Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
25. máj 2010

ja do prenajmu nechcem, lebo su to zbytocne vyhodene peniaze ... ine je to samozrejme, v zahranici

bubbles
25. máj 2010

neviem do akej temy by som to mala napisat, mozno mi poradite...
co je to vlastne tvrdnutie brucha? viem, ze to pisu väcsinou tehotne, ale ja mam niekedy take pocity... a isto nie som tehotna, mam prave kramy - je to akoby som mala svalovku, taka bolest, ale sedim doma, ucim sa, nikde nelietam, nic nenamaham... napriek tomu sa nemozem skrutit do polohy ako zvycajne, mam to tam strasne napnute, mierne bolave... dakujem

zuzanockamt
25. máj 2010

bub ... tvrdnutie to urcite nebude 😉 ... vtedy mas brucho ako skala tvrde a neboli to, len je to neprijemne

bubbles
25. máj 2010

je mi jasne, ze to nebude to iste, ja len ci nemate niekto skusenosti... ked mam niekedy tampon uz plny, tak mam take pocity... ale teraz ho nemam, tieto kramy som ho vobec nemala... a väcsinou to aj za den prejde, len teraz sa to stupnuje, hlava ma boli...

riana12
26. máj 2010

@bubbles, ja mam obcas pocas MS nieco podobne... asi je to kvoli tomu, ze sa zvykne telo vtedy naliat vodou, niektore miesta zvyknu opuchnut...

babulky, mrknite toto:
http://www.star28.net/snow.html
do policka napisete svoje meno a nieco mile sa vam ukaze 😉

zuzanockamt
26. máj 2010

@riana12 ... jej ten tucniak bol mily 🙂

riana12
26. máj 2010

Zuzi, to mam zase od toho mojho kolegu 😀

zuzanockamt
26. máj 2010

😀 ... no pekne

riana12
26. máj 2010

Zuzi, no ja nemam take spolahlive zdroje 😝 😀

etuska
26. máj 2010

@riana12
podarene 😀 😀 😀

etuska
26. máj 2010

bre ranko som zabudla napisat 😀
prave som odviezla Misku do skoly a o 11tej idem do nemocky na kontrolu-tak som zvedava ci mi povedia nieco nove-len pevne verim,ze ma neobjednaju na vyvolavacku 😝

riana12
26. máj 2010

@etuska, preco myslis, ze na vyvolavacku? ved este ani TP nemas... 😕

etuska
26. máj 2010

@riana12
to nie-termin mam v piatok,ale toto je moja posledna kontrola pred terminom-tak mi urcite daju "appointment" kedy prist ak by sa ani po termine nic nedialo-najma preto,ze babo uz bude mat urcite cca 4kg a oni neradi nechavaju taketo velke babatka prenasat,lebo uz je tam malo plodovej vody.Ale mam kamoska ktore nechali ako kinderka este 2tyzdne po termine.Ja budem sice radsej robit vsetko mozne,len aby mi ten porod nemuseli vyvolavat-teda aspon nie manualne ako minule 😝 😝 😝

riana12
26. máj 2010

etus, no nech radsej pockaju do isteho terminu... nech este drobcovi daju cas 🙂

etuska
26. máj 2010

@riana12
no tu v UK je vacsia sanca ze nechaju 😅 -som zvedava ci mi budu robit Usg.Na SVK robia v takomto vysokom stadiu tehu prietoky-ale ci aj tu netusim...asi skor nie 😒

etuska
26. máj 2010

Otázka: Ako prebieha vyšetrenie "prietoky"?
Odpovede

Názor odborníka babywebe:
Vyšetrenie prietokov je ultrazvukové vyšetrenie, kedy sa hodnotí tok krvi v niektorých vybraných cievach, najčastejšie v pupočníku a v mozgu. Podľa prietokových parametrov je možné hodnotiť stav plodu.

MUDr. Peter Krajkovič

riana12
26. máj 2010

etus, no uvidis teda, co prinesie kontrola...

etuska
26. máj 2010

@riana12
veru-idem hodit sprchu a pre istotu mrknut ci mam vsetko v taske.
Mrknem neskor 😉
pekny den 😵

riana12
26. máj 2010

@etuska, tak sa drzte 😉

tu sa nam uz pomaly schyluje k obedu - mam vyhliadnuteho lososika, opekane zemiaky a mrkvovy salat... povodna kombinacia je ina, ale ja si to dam takto 🙂

etuska
26. máj 2010

@riana12
mnaaaam 😝
hmm-asi si este nieco dam-ktovie ako dlho tam budem cakat 😝

etuska
26. máj 2010

tak zatial pa 😉

riana12
26. máj 2010

no uz som na ten obedik cela nazhavena... po dlhej dobe ma potesilo, ze som si nieco nasla 😀

tak sa drz a zatial pa 😉

sisisi
26. máj 2010

baby... mne asi sibe!!! ja mam taku tuzbu po babatku a viem, ze je to v nedohladne ☹

sisisi
26. máj 2010

a inak ako sa mate?celkom som na to zabudla, len som sa potrebovala rychlo niekomu vyspovedat 😀 ja sa celkom nudim, aj ked by som mala co upratovat, ale nooo 😉

riana12
26. máj 2010

@sisisi no skus sa ponuknut niekomu na strazenie, o kom vies, ze ma hoodne neposlusne deculko a mozno ta to nacas prejde 😅 😅 (ale ber toto len ako odlahcenie situacie 😉)

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi neboj to ta casom prejde a potom to zase pride 😀
mna dnes priserne boli hlava a dutiny a citim aj hrdlo a klby na rukach ... no a hlavne, ze nikam dokopy nechodim a este aj ochoriem ... periem uz druhu pracku, umyla som riad a o druhej pojdeme s MM kupit nejaku zeleninu a ovocie, lebo zasoby uz dochadzaju

zuzanockamt
26. máj 2010

@riana12 to je dobra rada 😀 ja mam teraz po dvoch dnoch dost, ale co uz ja teraz 😀 😅 ...ale nie, robim si srandu ... moje dieta bude uuuuplne ine 😀

riana12
26. máj 2010

@sisisi a neboj, tiez som niekedy na tom, ze by som chcela vsetko hned, najma to babatko, ale potom si uvedomim, ze s priatelom sme kratko, nemame ani na com "stavat" (zazemie ziadne)... obcas si tuto na konikovi precitam nejaku temu o neposlusnych detickach a hned som kludnejsia 😀 😉

zuzanockamt
26. máj 2010

@riana12 ani my nemame na co stavat 😀 ... ale jasne, ze ty si to inak myslela 😉

riana12
26. máj 2010

Zuzi 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre