Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
no uz teraz ku koncu je to asi dost narocne s tymi opuchmi ... moja sestra mavala tiez nohy hrozne spuchnute, az som nechcela verit, ze to moze byt take hrozne
uz mas 42 tt 🙂

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
to teda hej.Predtym to bolo Ok-ale je to aj tym teplom+predsa 42tt.... 😝

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
no co ja budem robit, ak budu v auguste horucavy, tak to teda neviem 😝 😅
uz ma zase trapi zaha, mna z toho porazi ... zajtra asi pojdem do lekarne sa spytat, ci nie je nieco ine okreem toho sirupu, lebo ten mi pomoze tak na 5 minut a potom znova ma vsetko pali ... a este 3 mesiace vydrzat s tym 😝

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
no Miška sa narodila zaciatkom augusta a cely jul boli horucavy a ja som bola na juhu u svokry 😝 -esteze som mala skusky,tak som az do popoludnia sedela vo vnutri a ucila sa,lebo vonku bolo nenormalne horuco 😝

Opytaj sa na gaviscon,alebo Maalox

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
uz som kazala MM nech mi po ceste domov kupi fatru, mozno aj to pomoze ... alebo budem cely den pit iba mlieko 😝
ale zase si myslim, ze je lepsie rodit v lete ako v zime 😝 ... takze budes mat obidvoch letnych 🙂

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
to hej-ja by som v zime rodit nechcela 😅
Citala som ze moze zabrat aj struhana mrkva a jablko-tak vyskusam,lebo ja uz Maalox nemozem 😒

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
a preco uz nemozes ? ... uz som kukla na nete obidva tie pripravky, maalox sa vraj moze len po porade s lekraom ... tak uvidim, co povedia v lekarni

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
mne to predpisal lekar-ale taku emulziu-nie lieky.Maalox obsahuje vela magnezia a to uz nemozem,aby som sa aj otvarat konecne zacala

zuzanockamt
4. jún 2010

@etuska
tak to hej, vsimla som si, ze aj ten moj sirup obsahuje horcik ... a chuti ako praci prasok 😝

etuska
4. jún 2010

@zuzanockamt
moj ako zubna pasta 😅
no idem sa trochu vystriet-lebo sa mi tu uz zle sedi za PC 😝
pekny vecer

zaira1407
5. jún 2010

prajem pekny vecer! Ak este nespinkate 😕 , mne sa totiz nechce.asi si dam Caro , lebo na kavu je neskoro a mam strasnu chut na Velvetku 😀 .
No ja som taka zvedava co mi povie ten doktor....este stale " nič" ....
kde ste dnes vsetky , vykuklo sniecko tak sa opalujete ? 😀
ja som bola dnes sama doma a tak som sa motkala v kuchyni trochu a oberala potom jahodky ale tento rok su bez chuti ....ved ani slniecko od maja nebolo ☹ iba dazd....
no idem si spravit to Caro.............pa pa 😀

etuska
6. jún 2010

tak sa kočky ozvem ked sa vratime z nemocky.Nastupujem vecer o 6tej a doma by sme mali byt najneskor do dvoch dni ak bude vsetko OK 🙂

zaira1407
6. jún 2010

@etuska silno vam budem drzat palce!

riana12
7. jún 2010

ahojte, pekne slnecne predpoludnie prajem 😵

riana12
7. jún 2010

dneska to tu nejak skapalo 😅

zuzanockamt
7. jún 2010

tak to teda ano, nejako to tu zakapava 😕

zaira1407
8. jún 2010

Dobre Ránko prajem !
Ja som bola včera u dokiho . dostala som injekciu na spustenie MS a povedal mi , že mam na pravom vaječníku malú cystu 😖 a preto ma to bolí, ale povedal ze ona sa moze sama vstrebat a nie je to take vazne ...tak OK , DUFAM .
A vy žienky ako sa mate? u nas bolo teraz riadne teplo @zuzanockamt ako znasas tie horucavy? nemas opuchnute nohy?
zatial pa

riana12
8. jún 2010

ahoj @zaira1407 vklude vydrz, zatial sa nestresuj kvoli cyste 😉 minuly rok v novembri som mala cystu, mala priemer 4 cm a ta mi sama praskla 🙂 iba jeden vecer mi prislo nahle nevolno, asi 2 hodky ma bolelo brucho ako ked mam MS, ale dala som si ibik a bolo uz lepsie... a ty mas aku velku tu cystu?

inac aj mne teraz akoze meska MS - za posledneho polroka som cyklus nemala dlhsi ako 27 dni, ale teraz uz taham 29. den 😝 brucho stale boli, vcera som myslela, ze bud sa mi rozbehne MS bez akychkolvek priznakov alebo ovu... lenze ovu nic, teplota niekde na bode mrazu a MS tiez nikde... rozmyslam, ze ked to po MS bude stale boliet, idem zase k dokimu... bo za mesiac, odkedy som unho bola, sa nic nezmenilo 😔 kebyze si nemeriam BT, tak sa bojim, ci to nie je nieco s crevami, lenze takto je to na 99% gynekologicke, lebo ovu nie je a uz aj nejaky ten den pretahujem 😝

riana12
8. jún 2010

babulky, nieco na ranko 😀 (dufam, ze nikoho nepohorsim 😅)

zaira1407
8. jún 2010

@riana 😀 😀 to si kde nasla ? no keby idem niekde v meste a uvidim to taK neviem co by som si myslela 😀

no povedal mi ze moja cysta ma 5 cm ale mne sa to zda nejake velike nie ??? 😕 no ale ked ty vravis ze si mala 4 cm tak to asi moze byt ..hmmm...len dufam ze sa mi to umudri aby sme mohli zacat v decembri so snazilkovanim 🙂.....

riana12
8. jún 2010

@zaira1407 zabudla si mi za prezyvku este dopisat 12 😅 zase dojde upozornenie inej riane 😅 😀 neva 😉
obrazky mam od kolegu, ten mi z casu nacas posiela take srandicky 😀

ak doki vidi, ze je to len vodova cysta, tak tu 5 cm este nechava tak, aby sama praskla... niekedy pichnu aj injekciu na podporu prasknutia, ked si myslia, ze to samo nepojde...
a na kotrolu ti doki nekazal ist o par tyzdnov neskor?

riana12
8. jún 2010

ja som patrala a vypatrala info o etuske a drobcekovi 😵
"maly Simonko sa narodil tiez dnes rano o 6.37, 4080g a 58cm", sprava zo vcera 7.6. 🙂

@etuska gratulujeeeeem 😵 😵 😵

zuzanockamt
8. jún 2010

@zaira1407 zatial mi nohy neopuchaju, to este len pride nieekdy v auguste 😝 ... horucavy znasam celkom fajn zatial, ved dlho netrvaju, len sobota a nedela bola dost tepla a vcera a dnes zase v pohode ... uvidim, co bude do konca tyzdna ... sice sa mi horsie dycha, ale to nesuvisi s teplotami, moze byt aj -10 a budem ledva fucat 😀

riana12
8. jún 2010

tak mi mame v knacliku cez 29°C aj napriek zatiahnutym zaluzkam, tak som uhovorila konecne kolegynu na pustenie klimy... 😵

riana12
8. jún 2010

sakris aka chyba... malo byt MY 😅

zuzanockamt
8. jún 2010

@riana12 tak to mate riadne teplo ... u nas je vonku 18°C a zamracene, takze neviem, kde je tych slubenych 26 - 30 a strasne teplo 😀 😀 😀

riana12
8. jún 2010

no vonku by malo byt teraz okolo 25°C a svieti slniecko ako sialene 😝 a kukam teraz, ze uz mame len 26.6°C v kancli, juchuuuu 😵

zuzanockamt
8. jún 2010

u nas uz aj prsi 😅 ... zatial len tak slabucko ... som zvedava na poobedie

riana12
8. jún 2010

no len nech u nas neprsi, radsej dneska aj 40-tky... bo je dneska MEdarda... ako sa vravi, Medardova kvapka 40 dni kvapka 😝 😝 😝

zuzanockamt
8. jún 2010

no ale na zajtra hlasia uz zase slnecno az do konca tyzdna ... tak som zvedava 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre