Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

fodorka
18. jún 2010

ahojte katrenak moj muz presne tak reagoval prv ykrattiez najskor nic sme boli este vtedy obaja v irsku a meskali mi 3tyzdne voppredtym nikdy a spravila som asi *4testy a negativne tak som strasne plakala a a asi o dv amesiace nato mi meskali 2tyznde a ani som nedufala ale predsa som si tajne kupila a urobila a boli ob apozitvne a ked osm isla za muzom a videl len ze testy v ruke tak zacal na mna utocit ze naco osm si to kupila ze aj tak budu negativne a t tak tak som s anasrala polozila mu ich tam a odsla do mesta a ked som sa vratila sa len prihluplo usmieval a ze on to chce pocut a ja ze co ved tam to mas...a nakoniec sme skoncili v objati abol cely bez seba.
ale ina je pravda ze ked som chcela otehotniet to bolo cca5mesiacov nic sa nedialo aked osm si nasla v irsku dobru pracu a nechcela som uz tak velmi hendd sa zadarilo 😉 a teraz toto druhe chcel aby som velmi ale neymslim nato tolko tak uvidim ci a kedy sa dostavi mrcha apotom kupim test 😉 inak s tymi nakupami chodievame spolocne vzdy do tesca ale to byva tak zue on s malym na jeden koniec a ja na druhy a td...a keby mame st spolu do obchodov s oblecneim to by an nesiel kde by...radsej by si hodl maslu ako so mnou do obchodu 😀 juj dobr ebaby moc som sa rozpsala tak paa a d boru nocku....

katrenka111
18. jún 2010

@riana12 skus Mig 400 ten je lepsí a rýchlejšie zabera...ak mas ak sa to teda neda vydržať

katrenka111
18. jún 2010

@fodorka no ja mne už tiež 2krat meska tak dlho...ale uplne som kludna už si asi ani test nebudem robit..... ved tehotna nebudem a ani nechcem este...už tomu necham volnost,neriešim to,ani nic nehovorím vlastne ani doteraz sme sa o tom este normalne nebavili,len tak zbrklo vždy......
si pockam na to kedy on bude chciet alebo zacne o tom rozpravat...no ale ticho o svadbe aj o detoch..... ☹

katrenka111
19. jún 2010

baby kde steeee?????

zuzanockamt
19. jún 2010

Ahojte 🙂
boli sme s MM trosku vonku, ale vydrzala som len cosi vyse hodinky, ale aspon sme porobili nejake foto

fodorka
19. jún 2010

ahojte babeny....katrenka super radsej otom nerozpravaj a ono vsetko prd emoj muz j to ste ked som mu rozpravala o svadbe nechcel an pocut a nakoniec on s tymp risiel ze si m achce zobrat....len to chcelo cas🙂
dneska k nam prisla svokra na navstevu aj tu psi tak aspom sa trosk uzahra s malym🙂dneska tu bolo pekne a vy ako??,

katrenka111
19. jún 2010

caute baby... no ja som prave prisla,boli sme trosku vonku,na navsteve u kamosov...fuu ale je zima brrr...
No dnes som rano aj testla takže tehotna nie som este chvala bohu a menzes stale nikde....neviem co sa deje??
A dnes sa priatel opäť vyjadril že nechce babo planovat že ked príde tak bude ked nie tak nie...no chapete????
Ale ja by som chcela mat buduci rok v lete.....to je choree co??? 😎

zuzanockamt
19. jún 2010

@katrenka111 preco chore? ... no ved to mas este par mesiacov k dobru, ked chces letne babo ... na jesen treba zapracovat 😀

katrenka111
19. jún 2010

no ved hej ale co z toho ked priatel o tom nechce rozpravat a nechce nic planovat?? co mam robit???

zuzanockamt
19. jún 2010

@katrenka111 tak nerozpravaj a neplanuje, ale konaj 😀 ... mozno sa zadari ... ci on trva aj na pouzivani nejakej antikoncepcie?

katrenka111
19. jún 2010

a ako mam ja konat??? nie nemame žiadnu ochranu....už vyše roka,no dava si bacha....

zuzanockamt
19. jún 2010

no ked si dava pozor, tak to je tazke 😒 ... to ozaj len vydrzat, kym sa on rozhodne, ze uz je cas

katrenka111
19. jún 2010

ok no uvidime...idem sa mu venovat aby sa nepovedalo....uvidime co zasa zahlasi..... 😀
zajtra dam vediet.....pekný večer a dobru noc prajem 🙂

zuzanockamt
19. jún 2010

dobru noc 🙂

katrenka111
20. jún 2010

Pekný dník žienky..... 🙂

zuzanockamt
20. jún 2010

Ahojte 🙂
zase hnusne pocasie vonku 😝 🙄
idem zacat varit obed, polievka je od vcera, tak len mäsko spravim

katrenka111
20. jún 2010

No ja mam dnes veget,priatel sa pustil do varenia.....tak je vytesujem ja idem žehliť 😒

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt inak včera som tak premýslala...dnes skusim niečo načrtnut ci by sme si neprestali davat pozor od jesene,len tak som zvedava aka bude reakcia...potom dam vediet...ale nemyslím že to bude pozitívne...potom už budem mlčat.....može byt?

zuzanockamt
20. jún 2010

vsak skus, uvidis, co povie, ale lepsie je asi nechat ho tak, nech si to sam uvedomi

katrenka111
20. jún 2010

uvidime...risknem to ked bude vhodna situacia....

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt lebo ja som sa vlastne este vobec narovinu nevyjadrila,tak to skusim a uvidime a ked bude namietat tak co už dobre jedeme dáál a nebudem na to myslieť

zuzanockamt
20. jún 2010

u nas to bolo zo zaciatku dost narocne, ale potom to islo tak nejako samo, lebo ked videl, ze to ozaj nevychdza na prvy sup, tak sa na to zacal inak pozerat, hlavne, ked roky idu ako splasene 😝

riana12
20. jún 2010

ahojte babulky 🙂 len pozdravim a zase padim 😀 pripadne sa neskor stavim, ak sa tu niekto zjavi 😉

zuzanockamt
20. jún 2010

@riana12 ahoj riana 🙂 ... ty mas teda naponahlo 😀

katrenka111
20. jún 2010

@riana12 no helloo v nedelu a takto uponahlana 😅

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt ako narocne???
No ja zajtra odchadzam už do práce tak sa 2týždne neuvidíme možno aj viac tak musim už niečo povedat a pocut...inak sa zblaznim...ked to dusim v sebe.....

zuzanockamt
20. jún 2010

@katrenka111 no MM zo zaciatku ani pocut, branil sa zubami-nechtami 😀 ... ale tak vydrzali sme a zmena nastala 🙂

katrenka111
20. jún 2010

a prečo sa branil?? ako si na to reagovala??? ale tiež si sa mu s tým zdoverila nie,že by ste mohli.....

zuzanockamt
20. jún 2010

branil sa preto, lebo neboli a nie su na to podmienky, ale my sme sa o tom bavili uz dlho ... este pred svadbou, cize nejake 3-4 roky sme to riesili ... ale museli sme brat do uvahy uz aj vekovy faktor trosku, lebo ja som chcela zvladnut babo do 30-ky

katrenka111
20. jún 2010

No ved aj ja by som chcela aj koli zdravotným problemom aj koli veku,aj koli tomu že da sa povedat že mame co potrebujeme nový zariadený 3izbový byt,sme spolu už dosť dlho a tak..... takže bud svadba,babo....
o svadbe sme sa už bavili nechceli by sme nic velkeho,naco len taku mensiu najbližsia rodina,obrat,večera a trochu zabavy....to su podla mna zbytocne vyhodene peniaze.....

No tak ale tiež si sa nacakala potom....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre