Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

@riana12 ... jasne, ze nahodim 🙂 ... len maly bude musiet spolupracovat a nie si zase schovavat tvar ... uvidime ako bude natoceny, ale doki si uz nejako poradi, aby boli aspon nejake fotky

riana12
28. máj 2010

Zuzi, musis malemu urobit pred UZV nejake ponaucenie, nech poslucha 😀 😅

zuzanockamt
28. máj 2010

no on si podla mna uz teraz robi co chce ... vobec neposlucha, ved mu vravim, ze nech sa aj viac hybe, nech viem, ze je ok a on nic ... MM vravi, ze mam byt spokojna, ze ked sa narodi, tak bude aspon kludny, len ja sa bojim, ze to bude potom naopak ... teraz oddychuje a potom zacne vycinat 😅

riana12
28. máj 2010

maly potvornik to je tusim 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

no to asi ano 😀

riana12
28. máj 2010

neboj, ved hned, ako sa maly narodi, mozno ho doki hned aj po ritke vyplieska... to bude mat za to, ze v brusku neposluchal 😅

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt tak sa tesim na fotocky, alebo je maly hanblivec a ukaze sa az pri narodeni 🙂 inak dnes priatelovi prvykrat v zivote uslo 😎 😎 😎 povedal ze jeden strek isto, mozno aj dva. ale co z toho, ked som 7DC a ovulku mam tak 12DC.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi my s MM sme uz maleho videli a mame aj foto, takze nevadi, ak sa teraz neukaze 😉

zuzanockamt
28. máj 2010

a toto su moje dnesne ulovky z nakupov ... kupila som bodycka pre maleho a aj pre sestrinho malucha 🙂

etuska
28. máj 2010

@zuzanockamt
jej Zuzi-krasne kusky 🙂

zuzanockamt
28. máj 2010

@etuska dakujem 🙂 ... to posledne co vyzera ako ruzove, tak to je cervene 😉

etuska
28. máj 2010

@zuzanockamt
akurat som sa chcela opytat 😵
ja idem este makat-lebo by som v noci rada rodila 😀 -hadam aj maly bude mat rovnaky nazor 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

@etuska az teraz som si vsimla, ze to vyzera tak nejako do ruzova, tak aby ste si nemysleli, ze som nejaka mimo 😀
no tak snad sa maly rozhodne tak ako ty a pojdete 😅

riana12
28. máj 2010

no tak som konecne v klude doma... tie kvapky, co som uz dneska v druhej teme spominala, tie som nekupila, tak som sa nakoniec vrhla do Femi kvapiek... celkom ma potesilo, ked som si v letaciku precitala, ze to je aj na zmiernenie menstruacnych bolesti 😵

sisisi
28. máj 2010

@riana12 a mozem sa spytat naco ich uzivas?ci predpriprava??? 🙂
@zuzanockamt krasne si nakupila, verim, ze niekedy sa tym malickym vecickam neda odolat!

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi tak synovcovi sa zide, lebo teraz sa uz viac zaspini ako ked bol malinky a pre nasho tiez chcem zopar kuskov, aby aj odo mna nieco mal ... lebo doteraz som nic nekupila 😅

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt babky, kamosky nakupia habadej a este co bude podedeneeee, ajajaaaj.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi ved ja uz mam vsetko nakupene = podedene po sestre, tak preto som chcela aj ja cosi kupit 😉

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt a meno je po tatinovi?

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi ale kdeze 😀 😀 😀 ... obidvom sa nam nepaci, ked sa davaju mena po rodicoch ... s tym by som nikdy nesuhlasila

riana12
28. máj 2010

@sisisi kvapky som si teraz kupila, ze ich skusim kvoli bolestivej MS... teraz mi aj dost blbne cyklus, tak by bolo fajn, ked by to pomohlo aj na to 🙂

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt ale pekne ste vybrali, slovenske 🙂 mne sa paci oliver, kristian, maxim a teraz, ked si s priatelom robime srandicky o buducnosti volame malicke timko

@riana12 tak hadam pomozu, nech sa das dokopy do snazenia

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi ja by som MM na nejake zahranicne alebo prilis originalne nenahovorila, takze ten vyber bol dost zuzeny 😀 😅

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt no tak tie co sa pacia mne, su este dost ,,tradicne,, niektori rodicia naozaj menami svoje deti trestaju hned od narodenia, ak mamina pozera moc telenoviel, alebo podobne.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi tak MM by nepredychal ani tie, co si ty uviedla 😀

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt no v konecnom dosledku, nemala si velku dilemu a jurko je pekne meno.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi no mali sme len dve moznosti bud jurko alebo maros 🙂

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt jurko 🙂 a preco je MM taky priebercivy, ved je este vela peknych slovenskych mien.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi no neviem, ani mne sa nejako muzske mena nepacia, s dievcenskymi by taky problem nebol 😅

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt ake ste mali dievcenske???ja mam praveze s nimi vacsi problem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre