hladala srdce ... stale len taky suchot, potom trochu bilo ... ale nakoniec pekne nasla a bilo o 106 🙂

etuska
18. máj 2010

😀 uz to bude len lepsie 😅

zuzanockamt
18. máj 2010

no som to zariekla ... uz sa to prebralo 😀 ... a paci sa mu moj mechur 😝 ... ale je to sranda 😀

etuska
18. máj 2010

😀
niekde som citala,ze ked ma zena pocit,ze babo sa malo hybe-treba urobit testik-dat si zmrzku,alebo vypit nieco studene 😅

zuzanockamt
18. máj 2010

ja som si dala len obycajnu vodu teraz

etuska
18. máj 2010

asi si ho betara prebudila 😅

riana12
19. máj 2010

ahojte 🙂
no Zuzi, vidis, uz maly kopka 😵
etus, dneska sa ako citis? 🙂

a ja mam od vcera vecera o troska tmavsie vlasy 🙂

etuska
19. máj 2010

bre ranko 😵
Riana-tak hod foto na MK,alebo FB 😉
Som nejaka unavena,lebo som sa v noci budila na tvrdnutie bruska,ale inac OK.Bola som zaviest Misku v skole,MM spi,ja ranajkujem 😅 a chystam sa co-to upratat a navarit.Myslela som ze ostane masko aj na dnes -ale "houby" 😝 -no Miske este trochu ostalo-tak mozno len uvarim polievku ,lebo sa mi cnechce stat pri peci 😝

etuska
19. máj 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/zive-mor...

tak z tohto by bola Miska nadsena-zboznuje Ariel-malu morsku vilu 😅

riana12
19. máj 2010

etus, no ak bude cas, tak nejaku foto skusim spotvorit 😀 😅
ja som sa dneska od rana tesila, ze si dam este francuzske zemiaky, vcera vecer sme ich mali, ale len trocha sme zjedli... mama sa pytala, ze co dneska by mohla navarit a ja, ze ved francuzske... hmm, tato si polku plechu (a to bol velky plech) zobral do roboty... doma ostalo ledva pre jedneho 😠 ☹ 🙄

etuska
19. máj 2010

Riana-to potesi..... 😀 😠

zuzanockamt
19. máj 2010

Ahojte 🙂
ja som bola pred chvilou vonku, mam prechadzky od 10-12 ... zvladla som taku slabu hodinku vonku a mam dost, normalne nevladzem, som ledva fucala ... kupila som si 2 nocne kosele do nemocky a krpatemu vlhcene obrusky ... este mi treba podprdu a nejake papuce, zupan si vezmem asi ten co mam doma ... na tie 4 dni to postaci ... a este som si kupila jedny super teplaky cierne 🙂
teraz si musim trosku oddychnut a potom asi upracem kuchynu a nachystam nieco na obed ... kym sa MM vrati, tak mam este casu

riana12
19. máj 2010

Zuzi, tak aspon nejaku vychadzku mas, nemusis byt cely den zavreta doma... 🙂
etus, no jo, "potesi to"... najma, ked taketo stvara stale 😖 😠

zuzanockamt
19. máj 2010

riana ... mam este vychadzky aj poobede od 14 do 17, ale dnes este prsi, tak nepojdem, aj tak MM nie je doma ... mozno zajtra

riana12
19. máj 2010

ahaaa, no tak to mas super 😵 myslela som, ze len tie dve hodky doobeda 😅 u nas nejak viac slniecko svieti... obcas sa schova... ale straaasne fuka 😝

etuska
19. máj 2010

Zuzi-tak fajn,ze nemusis trcat doma cely den.
Ja som dnes spravila len zeleninove rizoto so syrom a Miska ma cestoviny s maskom zo vcera,lebo ona rizoto nezje ani za nic 😝
Trochu som si zdriemla a teraz sa napchavam zltym melonom 😀
U nas je cely den pod mrakom,ale neprsi a dokonca sa oteplilo na takych 18C

zuzanockamt
19. máj 2010

toto som objednala za 1,50€
a este 2 ks teplakovych suprav a 4 tricka ... vsetko spolu len za 11,40€ ... ale ostatne pojde pre synovca a toto ak mu bude male si necham ja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre