Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
2. jún 2010

no musim to pokukat, sa mi to zide 🙂

riana12
2. jún 2010

@etuska ukazem braskovi, ten sa rad zahra take hry 😵 😵 urcite niektore z rozpravok videl - on zas rad pozera nemecke kanaly, kde davaju rozpravky a programy "pre sikovne rucicky" (to potom stale volaco tvori, zliepa, striha,...) 😵

ja som si teraz cca hodku zdriemla, lebo som ako kon utahana 😅 a idem asi pokracovat v spani dalej 😀

etuska
2. jún 2010

@riana12
ja som si tu k PC vzala fit loptu -normalne ma menej boli chrbat 😀
Dnes som sa namakala ako kon,ale akosi nie som ospala.Chystam sa na tu teplu vanu-tak som zvedava ci aj tentokrat zrelaxujem,alebo budem volat Mm do prace ze ideme do nemocky 😀

riana12
3. jún 2010

dobre ranko 🙂
no ako sa dnes mate babulky?

zaira1407
3. jún 2010

Ahojky.
no pozeram ze ste tu toho dost popisali ...u nas stale prsi a uz tyzden tahame vodu z pivnice ☹ ☹ ☹ , bojim sa pomysliet co to bude ...no tento rok je dost zly 😔 ☹ , je mi z toho az smutno.
No a robila som si druhy test vcera rano a tiez negativny . Ms este neprisla a som objednana az na pondelok ....
zjedla by som nieco cudne , a hlavne teple stale mi je zima 🙄 ....
je tu niekto ???

sisisi
3. jún 2010

@zaira1407 ahoj ja som tu... aj mas nejake priznaky okrem meskajucej?

riana12
3. jún 2010

ahoj zaira, ja som tu, ale uz len na skok... idem uz od pc, za mladym, nech nahodou nezaspi 😀 😝

zaira, no MS ta riadne natahuje 😕 ale neboj, doki ta vysetri a da pripadne vyvolavacku 😉

zuzanockamt
3. jún 2010

@zaira1407 pockaj do pondelka a uvidis, co povie doki ... ale ak su testy neg. tak to asi bude nieco ine, bohuzial 😖

riana12
4. jún 2010

dobre ranko 🙂 aj ked uprsane 😖 (tu u nas...)

zuzanockamt
4. jún 2010

ahojte 🙂
aj u nas uprsane 😝 ... a chladno a veterno ... a na TA3 stale vravia, ze prsi len na niektorych miestach vychodneho a juzneho slovenska 😅

riana12
4. jún 2010

no chcela som napisat, ze ci je BA uz na juznom Slovensku... ale kukam z okna a ono prave teraz neprsi 😅

etuska
4. jún 2010

@riana12
poslite ten dazd k nam-my to tu zvladneme-pomaly nam schne travnik-pocasie sa asi zblaznilo 😝 Hoci dnes je pod mrakom,tak mozno aj sprchne.

riana12
4. jún 2010

@etuska no ja by som ho hnala veeelmi rada 😀

etuska
4. jún 2010

@riana12 😵
ja akurat pozeram na nete nieco take:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

lebo nemam babo ani kde prebalovat ani veci kam dat 😝 -.ale pojdeme mrknut s MM nieco asi do charity shopov-obcas sa tam najdu aj detske nabytky,alebo aspon nejake komody aj za 10-20libier

riana12
4. jún 2010

@etuska no celkom pekne a hlavne jednoduche, nic precackane 😵

etuska
4. jún 2010

@riana12
no -ja sa orientujem najma teraz podla ceny-lebo urcite to nebudem trepat na Slovensko-tak co najlacnejsie

riana12
4. jún 2010

@etuska no ved sama vies, co ti sadne najlepsie 😉 ja by som si ziadny prebalovaci nekupovala... ja som naucena prebalovat aj na posteli, ci pohovke 🙂

etuska
4. jún 2010

@riana12
no doma na SVK som mala na to taky paradny siroky stol-tak to bola pohodicka-ale tu nic take nemam a na posteli je to otrocina 😝 -a aj tak nam treba nejaku komodu na vecicky,tak preto hladam nieco taketo🙂

riana12
4. jún 2010

no vsak jasne, ak to nie je cisto len pult na prebalobvanie, ale mozes tam naukladat kopec veci, tak je to uz o uplne inom 😉

nieco na pocitanie:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/202310-nejvets...
http://www.novinky.cz/zena/deti/202155-chytre-t...

zuzanockamt
4. jún 2010

ja tiez budem mat taky prebalovaci pult aj s komodou, je to praktickejsie 🙂

zaira1407
4. jún 2010

Ahoj 😉
@sisisi- ahoj nemam ziadne priznaky, len ma bolieva prava strana v oblasti slepeho creva, ale to uz mam 4 roky vyoperovane ...takze vaječnik zrejme 😨
@etuska šimonko bude už riadne velky........alebo nie ? 😕 niekde som pocula ze babätka ktorym sa nechce von su vacsie no tak 4 kg...inak spoluziacka tiez pretahovala a malá mala 3300g a 51cm a to pretahovala asi 4 dni a este kojila predtym starsiu ( 2 roky ).... 😕 ,ktovie ako to je ....???

etuska
4. jún 2010

@zaira1407
no aj ja si myslim ze babo bude mat okolo 4kg 😝 (uz pred mesiacom mal cca 3 300g)a vraj za tyzden priberie babatko v brusku cca 200-250g 😝

zaira1407
4. jún 2010

@etuska-vau 😕 ...no dobre je ziveny 😉 hlavne nech je drobček "zdravý" a aj maminka samozrejme !
A ako sa inak citis ?

zuzanockamt
4. jún 2010

erika, ale potom ku koncu uz priberaju pomalsie, nie?

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt -Zuzi-uvidime.... 😀
@zaira1407 -inac sa mam fajn,akurat mi zacali trochu opuchat nohy a ruky.
Dali sme s MM "vyvolavacku" tak to hadam zaberie 😅 -a ak aj nie-tak uz do nedele vydrzim 🙂
Idem upiect palacinky,lebo o chvilku pride Miska s kamaratkou a potom idu na ihrisko 🙂

etuska
4. jún 2010

no a baby-robila som dnes ten salat na kt. som dala link vcera-je uuuuuuzasnyyyyyy 😀 😝 -mnam-este aj MM si pochvaloval-nakoniec som dala 1/2 tatarskej a 1/2 velkeho bieleho jogurtu 😝 a jedli sme to s bagetkou-fakt odporucam-ten pór tam ani velmi necitit.

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
tak coskoro vyskusam 🙂

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
no akosi ma zacalo bavit skusat nove recepty-ale len take zdrave a jednoduche 😀 😀 😀

zuzanockamt
4. jún 2010

ja tiez rada robim jednoduche a zdrave, hlavne teraz na jar a v lete

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
No ja mam take opuichnute ruky ze az 😒 -len cistu vodu pijem a tie kapsule z malin papam-lebo vraj odvadzaju z tela toxiny..... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre