Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
30. máj 2010

@etuska
no tak to je jasne 🙂 ... ja som mala tu druhu slabsiu ... a aj ked som robila po termine MS asi 2 dni, tak stale bola ta druha slabsia, ale potom som uz netestovala ... som spravila dokopy 4 testy, aby som si bola ista 😀

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
ja som robila len 1 a kedze tyzden MS neprisla co sa mi nikdy nestalo,tak som sa objednala k dokimu

zuzanockamt
30. máj 2010

@etuska
tak ja som v tomto psycho, lebo som nemohla uverit, ze je to konecne pravda ... a uverim tak celkom asi az pri porode ... to uz budem aj riadne citit 😀

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
heh-tak to hej 😀
ja sa chystam akurat na tu vanilkovu zmrzku teraz 😀 -mozno co-to pozehlim a pojdem do vane.Ved dnes som sa uz tooolko nachodila,ze by sa to pomaly mohlo spustit 😝

zuzanockamt
30. máj 2010

@etuska
aj ja sa chystam do vane a konecne do postele, ale ani sa mi nechce spat, ked si pomyslim, ze stale musim smrkat a mam zapchaty noc ... neznasam nadchu 😠

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
ja som spala poobede asi 2 hodky tak sa mi tiez nechce-urcite nezaspim pred polnocou.Skus si dat do izby hrniec s horucou vodou a do toho kvapni eukalypt. olej,alebo len nasyp sol,prip. tam hod harmancek. caj-Miske to vacsinou pomaha na uvolnenie dutim

zaira1407
31. máj 2010

Ahojte žienky 🙂
Už som po ...teste - negatívny jedna palička 😖 čo toto je ??? Zajtra alebo pozajtra spravim pre istotu druhy a v piatok idem k dokimu ...asi mam zapal ...no treba to dat do poriadku ....idem oznamit MM "novinku " .
už by boli asi // keby som bola tehu nie ? bol to inak test pepino HCG 20mllU/ml , že mozno spravit 2-3 dni pred menštruaciou ...hmm a davala som si cerstvy ranny moč 😕 ako vzorku 🙂

kuknem vas este neskor idem pracovat pa pa

riana12
31. máj 2010

@zaira1407 aj ked tehu nie si, MS sa moze posunut - napriklad sa zi omeska ovulacia alebo ti vynecha a potom ti moze MS meskat... nemusis mat nutne zapal... treba brat do uvahy aj taketo drobnosti... ale pre klud skoc kludne v piatok dokimu, dovtedy nepride 😉

zaira1407
31. máj 2010

juj no ano uz som rozmylsala - ved aj ta preventivka .inak ma nejako bolia vajecniky ci co ma to tam boli 😝 ale ved necham to na doktora ...
@riana -dakujem 😉

riana12
31. máj 2010

@zaira1407 😉

zuzanockamt
31. máj 2010

@zaira1407 no po takom dlhom meskani by ti uz asi ukazal //, kebyze si tehu, ale tak mozno si mala posunutu ovu ... tazko povedat, uvidis, co povie doki

etuska
31. máj 2010

@zaira1407
drzim palce,nech je vsetko OK

riana12
31. máj 2010

@zaira1407
teraz necitaj, nech sa neplasis 😉

@zuzanockamt
zober si napr., ze baba mava 30-dnovy cyklus, ovu napr. cca 16DC... lenze nieco sa stane, ovu sa jej posunie napr. o 10 dni, vtedy ma este sex, ale uz berie, ze je v neplodnom obdobi, takze caka MS v termine... vajicko sa oplodni, MS v normalnom termine nepride, ved este len prebieha LF a vajicko sa zacina uhniezdovat... testuje tyzden po zmeskanej MS, ale este nie je dostatocna hladina HCG, tak jej ani test neukaze nic...
takze nemusi byt zakonite jasny vysledok tehu testu aj po takomto dlhom meskani...

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12
ved jasne, zalezi vzdy aky je cyklus, ak byva nepravidelna ovu, tak sa netreba na to spoliehat

riana12
31. máj 2010

no jo... len treba vzdy brat do uvahy viacero veci, aby sa zbytocne kvoli niecomu nepanikarilo, skocit dokimu, nech sa na to pozrie a tak...

ale aj so mnou sa nieco zas deje 😠 uz tyzden mam priesvitny hlien, skoda, ze som dnes rano nestihla teplotu zmerat, ale isto by bola este nizka... v piatok som naruzovo spinila, som sa lakala, ze tak skoro MS, ale potom uz vecer a ani cely vikend nic 😕
poctivo teraz cucam tie kvapky, tak uvidim snad v dalsom cykle nejake zlepsenie a nie take bludy ako teraz 😠 😝

zuzanockamt
31. máj 2010

ja som mavala chvalabohu cyklus vzdy pravidelny, len tou ovu som si nebola vzdy ista, kedze priznaky ku koncu uz neboli, ale nakoniec sa ukazalo, ze aj ta bola celkom pravidelna
som zvedava ako sa to zmeni po porode, snad to nabehne tak ako ma

riana12
31. máj 2010

ked som na tom uplne v pohode, ze mi vsetko funguje, ako ma, tak som ovu celkom jasne rozpoznala... ale teraz sa uz neviem v nicom orientovat 😝

zuzanockamt
31. máj 2010

ja som posledneho pol roka pred tehu ovu vobec necitila a ani priznaky neboli ... mozno aj dlhsie ako pol roka
a BT merias kazdy cyklus?

riana12
31. máj 2010

Zuzi, merat meriam, ale nie kazdy den... ale vsak kukni... 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12 no to mas teda pekne grafy 😀 ... nejako si zlenivela, co sa tyka merania 😀 ... ja som sa snazila merat pekne kazdy den ... tak ako sa mi zo zaciatku nechcelo, tak ma to potom chytilo ... lebo takto ti asi neukaze ovu, ked nema dost teplot ... a robis aj ovu testy?

riana12
31. máj 2010

Zuzi, no prosto nadherne 😀 cez vikendy uz skoro vobec nemeriam... ani by to nemalo vypovednu hodnotu, lebo vecer chodievame vzdy neskoro spat 😝 ☹ posledne 2 vikendy som si aj tak teplomer doma nechala... 😝
ja si chcem este kupit teplomer s dvoma desatinnymi miestami, skusim mrknut v nejakych zdravotnickyych potrebach, v beznej lekatni nemaju 😝
vsak ked odmeriam zajtra rano a bude furt nizka, tak je jasne, ze ovu nebola... kebyze je aspon poovulacna, viem, ze ovu bola a na konkretnom dni ovu mi uz bude asi aj tak jedno... ale ked bude nizka, tak je to o nicom 😝
testy nerobim, lebo by som skrachovala 😝

riana12
31. máj 2010

mozno by som merala poctivejsie, kebyze sa snazim otehotniet... ale takto mi staci len vysledna krivka, na zhodnotenie, ci aspon nejak fungujem, ked mam tie cysty 😝

zuzanockamt
31. máj 2010

no neviem, ci zozenies ten s dvoma des.miestami ... som niekde citala, ze u nas je s tym problem ... ze mozno len niekde cez net

riana12
31. máj 2010

minule som citala, ze nejake baby si to zohnali prave v zdravotnickych potrebach... ved za vyskusanie nic nedam (iba par km navyse prejdem 😅), cez net nechcem nic - kym doma byvam, ee 😀 😀

zuzanockamt
31. máj 2010

ved vyskusaj sa teda tam opytat

riana12
31. máj 2010

musim mat najskor cestu okolo nejakych 😀

zuzanockamt
31. máj 2010

ja mam kusok od domu zdravotnicke potreby 😀

riana12
31. máj 2010

ako ti fajnovo 😵 😀

zuzanockamt
31. máj 2010

no to hej, ale este som tam nebola ani raz

riana12
31. máj 2010

tak ked nebol dovod... 🙂
jaaj, este ani 12:00 a ja som uz skapata ako by bol vecer 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre