• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no kedykolvek pozeram, furt sa to pocko meni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
uz sme doma.Prisli sme dnes poobede.Šimonko(4080g,58cm) sa narodil 7.6.2010 o 6:37 .Pôrod bol náročny,no zvladli sme ho neskor pridam fotky a viac infosiek.Dakujem za vsetky blahozelania
8. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska no co mi vcera dalo prace, kym som nasla dake infosky o vas dvoch :grinning: v junovkach baby strasne vykecavaju a moc zapisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

etuska gratulujem, paradne miery :dizzy_face:
9. jún 2010 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj !
@etuska- GRATULUJEM! Zelam Vam vela zdravicka a mamičke vela mliecka :slight_smile: .nech krasne rastie :wink: šimonko.
Inak riadny kus chlapa :grinning:
9. jún 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nieco zase posielam, aby ste si omrkli :grinning: snad ma nikto za to "nezbije" :sweat_smile:
9. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
@evitkamalicka
@zaira1407
dakujem kočky.
Evitka-tiez to uz mas za chvilocku :wink:
Riana :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem etuska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale dlhana mas doma :slight_smile: a rodila si prirodzene? A jak to,ze si tak skoro doma?Ja som tam trcala 5 dni... :unamused:
10. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 to je zabite :grinning: :grinning: :grinning: vidis , dobry napad ! :slight_smile:
uz z vas mala niektora tu injekciu na vyvolanie MS mna pondelok pichli a este stale nic .... :frowning2: ja uz ich chcem dostat :cry: ...velmi Lebo potom neviem co ma caka ... :confounded: zacinam sa bat.... :pensive:
10. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 a tehu teda nie si? ... robil ti doki aj sono? ... ja som tu injekciu v zivote nemala ... MS som mala vzdy pravidelnu ... od zaciatku
10. jún 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 no nie je nic neobvykle, ze MS ti po injekcii pride aj po 10-14 dnoch... doki ti nepovedal, kolko mas pockat?
10. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no ze vraj nie som....a to by som uz istotne nieco citila :confused: (ved by som bola cca 6 tyzdnov ) alebo nie :sweat_smile: a robila som si 2 testy negativne , potom mi ho robil aj doktor a asi 15min mi robil sono ...tolko tam volaco hladal :confused: ...a nasiel cističku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na pravom vajecniku a ten ma aj trochu pobolieva :angry:
@riana12 povedal mi ze mam cakat 10 dni a potom mam prist ak sa MS nedostavi a ak sa dostavi tak mam prist v septembri na kontrolu s cystou ci sa vstrebala ... alebo čo .... :pensive: ...no a ak sa nevstrebe tak potom čo ??? a radšej to nechcem ani vediet , čo ma byt sa stane ....
ozaj babeny a neviete ako to je ze ked si chcem v septembri zacat platit to nemocenske ...ci ja vlastne ako studentka denneho studia mozem ??? No tak lebo ked nemozem tak to ma dobre naser.....ie :angry: :angry: asi pojdem hodit reč s pani T.
Neviete kde to mam vyštudovať?
11. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 k DNP si pozri tuto diskusiu, urcite tam najdes cenne rady:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dobrovolne-nemocenske-poistenie/?page=1
11. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 diky :slight_smile: ...budem studovať .... :slight_smile:
11. jún 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som dneska na teplomeri nasla prekvapko... aj ked netusim, co si mam o tom mysliet, ci bola vcera ovu alebo som bola az tak velmi prehriata... :confused: vcera som mala 36.4°C, dneska 36.6°C, taku teplotu som mala pred cca 4 tyzdnami, dovtedy len 36.3-36.5°C :confused: dokonca som odmerala dvomi teplomermi, lebo som uz myslela, ze ten jeden je pokazeny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pozeram, ze je tu nejaky iny vzhlad :confused:
14. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase dalsia inovacia :slight_smile:
14. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tie prezyvky nase mi vadia, ze sa to hadze rovno k prispevku :rolling_eyes: mohli to supnut pod alebo nad fotku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 napis adminom novy navrh :wink:
14. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som pisala za albumy, co som tu raz tak spominala a ani pes po mne nestekol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ... asi su zaneprazdnene
14. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kaslem sa ja na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt chcel asom sa ta este doobeda spytat, ale uz som nestihala, uzivas aj B6, vsak?
14. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 nie neuzivam ... beriem len zelezo+kys.listova, vapnik a horcik ... mam kupeny B-komplex forte, ale tam su prilis vysoke davky pre tehu a je to vraj v tehotenstve nevhodne, takze to radsej neberiem
14. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani si B6 neuzivala? :confused:
14. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 samostatne nie ... ked, tak v B-komplexe, ale ja som pred tehu a pocas prveho trimestra brala acidofolan a tam je len B12+kys.listova a zelezo ... ale samostatny pyridoxin nie ... preco?
14. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, myslela som, ze hej... a chcela som sa spytat, ze aku konkretne znacku, nazov :slight_smile: ale pozeram, ze som sa kusticek splietla a ze to ty si nebola :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co je ešte pre planovane rodicovstvo kde je potrebna vysoka davka kys.listovej a železa totiž som anemicka a taktiež mam trombofiliu...
poradte...
14. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ak mas anemiu, tak ti musi nieco predpisat lekar ... aku mas hodnotu podla krv. obrazu? ... norma je u zien do 120 ... v tom acidofolane, co som spominala mas 100% dennu davku zeleza a 500%-nu dennu davku kys.listovej, takze si myslim, ze je to ok ... a nie ani velmi drahy - 2,23€/30 tabliet ... ale su aj ine pripravky
14. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle som to napisala, nie do 120, ale 120 a viac ... pod je uz anemia ... zase pisem ako dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... uz aby som porodila, lebo mi to ide na mozog :grinning:
14. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok