Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt aha ty mas tie veci od sestry, ze ? No pekne si si to zariadila, aj ja tajne dufam, ze budem mat veci po sestrinej malej, len to by som najprv musela mat dievcatko 😉

anet111
23. máj 2010

@etuska hej velmi, o tri tyzdne idem na 3D na SVK, takze dufam, ze sa ukaze. Lebo tu v nasej nemocke, maju taku blbu politiku, nechcu to hovorit

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet111 no ja som velmi rada, ze to takto vyslo, lebo neviem si predstavit vsetko kupovat ... a este aj chlapcek bude ako ma ona 🙂

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt super ti to vyslo, aj ti to sedi priblizne s rocnymi obdobiami ? Ved ta vybava je taka draha a nakoniec to to dieta ani nevyuzije, ved to vidim na segrinej malej, niektore veci mala oblecene mozno 3krat, hlavne tie do tych 6 mesiacov

zuzanockamt
23. máj 2010

anet ... ja idem na 3D/4D uz v sobotu ... ale my sme sa to dozvedeli uz v 19 tt na morfo sone

etuska
23. máj 2010

@anet111
vazne?
tu je to zase tak,ze to co uvidia na 20tt scane ti musia povedat-nic nesmu zatajit-teda si ani pohlavie babatka-ak sa pytas.No nam potvrdili chlapceka len na tom velkom scane v 20tt-takze este stale to beriem s rezervou i ked babbatko odvtedy volame Šimonko 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet vychadza to presne ... maly sa narodil minuly rok 10.9. a mne teraz podla sona vychadza termin 9.9. a podla PM 16.9. ... takze presne rok bude medzi nimi rozdiel ... sme sa s mamou smiali, ze bude stacit jednu tortu piect na narodky a len sviecku prihodime 😀

etuska
23. máj 2010

@anet111
no ja mam kopec veci od kamosky co ma 3 deticky,nieco som si doniesla po Miske zo SVK a nejake kusky som nakupila v charity shopoch za smiesne ceny-fakt len par kuskov mam novych

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt no to mas zachvilocku, je to sranda, krasne je to babatko vidiet, ako sa tam natahuje, ziva, ja sa uz tiez neviem dockat. A kopka ta ? Mne to moje vystrajalo v bruchu posledne tri dni a dneska skoro nic, normalne ma to znervoznuje, ze preco je ticho

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt 😀 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet111 mna moc nekope ... posledne dva dni skoro nic ... ale neberiem to nejako tragicky, lebo je asi lenivy ... predtym asi dva dni sa hybal dost casto, ale to bolo len take mrvenie ... len raz rano bol dost divy a to som citila, ze sa hybe aj ked som si ruku na brucho polozila

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt no aj mne vcera rano, prava strana sa mi uplne vyduvala, tak som sa tesila a dneska nic, ale mozno to je normalne, ze to este necitime tak pravidelne, tak si ma trosku upokojila

sisisi
23. máj 2010

@anet111
a ty si si to zariadila po svojom??? 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
23. máj 2010

@anet111
mne radila midwife si dat zmrzku-ze potom sa urcite babo rozhybe 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet111 tak ja zatial takto vizualne nic nepozorujem ... mne sa zacal hybat az v 23 tt, dovtedy nic ... uz som sa bala, ze som nejaka divna 😅 ... ale co mi sestra hovorila, tak ona mala krpca tiez leniveho ... raz na poradni, ked bola, tak sestricka mu nemohla ani srdce najst a uz ju chceli posielat na sono, ci vobec zije a na kazdom sone len spal, aj doktorom sa to zdalo divne ... a teraz je maly divy 😀 ... nas sa na poslednom sone hybal dost a aj srdce mu sestricka nasla, ked som bola na poradni, sice tiez dlhsie hladala 😅

anet111
23. máj 2010

@sisisi aaale, moj si daval pozor ako besny, hlavne ked som zacala hovorit o dietati, tak som s tym prestala, nacasovala som si veci, no a nehodicka sa prihodila 😀 ale ver mi moje dieta bolo fakt vymodlene, uz som myslela, ze sa to nikdy nestane a v januari ani nevieme ako a kedy a stalo sa 😀 no a teraz sa uz tesi aj on

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet111 takze ty si si takto zariadila veci 😀 ... ja som tento sposob akoze nehoda nechcela, nevedela by som sa z neho tesit ... ja som radsej pockala, kym MM sam pride na to, ze to chce aj on

anet111
23. máj 2010

no moje sa zacalo asi pred tyzdnom, potom to trosku zosilnelo,dneska ma asi spaci den,zmrzku si nemozem dat, lebo uz som mala bananovu palacinku s cokoladou a snickers, to uz mam kalorii azaz. Idem si dat pohar studenej vody, co to spravi

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt no to ja by som dovtedy uz bola v prechode 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

mozno po tej vode sa rozhybe ... ale ja ho zase nejako extra nepozorujem, nech sa hybe ako uzna za vhodne 😀

etuska
23. máj 2010

@zuzanockamt
hmm-tak my sme nad tym nejako nepremyslali-boli sme spolu cca 8-9 rokov ked som otehotnela,takze bol sice aj prvotny šok,ale aj radost a teraz ak by som vratila cas spat,tak by som ani nic nemenila 🙂 Máme nadhernu dcerku a dalsie babatko na ceste 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

@anet111 ale nebola...dockala by si sa aj tak 😉

sisisi
23. máj 2010

@anet111
a ako sa ti ta nehodicka prihodila???hm... nejaky patent nedas??? 😎 nie ze by som ho chcela klamat, mozno do buducna, ked prejde trpezlivost :D

etuska
23. máj 2010

@zuzanockamt
nammidwife vravela ze musiem citit 10pohybov za 12hodin,niekde som citala ze za 24hod 😕 ja priebezne do bruska "stuchnem" ak sa mi zda ze nic 😀

etuska
23. máj 2010

@sisisi
no-aby si nebola nemilo prekvapena...-lebo su aj taki chlapi-ktori z toho dostanu "šok" a daju sa na ustup 😔

anet111
23. máj 2010

@etuska a moze sa to stuchat ?

zuzanockamt
23. máj 2010

ja som chcela dieta v takej situacii, aby som si bola ista, ze aj MM ho chce aspon trosku tak ako ja a aby to nebol pre neho sok a hlavne, aby nemal pocit, ze som to na neho nejako naraficila ... a podarilo sa to tak ako som chcela ... aj ked som uz vtedy neverila, ze budem vobec niekedy tehu .. a MM mi v ten vecer hned povedal, ze tak teraz si urcite tehotna ... takze ked videl // na teste ani nevyzeral byt v soku 😀

etuska
23. máj 2010

@anet111
len tak jemne pohybem bruskom 😅

anet111
23. máj 2010

@sisisi neviem ako sa mi prihodila, nejako po novom roku sa to muselo stat, ja som nic nebrala, on to vedel, len mi skratka neodolal 😀

zuzanockamt
23. máj 2010

tak ja do neho nestucham ... a 10 pohybov teda do 12 hod necitim

etuska
23. máj 2010

@zuzanockamt
moj MM bol prekvapeny v obidvoch pripadoch-ale to prekvapko coskoro vystriedala radost-aspon som mala z toho taky pocit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre