Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
24. máj 2010

@riana12
parada-hmmm-vediet tak malovat..... 🙂
@zuzanockamt
ja som prave doranajkovala a idem trochu upratat-obedik amme od vcera 🙂

sisisi
24. máj 2010

@anet111 lenze ja mam vzdy pri sebe nejaku tehotnu a ktora tehotna uz neni, tak ma mimco. niekedy to je tak, ze jedna tehotna, druha v kocari, tretia za ruku a ja 😀

zuzanockamt
24. máj 2010

@sisisi teraz sa naozaj s tehulkami roztrhlo vrece ... na kazdom kroku nejaku stretnem

riana12
24. máj 2010

@zuzanockamt ten to dostal tiez mailom 😀 🙂

zuzanockamt
24. máj 2010

@riana12 aha, takze tiez len preposiela 😀

riana12
24. máj 2010

tak ale zase pravda, ze by nepreposlal len tak hocico 🙂 a ma ak slusne zdroje, ktore mu tie maily vselijake posielaju 😀 😀

sisisi
25. máj 2010

@zuzanockamt veru veru, vsade ich je jak smeti 🙂 aj teraz mi kamaratka pisala, ze jej byvaly sa ide zenit presne rok po rozchode, caka babatko.

zaira1407
25. máj 2010

Ahojte. Kde ste všetky ? Ja som prave doumyvala riad, predtym som varila a teraz mam trochu volno v zahrade je aj tak mokro lebo zase a znova pršalo 😠 ...uz ma to vazne nebavi toto pocasie ....
erika je uz v nemocke ? co myslite ? simonko uz je na svete ??? 😅 😕 🙂

etuska
25. máj 2010

@zaira1407
ja som ste pekne krasne doma-kam by som sla takto "bez rozlucky"? 😀 😀 😀
Termin az v piatok,podla MS dokonca az 6.6-tak si len pekne vegetim doma 😀
Dnes som takmer cely den na nohach-tak hadam sa babatku zachce... 😀

zuzanockamt
25. máj 2010

Ahojte 🙂
mne konecne skoncil babysitting 😝 , esteze je MM doma cely de, lebo inak by ma asi na obed uz odvalilo 😅

etuska
25. máj 2010

@zuzanockamt
Zuzi-zvykaj si 😉 😝 😀

zuzanockamt
25. máj 2010

@etuska erika ... ja fakt obdivuje po dnesku a vcerajsku vsetky tehotne maminy s dietatkom doma ... ja by som to asi nezvladla ... preto ja len jedno a dost 😀
maly sa ma pyta, ze ako sa ma trabancek v postielke ... a ja na neho kukam, ze co chce a az ked mi ukazal na brucho, ze ved trabancek, co dnuka spinka 😀 ... to akoze bratranceka myslel 😀

riana12
25. máj 2010

Zuzi, no maly musel byt podareny s tym trabancekom 😵
ale apson si si to vyskusala a mas nejaku tu skusenost 🙂

zuzanockamt
25. máj 2010

riana ... ja mam uz skusenosti dost 😀

zuzanockamt
25. máj 2010

@riana12 este viac bol podareny, ked mi povypluval rozute jablko na koberec 😠 ... potom to zbieral do papierovej vreckovky 😀

riana12
25. máj 2010

Zuzi - skusenost tehu + mensie deculko 🙂 ale treba mu uznat, ze a snazil upratat po sebe 😉

zuzanockamt
25. máj 2010

riana ... ked som na neho zrukla, tak sa uz musel snazit 😀

riana12
25. máj 2010

no ty takto nanho? 😀

etuska
25. máj 2010

@riana12
ved treba posobit aj vychovne,no nie? 😀
Zuzi-tak uz teraz chapes-preco mame druhe az po dlhsej dobe 😀 😀 😀 (hoci to nebol povodny zamer)-ale ja si tiez neviem predstavit byt tehu+mat doma batola 😝 -hoci MM vravi,ze treba rychlo zamiesit aj na tretie 😀 😀 😀

etuska
25. máj 2010

Miška prave dohrala s babkou "obesenca" cez Skype-ideme este dokoncit "homework" a dam ju spinkat 😅

zuzanockamt
25. máj 2010

@etuska .... tak ja ani po dlhsej dobe nechcem 😀

etuska
25. máj 2010

@zuzanockamt
nikdy nehovor nikdy..... 😉
moja svokra aj babka boli jedinacikovia a teda obe tvrdili ze nic moc..... 😕
ono je to tazke najma vtedy ked uz su rodicia stari a treba sa postarat-potom je clovek na to sam 😔 -ale zase kazdy vie kolko zvladne....

ja osobne som jedinacika nikdy nechcela-aspon teda tie 2 deticky-hoci nas sen su 3 🙂

zuzanockamt
25. máj 2010

@etuska ... no ja viem, ze jedinacik je o nicom, ale do buducnosti to nevidim velmi ruzovo, tak budeme radi, ze aj to jedno nejako zvladneme

etuska
25. máj 2010

@zuzanockamt

...dalsie sa popri nom zvezie 😀

etuska
25. máj 2010

@etuska
a pokial nema clovek velky vekovy rozdiel,tak aj co-to usetri-Ja som si myslela ze Šimonko bude z dvojiciek-to by som este brala-ale teda po roku,dvoch dalsie babo si neviem predstavit 😝 -uz teda nam ostava len to adoptivne-comu sa ja teda vobec nebranim 😀 😅

etuska
25. máj 2010

@zuzanockamt
no zase som odpovedala sama sebe 🙂 -to asi tehotenska demencia ci co 😀 😀 😀

etuska
25. máj 2010

kočky-idem dopisat s Miskou tie ulohy este a dat ju spat,ale vecer tu este urcite budem zavislacit ako sa poznam 😀

zuzanockamt
25. máj 2010

erika ... ale keby islo len o take normalne financie, tak to ano, ale kedze nam treba zohnat byt, tak to nepojde a v jednoizbaku s dvomi detmi, to uz by bol iny ulet 😀

etuska
25. máj 2010

@zuzanockamt
dobrych ludi sa vsade vela zmesti 😀 😀 😀
..ale rozumiem Zuzi-my sme presne preto nechceli druhe kym sme byvali u nasich.Teraz sme sice len v podnajme-ale miesta habadej aj na 3 deti 🙂

nakuknem neskor 😵

riana12
25. máj 2010

@etuska no ja nevravim, ze nema posobit vychovne... praveze naopak, treba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre