• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
baby, no bolo to davnejsie, ale uz som pocula aj o takom, ze babe zacal porod len tym, ze ju zub rozbolel... brala ju hned do nemocky nejaka jej znama, doktorka, ale ani nestihli do nemocky dojst, male sa narodilo v aute... :confused:
20. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :confused: :confused: :confused:
20. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, no ze tak sa to stalo... vsetky podrobnosti si nepamatam... musela by som sa mamy spytat, ako sa dopatrali k tomu, ze bolavy zub = porod... ale myslim, ze mozno sa bolest zintenzivnovala a viac to bolelo, ked mala akoze kontrakciu...
20. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kočky nieco upratat,navarit...-nech nesedim cely den za PC,lebo z toho porodim... :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no popoludni to tu nejak utalo :sweat_smile:
ja uz ratam posledne minuty do odchodu... netusim preco, ale uz druhy den mi je od cca tretej poobede divne, stale ma mota a od zaludka mi je divne... zeby sa tak tlak menil? :confused:
20. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-mozno bude aj na SVK zmena pocasia :confused:
Nam sa tu zrazu oteplilo na 19 C-je sice zamracene,ale teplucko.
20. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nakoniec nesla robit nic MM spal po nocnej,tak som sla spat tiez-ta hodka-dve mi prospeli a hned som aj vyuzila to ze je MM doma
Brusko opat tvrdne-ale inac OK.
Prave varim zemiaky na kyslo(niekto to vola aj zemiakovy privarok)-mnam-uz sa tesim+ k tomu volske oko.MM chce aj klobasu-to ja zase nemusim.
20. máj 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
skusam novinku :grinning:
no mozno... alebo mam nizky tlak a takto mi to blbne :confused:
20. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ty co stvaras? :confused:
20. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
Zuzi, tak aj ty aby si videla :grinning: :wink:
20. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ja som ostala do zajtra vecera sama... mlady si potrebuje nieco vybavit, tak musel uz dnes domov...
ale strasne smutno mi ostalo :frowning2: a to som si predtym uz dlhsiu dobu myslela, ze mi az tak moc nebude chybat, ak nebudeme spolu len 1-2 dni... :unamused: hmm, preratala som sa :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
20. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ato je naco ten zavinac a nick ... ja som nejaka dementna :sweat_smile: :grinning:
20. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... to ked si kliknem na to odpovedz a mi to hned vyhodi jeho nick a potom sa mu to ukaze aj hore ako sprava Kto ma spomina ... dobre vymyslene, aspon nemusim citat vsetko a viem sa hned zorientovat ... ak som to spravne pochopila
20. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
presne tak :slight_smile: teraz sa v tom asi budem vyzivat :grinning: ale len dnes pripadne, ked budem chciet na nieco upozornit :sweat_smile:
woooow, napadlo ma, ze takto mozem upozornovat, ze v tej druhej teme je ticho... som ja hlavicka :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no vsimla som si, ze ta to bavi :grinning:
20. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no obcas ma nieco nove aj zaujme... ze mi potom az takto sisuje :grinning: :sweat_smile:
20. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to celkom dobry napad :slight_smile:
a mlady ti kedy pride?
20. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zajtra idem k nim domov po praci :slight_smile:
20. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz do zajtra nejako prezijes :wink:
idem ja porobit trosku poriadok a umyt sa a do postele, je mi nejako divne ... ale potom este kuknem, ci je tu nieco nove
20. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa idem supnut do vane... zdrzim sa, lebo ma nikto nebude v posteli cakat :grinning: :grinning: aj ked asi sa budem ponahlat, aby som si mohla aspon normalne pospat... dneska som prespala budiky a do roboty dosla o hodku neskor - vcera sme sa ulozili spat az niekedy po polnoci :sweat_smile:

tak zatial :wink:
20. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
este ste tu?
Ja som prave ulozila Misku spat :slight_smile:
20. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
tak to je celkom dobry vymysel :sweat_smile:
20. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, ja som sa uz vtedy cabrnala vo vani :grinning:
21. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ! Kde ste ?
Ja som sa trochu dnes ucila na poslednu skusku, ktoru mam v pondelok a potom dufam najdem nejaku pracu,ale ja v to verim :grinning: ,takze najdem ! Asi idem pokosit kym este neprsi, lebo mame pred domom hotovu dzunglu :angry: a krovinorez sa nam pokazil .... :cry:
riana tak ty uz mas veget od skoly ? :slight_smile: ...ja v pondelok ,teda ak spravim :grinning:
zuzanockamt- a Jurko je 100% isty ,myslim ci ma pipika :slight_smile: :confused: ?
ze by erika rodila ? ?
21. máj 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaira ... a ty co studujes? ... uz si aj hladala nieco ohladom prace? ... ja som pred statnicami uz mala aj ziadosti rozposlane a aj robotu istu :grinning:
no Jurko je isty nie na 100%, ale na 1000% ... veselo sa na sone pretrcal :grinning: ... 29.maja ideme zase na 3D/4D tak predpokladam, ze zase bude problem vidiet tvar, ale pipika nam veselo bude ukazovat :grinning:
21. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
Zaira-este tu strasim 2v 1 :slight_smile: -ale robim vsetko pre to,aby to uz dlho netrvalo :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erika :slight_smile: ... takze stale ste 2v1 :grinning: ... pozeram, ze uz si 40 tt :wink: ... mna dnes rano tak kopal maly, ze som ho citila aj ked som si dala ruku na brucho, ale potom asi citil tu ruku, tak prestal ... a hrozne ma bolel pravu bok rano, neviem z coho ... uz to preslo, aspon to nie je take intenzivne teda
21. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zuzi-podla MS mam termin az 6.6,ale tu v UK mi doki termin posunul na 28.5(takze oficialne dnes zaciname 39tt)-ale tu na MK mi uakzuje akoze uz zacina 40tt :sweat_smile:
21. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne babo prave skace v brusku jedna radost-bodaj by nie-bola som hladna a teraz si davam zemiaky na kyslo :grinning:
21. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok