Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
24. jún 2010

tak som uz aj od dokiho spat... mam streptokoka, takze na par dni ATB a potom sa uvidi...

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 mne tiez na poslednom stere zistila streptokoka, ale ATB budu az pred porodom, aby sa maly nenakazil, este sa bude robit jeden ster v 36 tt ... a ak sa potvrdi, tak 4 hod pred porodom ATB do zily ... ale mne nastastie nerobi problemy

@katrenka111 polystyrenove chlebiky nejem, lebo mi to nechuti a aj tak som stale plna, dlho mi to travi, tak len ta fatra mi ostava ... ja som pred tehu tiez zahu v zivote nemala a dufam, ze po porode bude zase pokoj

katrenka111
24. jún 2010

tie streptokoky su riadne svine aj mne sa to zvykne casto opakovat,no naposledy som mala v moci e.coli....
Zuzi ale skus ich poznam ludi co im pomahaju a su rozne druhy,takže da sa....ja ich papam dost casto,mne to chutí.... ale zas každy ma ine chute....

zuzanockamt
24. jún 2010

@katrenka111 len to mi zaplni zaludok a ten mam dost plny aj bez toho 😝 ... neda sa mi tolko zjest ako predtym ... ale mozem skusit

fodorka
24. jún 2010

riana tak dufam ze ho coskoro z teba vyzenu....je to psina taketo bakterie hnusne...
zuzka po tehu uz nebude smat to je len to tehu take aj ja osm mala ako som ti pisala a od porodu nic...

zuzanockamt
24. jún 2010

@fodorka ved hej, uz hadam 2 mesiace nejako vydrzim 😝

riana12
25. jún 2010

@fodorka no mam brat ATB 5 dni, este si kazdy vecer vkladam Candibene (dneska ma zarazilo, ake je to divne, ked to "vytecie" so mna von; taka divna pasta... vecer som si hned dala intimku, ze ked to vylezie, nech mi to nohavicky nezasvini... aj tak zasvinilo 😝 😠)

riana12
26. jún 2010

ahojte 🙂

katrenka111
26. jún 2010

No caute baby,kde ste všetky???? co ste zaneprazdnene????
Ja este stale žiadny menzes.....nechapem....

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 ahoj, ja som tu 🙂

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 inac ani ja som stale MS nedostala... 😝 ale sak nevadi, nemusi chodit, mne veru nechyba 😀 😀

katrenka111
26. jún 2010

@riana12 no tak to ano ale u mna to je už mesiac skoro takže niečo neni v poriadku.... a to takto ked planujem baby ☹ ale ani mne nechýba 😉

katrenka111
26. jún 2010

@riana12 no ako inac s priatelom???

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 a k dokimu nepojdes, nech to skontroluje? a co ma byt s priatelom? 😕

katrenka111
26. jún 2010

@riana12 no pojdem ale až ked prídem domov sa musim objednat a potom....
No tak že ci ste niečo neriešili este,ci nechavate to všetko tak co bude....

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 aha a kedy to ides domov? s priatelom sme sa o nicom nerozpravali, je este skoro take veci riesit... 🙂

katrenka111
26. jún 2010

@riana12 no ale co ty vieš možno sa Vám pritrafí...nam cele 4roky nic 3 roky som brala ATK a posledny rok len tak a nic....
No ja prídem domov až o vyše týždna,už ledva cakam.... už som k.o

riana12
26. jún 2010

@riana12 no ale nebolo by to planovane... iba ak by sa nehoda stala... 😅

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 sakris, sama sebe som to adresovala 😅 😀

katrenka111
26. jún 2010

@riana12 lepsie je fakt asi nic neplanovat

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 asi tak... ja osobne som nanestastie este taka povaha, ze ked mi niekto nieco slubi, tak aj cakam, ze to splni presne ako povedal... a ked to tak nie je, som z toho strasne smutna a aj sa viem dost nahnevat 😒

katrenka111
26. jún 2010

tak to ano aj ja sa viem na to poriadne nastvat ked niekto niečo nedodrží

riana12
26. jún 2010

@katrenka111 ja som kolkokrat ako furia, jedovita, ze hruza...

zuzanockamt
26. jún 2010

ahojte 🙂
prisla som vas pozdravit

riana12
27. jún 2010

ahojte, ja som tiez prisla pozdravit 🙂 😀

fodorka
27. jún 2010

ahojte baby dneska som robila test a boli tam dve ciarky / / takze som tehotna 🙂
sme s apotesil ze teda bude druhe babo🙂ja len tolko..nabuduc epopisem viac..zatial papa

riana12
27. jún 2010

@fodorka 😵 😵 😵

katrenka111
27. jún 2010

@fodorka supis... gratulujeeeem 🙂

zuzanockamt
27. jún 2010

@fodorka tak blahozelam aj ja 🙂 ... ako ste sa poponahlali po prvom 😉

fodorka
28. jún 2010

dakujem vam streduidem hne ddo poradni tak budem vediet viac...
zuzka ani by som nepovedala to bud emat marko 2roky ked sa druhe narodi cize to uz bude smaostatnejsi aj teraz uz sa vie sam hrajkat takze to bude v pohode...a ja nechcem velky vekovy rozdiel medzi mnou a sestrou je 6rokov a akoze lubime sa velmi no byvalo to huste a aj pones den je ten rozdsiel nieked yciti....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre