Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

aknellita
4. apr 2008

odkedy sa moja sesternica vydala a poslala mi link na svoj album na MS, tak tu zavislacim.... a to uz je vyse roka... takze ja uz som teoreticky pripravena sa vydat aj zajtra 😀 len som zvedava ci mi aj nejake saty budu sediet, kedze mam uuuuzasnych 155cm 😎
a tym, ze som narocna som myslela, ze to xem mat podla svojich predstav, ale nie najdrahsie... a nemusim mat ani 200 hosti... pre mna je svadba hlavne o tom slube co si dame s manzelom pred Bohom...
a moja sesternica ma uz aj babatko, takze uz zavislacim aj na konovi... necham sa zmanipulovat, hrozen 😝

lul
4. apr 2008

scarlette - praca - potrebujem mat istotu, ze sa mam kam po materskej vratit. teraz ju nemam, o pol roka mozno 😉

lul
4. apr 2008

aknellita - ano, som vydata rok a pol a mame 25 (ja) a 33 (mangel) rockov 😀

aknellita
4. apr 2008

lul - mangel by uz asi xel babo,hm?

scarlette
4. apr 2008

baby obe vas chapem

lenka ja som zacala zavislacit takto pred rokom, moj muz 2.aprila dosiel s navrhom na svadbu aj ked sme uz boli davno zasnubeni 🙂

lul ja prave uvazujem ak do konca roka neotehotniem tak zmenimpracu

aknellita
4. apr 2008

scarlette a kde pracujes?

lul
4. apr 2008

ja este zostanem asi v tejto, pockam si na zmluvu na dobu neurcitu a pojdem si "oddychnut" na MD 😀
manzel to nejak nedava najavo, ale babo chce. a chce ho este viac odvtedy, ako ho chcem ja 😀 inak sme spolu uz 8 rokov, takze ta tuzba po potomkovi uz vyplyva zo situacie 😀

scarlette
4. apr 2008

lenka v telekomunikaciach, sukromna firma

lul hlavne ze to chce aj on, inak ja som si kedysi myslela ze to lahko pojde a teraz som uz mala v plane pomaly rodit...

lul
4. apr 2008

a preco ten minuly cas? uz sa snazite a nejde to?

scarlette
4. apr 2008

nejde to tak lahko a teraz som na horm.liecbe tak ani nemam sancu otehotniet

ale uz som sa s tym zmierila 😉

lul
4. apr 2008

to mi je luto... ☹

scarlette
4. apr 2008

lul aj mne ale nic s tym nespravim, hlavne si tym nedkazme naladu 😉
ked na mna obcas pride pesimizmus tak ma muz podrzi a to je hlavne

lul
4. apr 2008

to je super, ze sa podrzite navzajom. ja mam tiez skveleho manzela, nevymenila by som ho ani za 200 bradov pittov krizenych so supermanom 😀

scarlette
4. apr 2008

no to ani ja toho mojho aj ked mne sa brad pitt nepaci 😀

lul
4. apr 2008

😀 😀 😀 hlavne, ze sme spokojne 🙂

aknellita
4. apr 2008

kocky... ani ja toho svojho nedam 😀 a tak to ma byt...

scarlette
4. apr 2008

boze baby, konecne sme smuzom vecer doma a kazdy je pri svojom pc, davam mu tak pol hodku kym skonci a potom ho stiahnem spat... na zajtra som ho ukecala na chodenie po obchodoch 😀

aknellita
4. apr 2008

no to je teda vecerny program :D

aknellita
4. apr 2008

ja cumim na tie skarede cuzy a priatel sa uci... tiez nic moc ☹

scarlette
4. apr 2008

baby uz to vypol tak bru nocku 😉

jerryjanka
4. apr 2008

leni ja mam 158 cm - akurat k tomu ešte nadvahu ale šaty som mala ake som chcela
dala som si ich ušiť cez ebay 😀 takže neboj ked nezoženieš v salonoch je tu ešte tato možnosť a vyjde lacnejšie ako požičiavanie

inak my budeme 15.5. slaviť desiate výročie 😵 tak som dlho rozmyšlala čo kupiť ale už vieeeeeeeeeeeem

aknellita
5. apr 2008

jerry - wow 10 rokov? no tak to uz je na rozvod 😀 a co si vymyslela... ? ak nexes verejne... tak do IP, hm? my s priatelom budeme mat o mesiac rok... a to teda nemam ani sajnu co kupim... hlavne, ked mame teraz obaja plnu hlavu statnic 🙄

jerryjanka
5. apr 2008

ale zobratí sme 8 mesiacov 😀 😀 😀 to snad na rozvod ešte nie je
no kupim mu calibrum profi - do prace nech je fit a nech ma aj vela vitaminov - kedže my nie sme kamarati so zeleninou a ovocim
anatomický vankúš - dlho ho chce tak prečo nie
a kupila som mu velku formulu na baterky - taku polmetrovu 😀 😀 😀 už to vidim z toho bude mať väčšiu radosť ako keby som mu povedala že som tehu 😅

aknellita
5. apr 2008

jaaaaaaaaaaaj... chlapi su stale chlapci.... formula urcite zaboduje 😀 a keby si k tomu bola aj tehu, jaka parada... by mohol potom vase male skvrna na formule vozit 😝
ajajaj, nepapate ovocie a zeleninku.... no to nie je dobreeeeeee 😒 ja mojho draheho pekne krmim vsetkymi zdravymi vecami, lebo on by jedol aj cely tyzden len klobasu 😀
a keby som ja drahemu povedala, ze som tehu, ta by asi odpadol 😅

jerryjanka
5. apr 2008

lenka od radosti? 😅

zuzanockamt
5. apr 2008

jerryjanka ... no ja este beriem HAK, lebo teraz ked odchadzame, tak by nebolo vhodne, aby som otehotnela ... ale ja HAK beriem vlastne pocas celeho nasho vztahu, mala som iba jednu pauzu-niekolko mesiacov
aknellita ... my sme mali uplne malicku svadbu ... cca 12 ludi a vsetko nas vyslo okolo 25 000 sk, takze si myslim, ze v pohode ... ja som nechcela velku svadbu, myslim si, ze je to jedno ci sa zije s papierom alebo bez - co sa tyka toho vztahu, ale stat akceptuje iba manzelstvo, taakze ten papier je koniec koncov dolezity ... hlavne pri roznych vybavovackach a ja som sa chcela brat kvoli tomu, ze ked uz som mala povinnosti ako manzelka, tak som chcela mat aj tie prava 😀 ... inak akurat tento tyzden sme prvykrat pocitili vyhody manzelstva, lebo sme si uzatvarali poistenie liecebnych nakladov a vyslo nas to o cca 400 Sk menej len kvoli tomu, ze mame na seba papier 😀 ... takze aspon cosi 😀

aknellita
5. apr 2008

jerry - jasne, od "radosti" 😀
zuzi - taka mala svadba je fajn... aspon clovek neskrachuje 😝

zuzanockamt
5. apr 2008

leni ... ved to ... ja som bola toho nazoru, ze staci na svadbe malo ludi - len rodicia a surodenci s partnermi ... ved peniaze sa daju aj inak vyuzit 😉 ... moj manzel chcel svadbu len s dvoma svedkami, ale to sa nestretlo so vseobecnym pochopenim 😀 ... ale keby som sa mala este raz vydavat, tak to spravim tak ako chcel manzel - dvaja svedkovia a koniec 😉

aknellita
5. apr 2008

zuzi - to fakt? a preco? sa ti nepacilo na vlastnej svadbe? ved to bola pohodka, nie?

aknellita
5. apr 2008

zuzi - a preco nemas svadobny albumcek na MS???? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre