• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no musim to pokukat, sa mi to zide :slight_smile:
2. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska ukazem braskovi, ten sa rad zahra take hry :dizzy_face: :dizzy_face: urcite niektore z rozpravok videl - on zas rad pozera nemecke kanaly, kde davaju rozpravky a programy "pre sikovne rucicky" (to potom stale volaco tvori, zliepa, striha,...) :dizzy_face:

ja som si teraz cca hodku zdriemla, lebo som ako kon utahana :sweat_smile: a idem asi pokracovat v spani dalej :grinning:
2. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
ja som si tu k PC vzala fit loptu -normalne ma menej boli chrbat :grinning:
Dnes som sa namakala ako kon,ale akosi nie som ospala.Chystam sa na tu teplu vanu-tak som zvedava ci aj tentokrat zrelaxujem,alebo budem volat Mm do prace ze ideme do nemocky :grinning:
2. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
no ako sa dnes mate babulky?
3. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
no pozeram ze ste tu toho dost popisali ...u nas stale prsi a uz tyzden tahame vodu z pivnice :frowning2: :frowning2: :frowning2: , bojim sa pomysliet co to bude ...no tento rok je dost zly :pensive: :frowning2: , je mi z toho az smutno.
No a robila som si druhy test vcera rano a tiez negativny . Ms este neprisla a som objednana az na pondelok ....
zjedla by som nieco cudne , a hlavne teple stale mi je zima :rolling_eyes: ....
je tu niekto ???
3. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 ahoj ja som tu... aj mas nejake priznaky okrem meskajucej?
3. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zaira, ja som tu, ale uz len na skok... idem uz od pc, za mladym, nech nahodou nezaspi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zaira, no MS ta riadne natahuje :confused: ale neboj, doki ta vysetri a da pripadne vyvolavacku :wink:
3. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 pockaj do pondelka a uvidis, co povie doki ... ale ak su testy neg. tak to asi bude nieco ine, bohuzial :confounded:
3. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: aj ked uprsane :confounded: (tu u nas...)
4. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj u nas uprsane :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a chladno a veterno ... a na TA3 stale vravia, ze prsi len na niektorych miestach vychodneho a juzneho slovenska :sweat_smile:
4. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela som napisat, ze ci je BA uz na juznom Slovensku... ale kukam z okna a ono prave teraz neprsi :sweat_smile:
4. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
poslite ten dazd k nam-my to tu zvladneme-pomaly nam schne travnik-pocasie sa asi zblaznilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hoci dnes je pod mrakom,tak mozno aj sprchne.
4. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska no ja by som ho hnala veeelmi rada :grinning:
4. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 :dizzy_face:
ja akurat pozeram na nete nieco take:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_124_10751_-1_14056_97990_10001_14056

lebo nemam babo ani kde prebalovat ani veci kam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes: -.ale pojdeme mrknut s MM nieco asi do charity shopov-obcas sa tam najdu aj detske nabytky,alebo aspon nejake komody aj za 10-20libier
4. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska no celkom pekne a hlavne jednoduche, nic precackane :dizzy_face:
4. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
no -ja sa orientujem najma teraz podla ceny-lebo urcite to nebudem trepat na Slovensko-tak co najlacnejsie
4. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska no ved sama vies, co ti sadne najlepsie :wink: ja by som si ziadny prebalovaci nekupovala... ja som naucena prebalovat aj na posteli, ci pohovke :slight_smile:
4. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
no doma na SVK som mala na to taky paradny siroky stol-tak to bola pohodicka-ale tu nic take nemam a na posteli je to otrocina :stuck_out_tongue_closed_eyes: -a aj tak nam treba nejaku komodu na vecicky,tak preto hladam nieco taketo:slight_smile:
4. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak jasne, ak to nie je cisto len pult na prebalobvanie, ale mozes tam naukladat kopec veci, tak je to uz o uplne inom :wink:

nieco na pocitanie:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/202310-nejvetsi-diamant-ve-vesmiru-ma-4000-kilometru-v-prumeru.html
http://www.novinky.cz/zena/deti/202155-chytre-tehotenske-testy-odhali-jakeho-pohlavi-bude-vase-dite.html
4. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez budem mat taky prebalovaci pult aj s komodou, je to praktickejsie :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :wink:
@sisisi- ahoj nemam ziadne priznaky, len ma bolieva prava strana v oblasti slepeho creva, ale to uz mam 4 roky vyoperovane ...takze vaječnik zrejme :fearful:
@etuska šimonko bude už riadne velky........alebo nie ? :confused: niekde som pocula ze babätka ktorym sa nechce von su vacsie no tak 4 kg...inak spoluziacka tiez pretahovala a malá mala 3300g a 51cm a to pretahovala asi 4 dni a este kojila predtym starsiu ( 2 roky ).... :confused: ,ktovie ako to je ....???
4. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407
no aj ja si myslim ze babo bude mat okolo 4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: (uz pred mesiacom mal cca 3 300g)a vraj za tyzden priberie babatko v brusku cca 200-250g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska-vau :confused: ...no dobre je ziveny :wink: hlavne nech je drobček "zdravý" a aj maminka samozrejme !
A ako sa inak citis ?
4. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, ale potom ku koncu uz priberaju pomalsie, nie?
4. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt -Zuzi-uvidime.... :grinning:
@zaira1407 -inac sa mam fajn,akurat mi zacali trochu opuchat nohy a ruky.
Dali sme s MM "vyvolavacku" tak to hadam zaberie :sweat_smile: -a ak aj nie-tak uz do nedele vydrzim :slight_smile:
Idem upiect palacinky,lebo o chvilku pride Miska s kamaratkou a potom idu na ihrisko :slight_smile:
4. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a baby-robila som dnes ten salat na kt. som dala link vcera-je uuuuuuzasnyyyyyy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -mnam-este aj MM si pochvaloval-nakoniec som dala 1/2 tatarskej a 1/2 velkeho bieleho jogurtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedli sme to s bagetkou-fakt odporucam-ten pór tam ani velmi necitit.
4. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
tak coskoro vyskusam :slight_smile:
4. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
no akosi ma zacalo bavit skusat nove recepty-ale len take zdrave a jednoduche :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez rada robim jednoduche a zdrave, hlavne teraz na jar a v lete
4. jún 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
No ja mam take opuichnute ruky ze az :unamused: -len cistu vodu pijem a tie kapsule z malin papam-lebo vraj odvadzaju z tela toxiny..... :unamused:
4. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok