Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
23. máj 2010

ahoj sisisi, vitaj a kludne sa pridaj 🙂
ja tu babatko nemam, necakam a zatial ani neplanujem... takze urcite tu najdes aj spriaznenu dusu, ked sa to tak da nazvat 😅

zaira, ked chces skomentovat nejaku fotku, tak klikni na nu v albume a malo by byt pod nou policko na vlozenie komentara... to tak v skratke, snad to nejak pomoze... a k fotu - to sa neda nastavit tak, ze vo verejnej teme mozes mat neviditelnu a v sukromnej si ju das... 😖
skoda, ze tu nie je taka moznost... 😒 a dobre by bolo, raz to tu Zuzka spomenula, ze spristupnit album len urcitym ludom...

sisisi
23. máj 2010

zaira on je k detickam straaaasne dobry a predtym mal priatelku, kt. dieta mala. on sa skor boji toho, ze strati slobodu alebo co... no chlap!ale myslim, ze ak pojdem na neho takticky tak sa to do tych dvoch rokov podari dat na spravnu mieru. dokonca minule sam od seba povedal, ze svoju hranicu z 33 stahuje na 29 🙂
a vy na nich idete ako ak sa smiem spytat?
riana a ty nemas aspon nejaku predstavu kedy mat babo?

etuska
23. máj 2010

@sisisi
ja som na mojho nesla nijako -babo prislo neplanovane a bolo 😀 -a to sme mali 24 a 25-takze tiez riadne ucha-ale my sme zase nie priliz spolocenske typy-takze sme ani nemali pocit ze o nieco prichadzame-skor naopak.Vela zalezi od povahy cloveka a od hodnot ktore vyznava 😉

etuska
23. máj 2010

Ideme sa kočky konecne naobedovat.Dnes mame akosi vsetko posunute 😝 MM uvaril kuraciu polievku a cestovinky a ja som spravila omacku-tak bude "kura na smotane s cestovinkami"-mnam 😝 😀

...a vcera na oslave sme jedli vyborne Tiramisu-tak asi vyskusam buduci tyzden,ak este budem 2v 1 😅
pekny zvysok dna 😵

sisisi
23. máj 2010

@etuska
nooo len pri nom to neplanovane babatko nikdy nepride, on je v tom taky pedant, ze ani jedna mrska neostane zakutrana tam kde by nemala 😝

zuzanockamt
23. máj 2010

erika ... mnam tiramisu by som si hned dala 🙂
sissi ... tak sa zatial vykasli na babo, ved mas aj tak este pred sebou skolu, aspon nebudes v strese

sisisi
23. máj 2010

@zuzanockamt
ved zatial aj kaslem 🙂 len nech nemusim dlho cakat! 26 by som chcela mat odrodene, ale ked to nebude, svet sa nezruti, radsej si pockam na cas, kedy to bude najlepsie!
a ty si nejako na svojho ,,tlacila,, ci ho to preslo same od seba?

zuzanockamt
23. máj 2010

sisisi ... ja som chcela mat dieta v 25-ke 😀 ... no na MM som tlacila, hadali sme sa okolo toho dost, aj som sa chcela rozist ... a potom som si povedala, ze kaslem na to, tak budem bez decka ... a on postupne zacal byt menej hystericky, co sa toho tyka a potom uz mu bolo jedno, ze nema kondom a ze mam plodne dni ... ale tak vies, ma uz 35 rokov, tak aj to mozno zavazilo

sisisi
23. máj 2010

a kolko to cele jeho rozhodovanie trvalo?vies my mame zatial len take teoreticke rozhovory, viem, ze je lepsie pockat.

zuzanockamt
23. máj 2010

no ako som uz pisala tie tri roky aj cosi urcite

sisisi
23. máj 2010

no tak parada, budem na to pripravena 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

tak to hej, len cim ma clovek viac rokov, tak to ide horsie cakat a byt trpezlivy 😖

sisisi
23. máj 2010

to mas pravdu, mne to niekedy ide raz dva a zamyslam sa naco sa s tym vlastne zaoberam, ale potom asi zaposobia hormony a uz planujem, vypocitavam, spekulujem 😀 a ide aj o to, ze s ex sme uz babatko ako tak planovali, chybalo dva tri mesiace, len ja som sa zalubila do druheho.. ale beriem to tak, ze co ma byt, stane sa. no ale viesssss, my baby!! 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

ja som tiez toho nazoru, ze co sa ma stat, to sa stane 🙂 😉
a co studujes? 😕

sisisi
23. máj 2010

na bc som mala odbor manazment podniku a teraz na ing agrarny obchod a marketing na SPU v NR. celkom ma to bavi, ale uz by som rada menila skolu za pracu. a ty pracujes alebo ako to je s tebou?

zuzanockamt
23. máj 2010

ja som teraz PN, ale inak uz pracujem cca 5 rokov 🙂 ... som ucitelka

anet111
23. máj 2010

Caute baby, ako sa tu mavate ? Uz som tu sto rokov nebola. Vidim, ze pribudli nove snazilky.
Zuzi, tak ako prebieha tehotenstvo ? Vidim, ze si PN, dufam, ze vsetko ok

zuzanockamt
23. máj 2010

ahoj anet 🙂 ... tak zatial je to OK, ked som doma, dufam, ze to aj tak ostane 🙂

etuska
23. máj 2010

wow-anet-ty si 21tt??? 😕 🙂 -blahozelam

etuska
23. máj 2010

juj baby-kde mate fotky? 😝 -pletiete sa mi ked vidim furt toho panacika 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

jeeej anet ... tak to som nepostrehla, ze aj ty mas tt 😀 😅 ... blahozelam 🙂

anet111
23. máj 2010

ani nevies, ako ti zavidim, ze mozes byt doma 🙂 , ja sa stale trapim v praci, preto sem ani nemam cas chodit, kazdy den pridem domov o pol siedmej vecer, kym sa najem, obriadim, tak je cas ist spat. Aj byvam dost unavena teraz, kiez by sa tu dala vybavit nejaka pn, ale to sa v UK nemoze stat 😒

zuzanockamt
23. máj 2010

erika ... mne adminky vymazali, tak nemam ziadnu

etuska
23. máj 2010

@anet111
Anat-ja som pracovala do 36tt-riadny zaberak-ale ja som stara zavislacka-po veceroch som aj tak bola na MK 😀

etuska
23. máj 2010

@zuzanockamt
tak hod nejaku novu 🙂

anet111
23. máj 2010

dakujem, hej strasne rychlo to ubieha, uz mam polovicu za sebou ani neviem ako 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

erika ... chcela som nejaku anonymnejsiu a ta mi nepresla ... tak musim volaco ine vyhrabat

anet111
23. máj 2010

ja som najprv nevedela ako sem dat fotku a teraz sa bojim, lebo segra ma nastrasila, ze tu bola nejaka podvodnicka, co kradla fotky, zuzi a preco ti vymazali foto ?

zuzanockamt
23. máj 2010

anet ... lebo som tam bola odfotena dost nejasne ... taka postava v prirode

anet111
23. máj 2010

dneska je strasne krasny den u nas, myslim, ze najteplejsi v roku, boli sme v parku, skoro som sa tam usmazila a chcela som ist na vecko (ako vzdy a vsade 🙂 ) a tam taka rada aspon na pol hodinu, tak som sa nevedela dockat domov, tazko to je niekedy s tym tehotenstvom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre